18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Butch i femme – pojęcia funkcjonujące w subkulturze lesbijskiej w celu przyporządkowania lub rozpoznania męskiej (butch) lub kobiecej (femme) tożsamości wraz z jej cechami towarzyszącymi, zachowaniami, stylem, percepcją samej siebie i tak dalej. Terminy te zostały wprowadzone do społeczności lesbijskich w XX wieku.
(Wiki)



To zdecydowanie była Butch
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2020-08-10, 7:41
A w chuju mam tych zwyrodnialców, i tak przez niemożność rozmnażania się wszyscy pozdychają i w końcu znikną. Kiedyś mnie to ruszało, teraz to pierdolę, bo szkoda nerwów, Gdyby nie dostawali uwagi, jaką się im poświęca, nie rośliby w siłę do tych swoich popierdolonych, aktywistycznych działań. Lewak bez atencji nie jest w stanie przetrwać.
Zgłoś
Avatar
adamov 2020-08-10, 7:43 5
każdy z przedstawicieli LGBT to osoba z problemami. Zawsze byli nieakceptowani z jakiegoś powodu, albo te osoby musiały być dotknięte przez życie mocniej niż zwykli ludzie (wystarczy zobaczyć jak wyglądają i co sobą prezentują). Ta organizacja to jedyne miejsce gdzie mogą poczuć się kimś.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2020-08-10, 9:24
xxxnietenwąteksorryalenieumiemskasować
Zgłoś
Avatar
Sledzikmaster 2020-08-10, 9:41
Poprosilbym o linka do Y-t by wysyłać to do znajomych.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-08-10, 10:14 1
Spokojnie, pisowcy kierują się tylko i wyłącznie odczytami opinii publicznej. Jeżeli zobaczą, że im poparcie leci na zbity łeb przez te policyjne akcje to sam Terlecki z Kaczyńskim zaczną głosić miłość do wszystkiego co się rusza i skacze po drzewach, a Witek ogłosi intronizację Biedronia na gejowskiego króla Polski.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-08-10, 10:15 5
bocianoff napisał/a:

A w chuju mam tych zwyrodnialców, i tak przez niemożność rozmnażania się wszyscy pozdychają i w końcu znikną. Kiedyś mnie to ruszało, teraz to pierdolę, bo szkoda nerwów, Gdyby nie dostawali uwagi, jaką się im poświęca, nie rośliby w siłę do tych swoich popierdolonych, aktywistycznych działań. Lewak bez atencji nie jest w stanie przetrwać.



Dlatego właśnie chcą adoptować dzieci, żeby skrzywić im psychikę i pokazywać, że sodomia to normalność.
Zgłoś
Avatar
Konstrukt_społeczny 2020-08-10, 11:31 1
PhantomMask napisał/a:

Oglądając ten chłam człowiek tęskni za najebanym Kwachem...młodością i prostymi czasami bez lgbt,nsdap,rvteuroagd i tymi sprawami



To, że łączysz te lata z beztroską bo sam na chleb zarabiać nie musiałeś, nie oznacza, że było spoko. A Kwach to pijacka polityczna spierdolina.
Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2020-08-10, 11:49
PhantomMask napisał/a:

Oglądając ten chłam człowiek tęskni za najebanym Kwachem...młodością i prostymi czasami bez lgbt,nsdap,rvteuroagd i tymi sprawami



No tak, wtedy Geje by, wsadzani byli do więzienia. Oh jest za czym tęsknić...
Zgłoś
Avatar
Attero132 2020-08-10, 12:18 1
Kurwa ile ta lewacka idiotka ma laików czyt ludzi którzy ją popieraja..
Zgłoś
Avatar
niefartt 2020-08-10, 18:14 2
sensualna napisał/a:

szkoda że nie skończył jak ten w usa



dokładnie powinni uduśic kurwe
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2020-08-10, 19:58
Twój stary to wschodnia dzicz! Białorusini są najbliżej spokrewnionym nam narodem. Białorusini w czasie drugiej wojny światowej stanęli u boku Polaków kiedy zatakowali nas niemcy!
Zgłoś
Avatar
Paxii 2020-08-11, 17:04
Coś czuję że w tym roku 11 listopada zapowiada się , WIDOWISKOWO
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-08-11, 22:58
Marcin360360 napisał/a:

Twój stary to wschodnia dzicz! Białorusini są najbliżej spokrewnionym nam narodem. Białorusini w czasie drugiej wojny światowej stanęli u boku Polaków kiedy zatakowali nas niemcy!



Chciałem zauważyć, że pierdolisz z lekka nie na temat.
Zgłoś