18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
s................9 2013-11-14, 19:53
No tutaj akurat to biały najlepiej wypadł. A murzynek tylko jeden dobrze salta kręcił
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2013-11-14, 20:09
to że mają maty, podłogi wybijające itd niczego nie zmienia, obciążenia dla stawów przy lądowaniu i tak są ogromne, że każdy z nich będzie wrakiem mając 40 lat, bardziej pechowi (ci najlepsi) jeszcze wcześniej
Zgłoś
Avatar
Grycan 2013-11-14, 20:25
Może się nie zanam, ale wg. mnie tylko dwie pierwsze minuty były interesujące. A później się powtarzali. D:
Zgłoś
Avatar
tyrande 2013-11-14, 21:03
To nie akrobatyka, tylko TRICKING jak sama nazwa mówi... teoretycznie to połączenie akrobatyki i sztuk walki.
/

Grycan napisał/a:

Może się nie zanam, ale wg. mnie tylko dwie pierwsze minuty były interesujące. A później się powtarzali. D:



tak, nie znasz się ...
Zgłoś
Avatar
ragzezonator 2013-11-14, 22:02
tak patrze na tego goscia w bialej czapce, niebieskiej koszulce i czarnych spodniach i jak mu nikt nie klaszcze a ten sie bawi na calego i cieszy na cala sale jak jakis pajac
Zgłoś
Avatar
sc33 2013-11-14, 23:20
Fajne sa takie miejscowki mozna sie ladnie wyszalec, ale i nabawic kontuzji. Jak mieszkalem w Bergen rok temu to smigalismy z ziomeczkami na taka sale wlasnie. Dla bardziej zaawansowanych bylo na delikatnie sprezynujacej podlodze, a dla tych uczacych sie dopiero zajebista trampolina. Ogolnie wiecej fajnych miejsc bylo w tym budynku bo i sciana do wspinaczki duzy skate park i ze dwie zajebiscie duze sale do gry zespolowej, tanca i karate tez tam cwiczyli. Szkoda, ze w Polsce nie ma tez takich miejsc(przynajmniej JA sie nie spotkalem ani nie slyszalem o takim czyms) wszystko pod dachem wiec nie wazne czy pada czy sypie. Oczywiscie na zewnatrz budynku tez byly rozne boiska do pilki noznej, siadkowej, koszykowki czy tenisa. Na dowod wrzucam wlasny filmik krotki, ale wlasnie z sali do skakania i ze sciana do wspinaczki.
Zgłoś
Avatar
etler 2013-11-14, 23:30
jak w zoo
Zgłoś
Avatar
kocurdamian 2013-11-14, 23:46
Jestem najebany, ale ten czarnuch co cały czas łazi po środku maty mnie wkurwia.
Zgłoś
Avatar
bombelaz 2013-11-15, 1:03
6:52 Keny idź do domu?
Zgłoś
Avatar
OL0 2013-11-15, 2:00
2:19 -> Najman siedzi na widowni?
Zgłoś
Avatar
PVWXU 2013-11-15, 2:51
Pff. Ja tak nie zrobie? Szwagier trzymaj piwo.
Zgłoś