18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Bobikufel 2012-07-01, 22:51
hmm chyba tej idiota nie wie że gorącego nie wsadza się do lodówki....
Zgłoś
Avatar
Darth Vulgar 2012-07-01, 22:55
Robi te filmiki bo mu si e opłaca i ma w dupie czy to hejtujecie czy nie. To samo z tym pedałkiem JB, najbardziej wzbogaciły go pizdeczki wstawiające pełno anty-gówna jakiś rok-dwa temu. Więc nie pytajcie się jak debile po co to nagrywa, bo więcej w tym sensu niż nasze pisanie komentarzy o dziesiątej w nocy w weekend na sadolu.
Przynajmniej ma dziewczyne, oglądalność i jest dobrze zbudowany.
A jego filmiki są tak naprawdę kurwa dobre, bo są JAKIEŚ a nie kolejną toną gówna w innym kiblu.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-07-01, 22:59
Cytat:

hmm chyba tej idiota nie wie że gorącego nie wsadza się do lodówki....



To chyba ty jesteś idiotą, bo nie zauważyłeś, że odstawił galaretkę do ostudzenia i nie umiesz się zastosować do zasad ortografii
Zgłoś
Avatar
Atoco 2012-07-01, 23:00 5
Do kurwa było jasno napisane: "rozlać do pucharków a nie do jebitnej miski...
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2012-07-01, 23:03 1
Nie wiem czemu, ale lubię tego gościa. Robi chociaż coś ciekawego, nie jak np niekryty krytyk, który w każdym odcinku ma to samo
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-07-01, 23:50 1
Jaki ten filmik był bezsensu... Ale obejrzałem do końca Tylko że przy dwóch ostatnich papierach to chyba poszedł klej a sama srajtaśma...
Zgłoś
Avatar
ma4er 2012-07-01, 23:57
@Bobikufel a widziałeś kurwa żeby wstawił gorące, przecież odstawił do ''przestudzenia"
Zgłoś
Avatar
raatos 2012-07-01, 23:58 1
miały być pucharki a nie jakaś miska !!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
dzony91 2012-07-02, 0:20
Papier może mieć 10 warstw i tak go kurwa złoże na pół! Ot co! albo i nawet na trzy.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-07-02, 1:10
Gorących rzeczy nie daje się do lodówki
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-07-02, 1:13
Cytat:

Robi te filmiki bo mu si e opłaca i ma w dupie czy to hejtujecie czy nie.



1. Skoro mu się tak opłaca to czemu ma chujowo na chacie ?
2. Ja też mam serdecznie na niego wyjebane, w ogóle nie wiem kto to jest, a że znalazł się na sadolu to wyrażam swoje zdanie a nie hejtuje.

Cytat:

To samo z tym pedałkiem JB, najbardziej wzbogaciły go p*zdeczki wstawiające pełno anty-gówna jakiś rok-dwa temu.



No tak tylko że JB ma miliony $ a twój ulubieniec chujowo na chacie.

Cytat:

Więc nie pytajcie się jak debile po co to nagrywa, bo więcej w tym sensu niż nasze pisanie komentarzy o dziesiątej w nocy w weekend na sadolu.



Osobiście widzę o wiele więcej sensu w pisaniu komentarzy na sadolu niż testowanie galaretki czy papieru toaletowego.

Cytat:

Przynajmniej ma dziewczyne, oglądalność i jest dobrze zbudowany.



A może to ty jesteś tą jego "dziewczyną" ? tak mu smyrasz jęzorem po odbycie i w dodatku wiesz jak jest zbudowany
Co do oglądalności to w dzisiejszych czasach ona często nie idzie w parze z jakością (tak jak w przypadku tego przygłupa z filmiku).

Cytat:

A jego filmiki są tak naprawdę k***a dobre



Dla mnie te filmiki nie mają żadnej wartości a to co w nich robi jest totalnie, kurwa, bez sensu. To nawet nie poziom gospodyń domowych czy gimbazy ale coś znacznie niższego. Pani Basia jest przy tym chujstwie mistrzem robienia filmików. Skoro dużej liczbie osób takie gówno podchodzi to można wyciągnąć przykry wniosek - Mamy zajebistą degradację mentalną dzisiejszej młodzieży i nie tylko.
Zgłoś
Avatar
Deprechamurowana 2012-07-02, 2:14
@up
Miałem pisać to samo, ale mnie wyprzedziłeś :x
Zgłoś
Avatar
max1522 2012-07-02, 6:53
jakby rozlał galaretke do mniejszych pucharków a nie wszystko do miski to by w 30min dało rade.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-02, 9:15
fake, faktycznie Velvet się nie urwał, nawet łoś tego nie zauważył jak montował film. A niebawem firmy będą mu płacić, jak już tego nie robią za kryptoreklamę. Niby porównuje, ale jednak wychodzi, że któryś produkt jest najlepszy, czyżby ten za który dostał parę zł ?
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-07-02, 10:42
"Przynajmniej ma [...] oglądalność i jest dobrze zbudowany."
widze że to twój sens życia buahahaha
Zgłoś