18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Pepeee 2013-10-26, 11:10
dobra nie będe się czepiał co tutaj robi ten filmik ale tomek7lol sadistic jest jednym z nielicznych stron gdzie można używać bez problemu wulgaryzmów WIĘC NA CHUJ CI TA CENZURA DO KURWY NĘDZY?!

@thewhitestar nie zapomnij, że nie możesz skrytykować żadnego filmu jeśli nie jesteś reżyserem, więc proszę Cię ucisz się bo tomek7lol Cię dojedzie
Zgłoś
Avatar
MPPLG 2013-10-26, 11:19
Czy wiesz że Bunio ma tu partnerstwo? -.-
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-26, 11:30
plastikfantastik napisał/a:

...Ale ja na przykład nie wiedziałem, że lekarze w reklamach to cieniasy/fikcyjne postaci...



Jest mi z tego powodu bardzo przykro ale to nie ja odpowiadam za twoją inteligencję. Może załóż jakiś wątek o czym jeszcze nie wiedziałeś, to może być fascynująca lektura.
Zgłoś
Avatar
glaz 2013-10-26, 12:44
Kodeks Etyki Lekarskiej:

Art.. 62. Praktykę lekarską wolno wykonywać wyłącznie pod własnym nazwiskiem.
Lekarzowi wolno używać tylko należnych mu tytułów zawodowych i naukowych.

Art. 63. 1. Lekarz tworzy swoją zawodową opinię jedynie w oparciu o wyniki swojej pracy, dlatego wszelkie reklamowanie się jest zabronione.
2. Lekarz nie powinien wyrażać zgody na używanie swego nazwiska i wizerunku dla
celów komercyjnych.
Zgłoś
Avatar
Mycoplasmatal 2013-10-26, 13:15
Jak zwykle kiepskie to jest maksymalnie. Jedyne, co tłumaczy to że wstawiłeś ten filmik, to fakt iż mogłeś zjechać na ręcznym gdy gość bawił się w gramatycznego naziola.
Staram się nie komentować filmików tego gościa bo są tak samo tendencyjne i pocięte jak telewizyjne reklamy.
Kolejną sprawą jest to że J&J jest jedną z tych korporacji, która testuje swoje produkty na zwierzętach, skoro psy i koty nie płaczą jak im nastrzykują chuj wie czy w ogóle rozrobiony szampon do oczu to i on nie powinien. Oj Busted śmierdzi ściemą.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-10-26, 14:18 1
dorosły facet testuje szampon dla dzieci i mówi, że nie działa... w chuj logiczne
Zgłoś
Avatar
Jestem Wojtkiem 2013-10-26, 15:02
tomek7lol napisał/a:

Dokładnie, rozumiem odcinek słabszy od reszty ale ludzie dodający komentarze są żałośni. Nie nagrali nigdy nawet 5-sekundowca ale znawcy kinematografii w mordę jeb%ne. Masz lepszy pomysł? to pokaż jaki jesteś kreatywny, bo wpierdalać pizze i tłustymi łapami dodawać komentarze typu "ale ch&jowe" to każdy potrafi.



a żebyś wiedział, że znawcy nie robią własnych filmów a nawet nie powinni :
Zgłoś
Avatar
pherel 2013-10-26, 19:06
Ja Pierdole nie wrzucajcie go więcej na sadola proszę bo jak go oglądam to przypomina mi się moja była ponieważ to KURWA MAĆ jest jej kuzyn do chuja proszę nigdy więcej
Zgłoś