18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
wudun 2014-04-03, 23:03
Brzuch jest jedna rzecz która obala twoje teorie na poczekaniu. Ta "rzecz" to fizyka.

Co do filmu. Gość pokazuje chmurę kondensacyjną a następnie swoje skrzydło(patrzcie minął mnie a ja tego nie mam). Problemem jest to że taka chmura może powstać kilka kilometrów za samolotem(wszystko zależy od samego samolotu(model)).
Zgłoś
Avatar
GrenAcid 2014-04-03, 23:06
@Lil, i ta cala reszta zjebow co w dupie byla i gowno widziala.

Czy kiedykolwiek lecieliscie odrzutowcem? pewnie nie, jak wam sie kiedys uda to sami bedziecie mogli zobaczyc ze smuga kondensacyjna nie powstaje zaraz za silnikiem bo musi kurwa ostygnac....nie jest tez w cale taka duza i przedewszystkim jesli nie ma silnych i porywistych wiatrow typu burza ect to sie tak latwo nie rozpada.

Nie nie jestem ekspertem, ale mam pilota odtrzutowcow z armi w rodzinie.

@up
Przeczytaj deklu co sam cytujesz tylko dokladnie brudasie co sie z czarnym na mozgi pozamienial, "smugi zazwyczaj unoszą się przez kilka minut" a "Rekordowe szlaki lotnicze wędrowały po niebie przez 14 godzin"

Wyjdz w weekend na dwor spojrz w niebo i sobie sam zobacz idioto ze wiekszosc z nich nie rozplynie sie w 5 minut.....a potem pierdolni sie mlotkiem w glowe za kazdym razem jak bedziesz chcial sie odezwac na jakikolwiek temat skonczony ignorancie bo takich jak ty wywioza jak barany na rzez i jeszcze bedziesz na ludzi ostrzegajacych warczal ze sa glupi.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-04-04, 6:58 1
Gruby Brzuch napisał/a:

Smaro, GMO i Aspartam.


Powtarzam po raz kolejny. Liczę na to że masz tyle honoru w sobie by zakazać swoim bliskim i sobie korzystania z insuliny jeśli pojawi się u was cukrzyca. W końcu insulina ludzka jest produkowana przez GMO.

Co do filmu: Miło że ktoś nadał filmowi, który pokazuje kilkanaście przypadków oddalonych w czasie, nazwę która wskazuje że to wszystko działo się jednego dnia na jednym niebie...
Zgłoś
Avatar
Voinar 2014-04-06, 19:52
Oj ludkowie...
Tak naprawdę jeden z kluczowych argumentów zwolenników teorii o chemtrailsach... potwierdza że to mit.

Chodzi o nietypowe zjawiska które mają wywoływać te tajemne środki, a za które są odpowiedzialne... spaliny.
Paliwo lotnicze zawiera wiele różnych składników (często silnie toksycznych), potem to wszystko jest mieszane z powietrzem i wyrzucone z silnika w postaci rozgrzanych spalin.

Więc nic dziwnego że taki zawieszony syf w powietrzu może tworzyć nietypowe chmury i inne cuda-niewidy, zwłaszcza gdy samoloty latają w kratkę w miejscu gdzie krzyżują się szlaki lotnicze + wpływ zanieczyszczeń z z miast.

Szanowni spiskowcy, bardziej bym się bał na waszym miejscu zwykłych zanieczyszczeń jak smog, kwaśny deszcz lub zwyczajny pieprzony pestycyd na niedomytym jabłuszku.

Chemtrails to mit.

Tak!!! Jestę ekspertę. :p
Zgłoś
Avatar
greckibog 2014-04-08, 0:12
Muza z Dune wielkie dzięki za przypomnienie zaraz odkopie pudełko i gram!
Zgłoś
Avatar
Athla 2014-04-09, 16:39
I znowu te teorie spiskowe.. Wyjć stont.
Zgłoś
Avatar
Vicorinox 2014-04-10, 14:51
Pomijając już fizykę, jest jeden argument który wytrąca wszystko z rąk żałosnym spiskowcom. Otóż gdyby chemtrailsy były jakimś cudem prawdziwe osoby odpowiedzialne truły by siebie i swoje rodziny tak samo jak resztę społeczeństwa. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś