18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Plecionkarz 2012-09-11, 11:08
Czasy Big Brothera i innych tego typu bzdet powróciły w nowej formie. Znów ludzie zbierają się przed ekranami żeby oglądać jak ktoś myje zęby, smaruje chleb, gada jakieś bzdety.
Zgłoś
Avatar
elvin 2012-09-11, 11:51
Gość jest mega sympatyczny Wymyślił pomysł na biznes i w końcu mu się udało wybić. Sprawia mu to przyjemność, jest naturalny nie robi nikogo w chuja, więc się kręci. A chyba o to chodzi w życiu, żeby ułatwiać sobie je pracą która na co dzień to nasze hobby no nie ?!
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-09-11, 14:49
Jeżeli będzie następny odcinek to niech moderator zrobi Zbiorczy.Na inne tematy jak na tego vlogera to od razu robią
Zgłoś
Avatar
Ruszka 2012-09-11, 16:24
@Vinewood, no tak, chuj z tym że był znany i rozpoznawalny zanim pojawiała się jego dziewczyna ;/
Zgłoś
Avatar
Macias17 2012-09-11, 16:42 1
JA pierdole co to tu robi? Naprawdę chuj mnie obchodzi co ktoś robił w niedziele.
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2012-09-11, 20:39
Kurwa, oglądam adbustera, ale do chuja po co pojawia się tu odcinek po odcinku, skoro ten konkretny odc. zrozumieją tylko widzowie?

Jest taka jedna fajna stronka, dam wam linka, tam można go oglądać.
youtube.com/ , spróbujcie.

Ale tak poza tym to gość jest zajebisty, naturalny i ma ciekawy pomysł na kanał, a nie w kółko majnkrafty i inne recenzje gier, jak połowa jutjuba.
Zgłoś