18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Z................y 2012-05-08, 10:09 2
Wyjątkowo wkurwiający typ...
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-05-08, 10:26
po usłyszeniu tekstów tego gostka zaczęło mnie suszyć, idę się czegoś napić..
Zgłoś
Avatar
zapal 2012-05-08, 12:22 5
zamiast pisać jaki to on wkurzający nagrajcie sami coś i wrzucie i po komentujemy was.... a sory zapomniałem macie za male genitalia... umiecie tylko szczekać w internecie pod osłona komentarzy gdy nikt nie wie jak wyglądać i ile macie lat...

lubię typa... pokazuje prawdę która i tak każdy z nas zna a i tak wierzy reklamą
Zgłoś
Avatar
placek890 2012-05-08, 15:50
- A jak nazywa się murzyn z kijem w dupie ?
- Gówno na patyku

- A jak nazywa się murzyn z kokosem w dupie ?
- Bounty

Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-05-08, 15:53 1
Sprzedał się Portugalom jak ostatnia kurewka

Po za tym, co z tego że na opakowaniu jest napisane że kraj pochodzenia to "Polska" skoro to oznacza jedynie miejsce produkcji, a nie do jakiego kapitału należy spółka tę produkcję prowadząca, gdzie Polak jebie tam jak robocik za minimalną krajową?

Dla niekumatych. Krem Nivea, który został przez niego nazwany produktem pochodzenia Polskiego, jest wyprodukowany przez zakłady Pollena-Lechia w Poznaniu, których stuprocentowym udziałowcem przed 1997 rokiem był Skarb Państwa III RP, a od 1997 korporacja Beiesdorf AG, w której to pakiet kontrolny ma spółka Tchibo Holding AG, spółka córka Tchibo GmbH, która to należy do rodziny Herzów, jednej z najbogatszych niemieckich rodzin.

I to jest produkt pochodzenia Polskiego?

PS.
Nikt mi nie wmówi że prywatyzacja majątku należącego niegdyś do Skarbu Państwa była ruchem pozytywnym dla Polskiej gospodarki i poziomu naszego życia.
Zgłoś
Avatar
Topi000 2012-05-08, 18:39
Jeden z nielicznych filmików który da się obejrzeć.
Zgłoś
Avatar
rafmike 2012-05-08, 23:30
kurwa czy on był w biedronce u mnie w Ciechanowie?
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-05-09, 14:50
rafmike napisał/a:

kurwa czy on był w biedronce u mnie w Ciechanowie?



Układ półek i położenie artykułów w dyskontach jest takie same, lub bardzo podobne w wielu sklepach. To jest akurat biedronka w Poznaniu.
Zgłoś
Avatar
W................e 2012-05-12, 22:43 1
zal mi go wali kawalami jak sztrazburger w familjadzie
Zgłoś