18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Ta rzeźba mi się nie podoba więc potraktuję ja młoteczkiem, jak pomyślał tak i zrobił zabłąkany przybysz z czwartego świata.
Reakcja publiczności napawa optymizmem, choć jest trochę nieśmiała.

PS: dla tych ze sraczką powiem że akcja od początku.
endzoj panie i panowie



Muzułmański nachodźca wspina się na posąg Maryi Dziewicy, a zajście miało miejsce we Włoszech.
Zgłoś
Avatar
zakapior 2018-10-04, 3:03
Nie Włochy tylko Algieria.
Zgłoś
Avatar
BundyR 2018-10-04, 5:56 1
Za karę Franciszek powinien mu nogi umyć
Zgłoś
Avatar
rocknroll 2018-10-04, 6:42 1
Jak Włochy to lepiej, że wezwali policję, a nie sami wymierzali sprawiedliwość, bo cofnelibyśmy się do ich poziomu.

Ale podążając za tokiem myślenia brudasa w pięknej sukni to jeżeli nie podoba mi się pomnik i można go rozjebać, więc jeżeli nie podoba mi się uchodźca to można ...
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-10-04, 8:41 2
Smarzowski w przebraniu
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-10-04, 8:47 1
Jebany szuszfol w piżamie. Jakbym zobaczył takiego koziego jebakę niszczącego pomnik nawet chrześcijański to pierwszy bym mu rzucił kamieniem w dzbanek.
Jakby leżał to bym chujograjka tak butował, że bym chyba kurwa palce połamał.
Co za pierdolony neandertalczyk.
Pierdolona muzułmańska dzicz. Sztuka jest święta nawet jeśli sakralna. Niszczenie jej to jest kurwa akt największego barbarzyństwa.
Na szafot chuja a wcześniej skoro wypowiedział wojnę chrześcijaństwu to zastosować tradycyjne łamanie kołem i gotowanie w oleju.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-10-04, 9:01 1
Watpie by były to Włochy i Pomnik Maryji. Po pierwsze za duzy syf na ulicy, nawet jak na południowe Włochy. Za duzo zakazanych mord, i za słaba reakcja tłumu.

W sumie chciałbym takiego odwaznego muslima w Polsce, jak niszczy pomnik Dzi Pi Tu, ewentualnie kaczora bo tego najwiecej się wala w przestrzeni publicznej. Mielibysmy wtedy materiał na harda.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-10-04, 9:02 1
Za mały syf jak na Włochy? Byłeś na południe od Neapolu??
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-10-04, 9:23
Abraxus napisał/a:

Za mały syf jak na Włochy? Byłeś na południe od Neapolu??



Nie ta zabudowa, predzej to przypomina kolonialne budynki. Nawet jak na Włochy to za duzo zakazanych mord. Stawiam na dawne francuskie albo włoskie kolonie w Afryce pn.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-10-04, 9:25
W sumie racja. Jak się przyjrzeć 1:99 z lewej strony widać minaret świątyni koziego bożka.
Zgłoś
Avatar
czerczil 2018-10-04, 10:10
przeciez to artysta rzezbiaz, przez noc zmienila mu sie koncepcja i postanowil przerobic na plaskorzezbe
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-10-04, 11:28
Ale bym sobie porzucał w skurwysyna różnymi rzeczami.
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2018-10-04, 18:50
Co za idiota, przecież w jego religii, matka Jezusa, drugiego proroka po Mahomecie, także jest czczona <facepalm>
Zgłoś