18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Mom and Death 2012-01-29, 21:07 1
Trzeba się jednoczyć :F
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-01-29, 21:07 3
Typowy elektorat PiS. Ale Platforma i SLD też huje. Nie wspominając o tym śmieciu na P.
Zgłoś
Avatar
lllll 2012-01-29, 21:13 2
Miles87 napisał/a:

po chuj prowokuje gruba baba!



Gdzie Ty widziałeś grubą babę?
Zgłoś
Avatar
Kiechu 2012-01-29, 21:36
Na Platformę nie, bo dają dupy rosjanom. Na PiS nie bp to pojeby. Na Palikota nie bo chuj wie co z niego będzię. SLD się wypaliło. PSL nie, bo w Polsce za mało rolników. Anarchia Kurwa!
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-01-29, 21:40 1
ci starzy ludzie są tak samo popierdolenii jak internetowi napinacze... pizdę drzeć, ale tylko anonimowo
Zgłoś
Avatar
nw4d 2012-01-29, 21:52
oni są wszyscy siebie warci .. pis jak i po i cała reszta
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-29, 21:58
kto jest za wjebaniem tepu tepakowi Mom and death ze 3 warnow za te 3 posty co napisal ? bo ja jestem za powodow moze byc tysiac zaczynajac od tego ze na pewno ma 15 latek tylko mu sie cyferki pomylily i wyszlo mu ze ma 25 btw. mowicie zeby nie zwracac uwagi na takie gowno no to moze wprowadzicie cos takiego jak lincz na nich ? zeby to uzytkownicy mogli zdecydowac czy mu sie nalezy warn czy tez ban czy nie , ja jedyne co moge to okreslic jego IQ o ile takie w ogole posiada ta glupia ukryta opcja niemiecka oraz zyczyc mu aby niedlugo zdechl razem z osobami go popierajacymi.
Zgłoś
Avatar
Mrmaniek 2012-01-29, 22:08 1
Ten stary dziad nawet nie wiedzial oczym ona mowi zobaczyl TVN i drze ryja jak jakis pojeb " Bydlaku " lol

Prawda jest taka ze gyby rzadzil teraz PiS to wszyscy by marudzili jacy to oni sa jebnieci i jak tu jest zle . Jeden huj kto rzadzi itak bedzie wszystkim zle
Zgłoś
Avatar
Kiechu 2012-01-29, 22:12
Legon napisał/a:

kto jest za wjebaniem tepu tepakowi Mom and death ze 3 warnow za te 3 posty co napisal ? bo ja jestem za powodow moze byc tysiac zaczynajac od tego ze na pewno ma 15 latek tylko mu sie cyferki pomylily i wyszlo mu ze ma 25 btw. mowicie zeby nie zwracac uwagi na takie gowno no to moze wprowadzicie cos takiego jak lincz na nich ? zeby to uzytkownicy mogli zdecydowac czy mu sie nalezy warn czy tez ban czy nie , ja jedyne co moge to okreslic jego IQ o ile takie w ogole posiada ta glupia ukryta opcja niemiecka oraz zyczyc mu aby niedlugo zdechl razem z osobami go popierajacymi.



Jeśli o niski poziom kultury to tak. A przy okazji mnie by się dostało za posta wyżej. A jeśli o to, w jaki sposób ten typ odnosi się do narodu, którego pewnie sam jest częścią to ja bym nic nie robił. Sam sobie ciśnie. Rozumiem twoje oburzenie, mnie też kiedyś wkurwiały takie teksty, ale nie warto. Koleś się wyżywa na forum za to, że go gnębili w szkole.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-01-29, 22:20
hahah, jakie skrzaty puchate z was :*
stay cool, fool.
Zgłoś
Avatar
ptasznik69 2012-01-29, 23:25
panie, ić pan stond
Zgłoś
Avatar
p................z 2012-01-29, 23:58
Byle nie Tusk i PO, Kaczyński i PiS, Miller i SLD, Palikot i RP - reszta może być.
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-01-30, 11:23
To jest pojebane w tym kraju, że tworzy się antykler.pl i wszystko jest cool, a zrobisz antyrabin.pl i jutro masz wyrok w sądzie!!!
Zgłoś
Avatar
Kamillot 2012-01-30, 11:47
częściowo popieram tego dziadka
Zgłoś