18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Adam Johnson
RobDeMay • 2023-10-29, 19:32
Adam Johnson były zawodnik malmo umiera po "przypadkowym" trafieniu łyżwa podczas meczu hokeja

Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2023-10-29, 22:05
Murder on the Dancefloor... tfu... Ice-floor
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-10-29, 22:25 4
Przypominała mi sie akcja z łyżwiarstwa figurowego
sadistic.pl/lyzwa-w-twarz-vt183783.htm
Zgłoś
Avatar
triball 2023-10-29, 22:32 1
teRRorysta82 napisał/a:

To żeś się popisał "poprawką" - PZHL to nazwa związku jedynie a PLH to nazwa rozgrywek w Polsce więc chlop napisał jak najbardziej poprawnie



Kurwa. Sami znawcy się znaleźli. Od dawna rozgrywki są pod szyldem THL (Tauron Hokej Liga).
Zgłoś
Avatar
bobro 2023-10-29, 22:46 36
Sraj1 napisał/a:

Wiem że kałoskórzy nie grają w hokeja, ale czy przypadkiem tu nie jest czarny?



Mało gdzie piszą o tym kto go zabił, a jak już to bez zdjęcia. To zbyt oczywiste i rasistowskie pokazać jak wygląda sprawca.
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2023-10-29, 23:09 2
RobDeMay napisał/a:

Nie mam, ale reanimowali go jeszcze na tafli, zawodnicy szczelnie otoczyli go kordonem, nic więcej by nie było widać



reanimować typa z rozkuriwoną tętnicą to jak wyciskać pastę do zębów
Zgłoś
Avatar
uzytkownik609 2023-10-29, 23:15
To nie dałoby nic, nic by nie dało. Nawet jakby miał ochraniacze to musieliby w skafandrach jeździć żeby na 100% być bezpiecznym, nic by nie dało i tak.
Nie dało by nic.
Za wysoki kij jest kara, a za wysokie zagranie nogą to powinna być zsyłka do izraela żeby żyć do końca życia wśród tych małp, no ale tu wygląda że tak gościem zarzuciło po zderzeniu że nogą w górę poszła. Raczej nieszczęśliwy wypadek...

Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2023-10-29, 23:18
ten typ w czerwonym co mu to zrobił bedzie miał przejebane albo go posadzą lub zostanie zlinczowany i bd musiał wyjechac do innego kraju
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-10-29, 23:51 8
Ta kurwa czarna celowo mu przyjebał nogą. Niech zdycha w celi, bo miejsce czarnych jest w celi.
Tak jak miejsce dziecka jest w domu dziecka.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2023-10-30, 0:22 5
Brak ochraniacza na szyję bo kto kurwa mógł pomyśleć, że typowi odjebie i z partyzanta łyżwą będzie kosił rywala BTW ten co kosił to Matt Petgrave, kolor skóry oczywiście "przypadkowy" więc media milczą na jego temat...
Zgłoś
Avatar
e................s 2023-10-30, 0:33
galus0 napisał/a:

Zawsze się dziwiłem dlaczego nie mają w hokeju ochraniaczy na szyję. Wszystko chronią oprócz tej części ciała. Głupota xD



Dokładnie to samo mnie zawsze zastanawiało. Ostre jak brzytwa łyżwy, twarda gra, a tętnice szyjne niezabezpieczone
Zgłoś
Avatar
mauser 2023-10-30, 9:14
ehhh , ci sportofcy
Zgłoś
Avatar
Molch 2023-10-30, 12:19 2
Manolito666 napisał/a:

Pozaskalowy skurwysyn...



Nie, to tylko czarne gówno.
Zgłoś
Avatar
violetfox 2023-10-30, 23:27
galus0 napisał/a:

Zawsze się dziwiłem dlaczego nie mają w hokeju ochraniaczy na szyję. Wszystko chronią oprócz tej części ciała. Głupota xD



właśnie zdaje się, że są takie ochraniacze, ale nikt nie chce ich nosić, bo "są niewygodne"
Zgłoś
Avatar
help3r 2023-11-15, 1:59
Adrian92 napisał/a:

Gościa trochę poniosło. Ciekawe czy poniesie jakieś konsekwencje, bo sumienie już pewnie daje o sobie znać.
Jakieś zgrzyty pomiędzy zawodnikami na hokeju to żadna nowość ale bez jaj, z całym impetem się w Niego wjebał i podniósł noge na wysokości głowy..
Ciężko mówić o próbie morderstwa ale na pewno była to próba zrobienia krzywdy. Bo takie wejście nawet w hokeju nie jest normalne.



Nieumyślne spowodowanie smierci, dzisiaj go aresztowali i wlasnie taki zarzut mają mu postawic.
Zgłoś