18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Aureora 2020-07-31, 17:17 3
Jebać takich społeczniaków jak ten dziadek.
Zgłoś
Avatar
kwas79 2020-07-31, 17:20
Wyzimlak napisał/a:

Jeżeli mają imienne miejsca parkingowe co się zdarza to gościu dobrze zrobił. Jeżeli nie to też dobrze zrobił bo fajnie się oglądało.



W zasadzie ogólnodostępny parking pod stadionem Górnika w Zabrzu.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-07-31, 20:57 10
Wyzimlak napisał/a:

Jeżeli mają imienne miejsca parkingowe co się zdarza to gościu dobrze zrobił. Jeżeli nie to też dobrze zrobił bo fajnie się oglądało.



To dziki parking, na którym miejsca parkingowe nie są wyznaczone, a co dopiero przydzielone komukolwiek. Powinni staremu chujowi tak dojebać finansowo, żeby długo wspominał.
Zgłoś
Avatar
Matzdorf 2020-07-31, 22:47
Tak jak kolega wyżej pisał SBI - to powiat Bielski np. Miasto Czechowice-Dziedzice czyli już hanysów, też ma SBI ,samo miasto Bielsko-Biała to SB....
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-08-01, 8:23
Wyzimlak napisał/a:

Na szczęście mam to w chuju bo nie jestem jebanym plebejuszem bez własnego domu czy ogrodu. Gotujcie się tam zjeby.



Ty to qrwa jesteś gość
I pewnie z szanowanej rodziny
Takiej że ja ruscy po wojnie tutaj przywieźli

Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-08-01, 21:22
Matzdorf napisał/a:

Tak jak kolega wyżej pisał SBI - to powiat Bielski np. Miasto Czechowice-Dziedzice czyli już hanysów, też ma SBI ,samo miasto Bielsko-Biała to SB....



Dokształć się, Czechowice to nie są hanysy i nigdy nie były, hanysy zaczynają się od Pszczyny.
Zgłoś
Avatar
Matzdorf 2020-08-01, 22:44
Adrian92 napisał/a:

Dokształć się, Czechowice to nie są hanysy i nigdy nie były, hanysy zaczynają się od Pszczyny.



Tak... dla tego KOPALNIA w dziewicach nazywa sie "Silesia" chyba to o czymś świadczy... to że jesteście w Bielskim powiecie i graniczcie z Bielskiem nie ma nic do rzeczy i wiecznie bedziecie hanysami nawet jesli wam ta kopanie zamkna...
Zgłoś