18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
GokuSan29 2014-03-23, 11:56 1
Za Dragon Balla piwo !
Zgłoś
Avatar
strzelec_ 2014-03-23, 12:07 1
Szkoda, że po angielsku ale za DB i tak piwo:)
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-03-23, 12:08
I to gówno oglądaliście zamiast Toma i Jerryego albo Looney Tunes? Zazdroszczę...
Zgłoś
Avatar
Magnic 2014-03-23, 12:32 3
merh napisał/a:

co to kurwa ma być? to tym sie jaracie? to to jest ten wasz DB? no faktycznie,wysokie progi intelektualne stawiają przed widzami.



"progi intelektualne" stawia życie, a nie fikcja. Jeśli szukasz wyżyn intelektualnych w telewizji jesteś skończonym idiotą.
Zgłoś
Avatar
PLaczkons 2014-03-23, 12:46
JesusChytrus napisał/a:

To jest pedalstwo chuj i pizda



...i tak zostałem atistą.
Zgłoś
Avatar
MCL 2014-03-23, 12:52 8
Od kiedy to serial przeznaczony dla rozrywki ma być wyznacznikiem jakichkolwiek wartości? Oh pardon, akurat DB ma ich wiele. Nigdy się nie poddawać, choćby nie wiem jak chujowo było, zawsze wspierać swoich przyjaciół i nie skreślać nikogo, bo nawet twój największy wróg może być na dłuższą metę twoim przyjacielem bo walczycie o wspólne cele, uczy poszanowania i miłości do słabszych, uczy jeszcze wielu rzeczy, o wiele więcej niżli tolerancyjne lewactwo chce uczyć dzieciaków każąc małym chłopcom przebierać się za dziewczynki i bawić lalkami. Dlatego DB to piękna bajka, ale zawsze znajdą się jebnięci hejterzy, którzy będą pierdolić o niej z pogardą, a tak naprawdę sami są warci mniej niż gówno psa leżące na trawniku.

Serial uczy również szacunku. Niestety, wasze kurwy matki i chuje ojcowie was tego nie nauczyły, przez co teraz plujecie jadem na wszystko co wam się nie podoba, zamiast zaakceptować, próbować zrozumieć. Gardzę wami, zabijcie się, bo nie przysporzycie się nigdy społeczeństwu.
Zgłoś
Avatar
AressV 2014-03-23, 12:59 1
MCL masz rację ale w twojej wypowiedzi ciężko doszukać się tych wartości. To że dla kogoś szczytem myślowym jest hejt to ich problem, zawsze będzie hejt i chuj z tym.
Zgłoś
Avatar
PTX 2014-03-23, 13:03
nie potrafie ogladac anime z dubbingiem angielsim, bo kojarzy mi sie tylko z hentai
Zgłoś
Avatar
szerLucjan 2014-03-23, 13:49
Nie rozumiem fenomenu tej bajki, ale co kto lubi
Zgłoś
Avatar
cibi 2014-03-24, 23:12
angielska wersja okropna, francuska genialna, na szczęście nie ma polskiej ...
Zgłoś