18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
KebabRemover 2021-09-01, 16:10
afro amerykanskie? skąd ta pewność? a może któraś z nich urodziła sie we francji i emigrowała do stanów więc powinna byc nazwana afro francusko amerykanką ?

EDIT: zreszta nazwa afro amerykanka sugeruje ze jest zmieszany afrykanczyk z natywnym amerykancem potocznie indianinem. bo amerykanie to glownie brytyjczycy ktorzy zasiedlili ameryke, zatem Biali w stanach powinni byc zwani brytyjkoamerykanie, a czarni afropostbrytyjkoamerykanie
albo mówiąc w ich hip hopowym slangu afro feat british americans zeby lepiej zrozumieli swoje pochodzenie

XD a komentując sam filmik bawi mnie jak negroidka trzymająca psa wygraża się "nie dotykaj mojej córki"
co za troskliwa madka nie pozwala skrzywdzić córki, chuj w to że przyprowadza ją do patologii gdzie dwie szmaty sie biją, a sama córeczka wpierdala sie w walke i bije drugą negroidkę, ale nikt nie moze nawet dotknąć małej czarnej jak guwno szmatuski niedorośniętej xD.. cfany chwyt z dzieckiej , coś w podobie do polaczka na jakimś proteście co jak psy szły go pałować wziął swojego guwniaka na ręce i potem była afera ze opieka społeczna chciała mu zabrać prawa rodzicielskie za "narażanie dziecka na niebezpieczeństwo" a mówiąc potocznie, prosto i zrozumiale za "zakrywanie się guwniakiem przed psami które mają cie pałować xD"

kolejny przykład jak polaczek nie różni sie zbyt wiele od murzynka

a co mnie najmocniej zdziwiło w filmiku to zyskałem lekki szacunek do psów
bo często sie widzi jak pojebany pies atakuje guwniaka czy kogoś innego i go gryzie żeby zabić,a tutaj pies nie wiem czy przez to że jego właścicielką jest negroidka nie słucha sie, czy mysli ze to zabawa , ale nie wygląda jakby agresywnie gryzł tą murzynke, zatem pies wydaje sie być najmądrejszy z całego towarzystwa i stara się bardziej jakby je rozdzielać by załagodzić konflikt, niźli stawać po stronie konfliktu który zamiast wyjaśniony być dialogiem jest rozwiązywany poprzez przemoc.
Zgłoś
Avatar
Ahmed1993 2021-09-01, 17:30
Każdy z nimi filmik przypomina mi, że nie wolno nigdy w życiu się nudzić, to z nudów im odpierdala
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2021-09-01, 17:47
Maaaałpieeee spraaawyyyyyy
Zgłoś
Avatar
K................k 2021-09-01, 19:19
Kobiety? KOBIETY? Kurwa, Ty widziałeś kobietę?

Jebana człekokształtna i bezwartościowa mutacja małpy (dead end ewolucyjny).

Kobiety... Kurwa. Aleś mnie zdenerwował.
Zgłoś
Avatar
Geigi 2021-09-01, 19:57
nie dotykać mojego psa! i kurwa podchodzi z psem, żeby je podgryzał....
Zgłoś
Avatar
Nattttsjel 2021-09-01, 20:12
Już nie wiem gdzie gorsza patola... u nas czy tam.
Zgłoś
Avatar
dcd 2021-09-01, 21:03 1
Wlasnie dlatego naciskam mocniej czarne klawisze kiedy gram na pianinie. pozdro600
Zgłoś
Avatar
rara 2021-09-02, 2:10
Ale czego to wszystko w jednym kolorze jest, blachy auta,pies ma nawet dupe brązowo czarną to jakas dzielnica krematorium bo solarka to za slaby efekt na calokształt
Zgłoś
Avatar
jebać_pis_w_dupsko 2021-09-03, 8:06
a to małe pierdolone ścierwo już też od najmłodszych lat te same jebane bydlęce zachowania
Zgłoś
Avatar
HellBoy666AVE 2021-09-03, 13:57
Tym dobermankiem i tak rządzą mniejsze i słabsze instynkty niż widocznymi na filmie małpami
Zgłoś
Avatar
razak 2021-09-03, 18:28
o kurwa ale brooklyn sie zmienił
Zgłoś