18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Afganistan: Daj kamienia
~Angel • 2020-09-23, 9:40
Ukamienowanie (lapidacja) – wraz z rozszarpaniem najstarsza forma kary śmierci. Polega na obrzucaniu skazanego kamieniami przez grupę ludzi uczestniczących w egzekucji.
Ukamienowanie wywodzi się z czasów przed wyodrębnieniem ze społeczeństwa instytucji władzy. Grupowy charakter egzekucji chronił biorące w niej udział osoby przed zemstą ze strony krewnych kamienowanego[4] oraz prawdopodobnie przed niesławą wynikającą z udziału w krwawych obowiązkach scedowanych później na kata.
Obecnie kamienowanie jest dopuszczalne w krajach muzułmańskich, takich jak Iran, Somalia, Nigeria, Arabia Saudyjska, Sudan i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Zgłoś
Avatar
Grzechuj 2020-09-23, 13:59 21
Już tłumaczę : gościu obrywa kamieniami, trafiają w różne części ciała , kamienie te to nie otoczaki , gosciu walczy o życie wiec wyrzut adrenaliny i innych amin jest ogromny i dlatego od razu nie krwawi. Cała akcja trwa około 5 minut. Jeśli trafią w głowę kilkadziesiąt razy w ciągu 2 minut to facet traci powoli przytomność i już tylko leży. Jeśli dalej rzucają to uszkodzenia czapy (krwiak pod , nadpajęczynówkowy) oraz uszkodzenia ciała prowadzą do wstrząsu kardiogennego albo wstrząsu z uszkodzenia mózgu , przestaje oddychać i tyle go widzieli. Ukamienowanie nie jest przyjemne ale u tych barbarzyńców to taki rytuał z dziada pradziada za ich zdaniem obrazoburcze , bulwersujące przewinienia.
Ludzkość to po prostu porażka - biały człowiek to istota postępu społecznego i technologicznego. A reszta tej ciemnoty tylko z tego korzysta a zachowują się jak jebane zwierzęta. Co za bydło ...
Zgłoś
Avatar
gall-kg 2020-09-23, 14:33
a oni tom ciemnote do europy wpuśćili!!!
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-09-23, 14:41
W Iranie taka kara czeka każdego kto chce odejść od Islamu, jest to ustawa państwowa tak samo jak babiszon się skurwi to też ma legalną karę śmierci, co w sumie nie jest głupie jakby to u nas wprowadzili. Po kilku takich publicznych egzekucjach trochę by to utemperowało takie baby z wścieklizną macicy .
Oczywiście formalne kurewki były by wyłączone bo są oficjalnie kurwami i to jest ok..... więc albo jest baba żoną albo kurwą .
Zgłoś
Avatar
Umiem_modować 2020-09-23, 14:56 4
Najwięksi zbrodniarze powinni mieć przyjemną śmierć, a najlepiej to powinni dożywotnio być zamknięci w jakiejś wygodnej celi z pełną opieką tak jak w naszej Unii Europejskiej czyli najwyższej formy cywilizacji na świecie.

Kisieleisik napisał/a:

Ja pierdole co za umysłowe kurwy.
Urodzić się w takim zjebanym kraju to faknia
Tych co rzucają bym przywiązał do czegoś i wydłubywał im oczy śrubokrętem



Kamieniowanie złe.
Wydłubywanie oczu srubokrętem cacy i jaknajbardziej cywilizowane.

Haha ale ty kurwa jesteś żałosny człowieku to nawet nie zdajesz sobie sprawy.
Zgłoś
Avatar
Magint 2020-09-23, 15:07
Trochę się zawiodłem ,myślałem że będzie rozszarpanie.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2020-09-23, 15:10
Przeżył? Masaż niczego sobie
Zgłoś
Avatar
DonKutassinio 2020-09-23, 15:11 1
Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że to podludzie i powinno się dzięki kilkuset głowicom jądrowym utworzyć tam wielki ocean arabski? przy okazji można też się zastanowić nad morzem izraelskim i zatoką azjatycką.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-09-23, 16:17 2
Jesli np. brutalnie zgwalcil i zabil komus dziecka, to i tak kamieniowanie jest litosciwe. Formy kary smierci jeszcze w XVIII wiecznej Europie byly znacznie brutalniejsze.
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2020-09-23, 16:26 2
Kisieleisik napisał/a:

Ja pierdole co za umysłowe kurwy.
Urodzić się w takim zjebanym kraju to faknia
Tych co rzucają bym przywiązał do czegoś i wydłubywał im oczy śrubokrętem



Adrenalina powoduje między innymi zwężenie naczyń krwionośnych, a im więcej obrywa, tym bardziej skóra staje się organem, który najmniej krwi będzie dostawał. Do tego też kwestia, że głównie obrażenia tępe się przy tym trafiają - więc to co faktycznie dzieje się tu z ciałem widoczne po prostu nie jest, bo dzieje się pod skórą.

Jeśłi chodzi o przyczyny zgonu - moga być tak naprawdę dwie - uduszenie się po tym jak płuca zostaną odbite (powolne...) albo obrażenia głowy. Głównym problemem skazańca jest tu to, że w momencie gdy leży - spada prawdopodobieństwo oberwania w łeb - stara się więc podnosić, co musi konkretnie napierdalać, biorąc pod uwagę, że pod skorą pleców ma mielonkę.
Zgłoś
Avatar
SM0KEtatum 2020-09-23, 16:50
kraj z tradycja, nie to co tu
Zgłoś
Avatar
zakooo 2020-09-23, 17:34
A mi się coś takiego przypomniało

youtube.com/watch?v=FV1eODwuU4Y



Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2020-09-23, 18:05
Cywilizacja jak huj.
Zgłoś
Avatar
gr3go 2020-09-23, 18:31 1
dzicz w dupę jebana...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-09-23, 18:35 1
Bourbonable napisał/a:

Legenda głosi, że rzucają w niego do dzisiaj.



Ja słyszałem, że na 3 zmiany chodzą rzucać

Ps. Zeby było więcej frajdy powinni im linie narysować zza której maja napierdalać
Zgłoś
Avatar
justincase999 2020-09-23, 18:59 1
Lezy już truchło, a ci dalej niewyżyci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie