18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Avatar
inconnu 2011-03-09, 0:08 1
Ciekawe ilu z naszych "JP na 100%" by tak się "wykazało"?
Zgłoś
Avatar
settogo 2011-03-09, 0:33 3
wyskoczył z psem na solo, piweczko
Zgłoś
Avatar
heartshade 2011-03-09, 3:04
Estończyk to słowian jak Polak. Nasza krew Nie da się dymać łatwo nawet 5 wysterylizowanym pieskom. Good Job chciałoby się powiedzieć. Odepchać atak dwóch i ulec dopiero pięciu to nie porażka, to sukces. Dla mnie koleś ma piwo, choć minusa za to że nie wpierdolił temu cywilowi co mu szczotką po włosach jeździł.
Zgłoś
Avatar
Qra88 2011-03-09, 7:05 2
Nie rozumiem, co wy tacy anty do tej policji nastawieni. Bo chcą zatrzymać gościa, który pewnie nie miał zezwolenia na handel i chciał zarobić na krzywy ryj? Dlaczego na Zachodzie ludzie potrafią się dostosować do systemu, a ta nasza część Europy musi kombinować, przez co TAM jest dobrze, a u nas tylko narzekania, że ten kradnie, tamten kradnie i ogólnie źle i chuj? Może lepiej jakby policji nie było i każdy by mógł robić co by chciał Nie jest może jakaś mega skuteczna, ale jednak istnieje i pozostaje jakaś blokada w podświadomości, żeby jednak nie wbił wam jakiś jebnięty paker z 5 kolegami do domu, żeby zabić matkę i zgwałcić psa, bo mogą za to beknąć.
Zgłoś
Avatar
ziu2 2011-03-09, 9:35
@ heartshade ... brak mi słów. Już pomijając fakt, że pisze się słowianin. Ale zanim coś pierdolniesz to chociaż poszukaj potwierdzenia w rzeczywistości. A teraz posłuchaj i zapamiętaj. UGROFIN. rodowici mieszkańcy estoni to ugrofinowie a nie słowianie. ale słuszność masz, że łatwo się nie poddał.
Zgłoś
Avatar
WolneKonopie 2011-03-09, 10:20
nieogar jak w 'Demolition man'' ale i tak Jebać Policję !
Zgłoś
Avatar
Krzyśq69160 2011-03-09, 13:50
Szkoda,ze chociaz komus ryja nie rozjebal...
Zgłoś
Avatar
a................0 2011-03-09, 16:41
że nie rozjebał, że nie zajebał... toć przez cały film drze mordę że chce adwokata, ba, nawet wspomniał że nie walczy. W ogóle był bardziej zdesperowany niż agresywny...
Zgłoś
Avatar
foreverr 2011-03-10, 0:10
A tek, kurwa ze szczotką zapierdala :ASD:ASD
Zgłoś
Avatar
gardengarden 2012-11-30, 19:34
heartshade napisał/a:

Estończyk to słowian jak Polak. Nasza krew Nie da się dymać łatwo nawet 5 wysterylizowanym pieskom. Good Job chciałoby się powiedzieć. Odepchać atak dwóch i ulec dopiero pięciu to nie porażka, to sukces. Dla mnie koleś ma piwo, choć minusa za to że nie wpierdolił temu cywilowi co mu szczotką po włosach jeździł.



Co Ty za bzdury opowiadasz... Estończycy to UGRO-FINOWIE I NAJBLIŻSI KREWNI FINÓW I NIE MAJĄ ZE SŁOWIANAMI NIC WSPÓLNEGO !!!

Estończycy mówią językiem estońskim i jest on bardzo podobny do fińskiego, ten koleś nawet w pewnym momencie mówi po estońsku/fińsku, ale nie wiem po jakiemu, bo te języki brzmią tak samo.

Estończycy mają bardzo silne wpływy niemieckie i szwedzkie w historii i kulturze, ze słowiańskich wpływów to mają też ruskie, jak i Polacy, ale silniejsze są tam niemieckie i szwedzkie. Zresztą Finowie też mają ruskie wpływy, ale nie mają niemieckich jak Estończycy. Estończycy różnią się głównie od Finów tym, że mieli komunę, a przed wojną był to bogatszy kraj niż Finlandia i to Finowie tam do roboty jeździli.

Tu masz linka, Estończycy:
pl.wikipedia.org/wiki/Estończycy

Pamiętajcie:

SŁOWIANIE: Polacy, Czesi, Słowacy, Rosjanie, Ukraincy, Białorusini, Bułgarzy, Chorwaci, Serbowie, Słoweńcy.

BAŁTOWIE: Litwini i Łotysze

UGRO-FINOWIE: Finowie i Estończycy (i to są ludy fińskie) ORAZ Węgrzy (i to są ludy ugryjskie)

Zgłoś