18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Alallah akbary
MrMotłoch • 2013-05-15, 17:29
ktoś, kiedyś trafnie określił muzułmanów, doktryną hitlerowską naszych czasów... Przeradzająca prawda, Muzułmanie łącza religie i doktryna nazistowską, dlatego są tak niebezpieczni
Zgłoś
Avatar
Sauer 2013-05-15, 20:28
hłe hłe...ale fajnie by sie takie małe kupki ciapatego gówna utylizowało....słysze jak im karczki strzelają <3
Zgłoś
Avatar
dexterl 2013-05-15, 20:32
MrMotłoch napisał/a:

Więc może wesprzesz kolegę sadola piwkiem:-P będziesz mógł się chwalić, jak wskoczy na główna będziesz się chwalił : "Ten sam film dodałem dzisiaj kilka godzin wcześniej to admin usunął"



Wrzuciłem film jako pierwszy i o to mi chodzi.
Wrzucono: 15-05-2013, 11:16:09
Nazwa pliku/link do oryginalnego filmu:
liveleak.com/view?i=c65_1368524773
Wielkość pliku: 1.79 MB

Dla mnie to jest normalne skur***, że jednych filmy się dodaje a innych usuwa. Żadnej wiadomości nie dostałem na PW ani od admina, ani też od moderatora, nic nie napisałem obraźliwego, więc nie było powodu do usuwania filmu.
Tyle w temacie!
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-05-15, 20:36
@up może nie dałeś opisu? albo chujowo otagowałeś jakieś chuj;dupa;cycki;szmatanaglowiexd ?
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-05-15, 20:41 3
Jak którego tu zobaczę u mnie w okolicy to mu łeb na miazgę przetransformuję.

Zajebałbym na miejscu, syna kozy i pedała, bez mrugnięcia okiem. Niestety nie pozwalają mi na posiadanie broni palnej, więc musiałbym się posłużyć białą. Gdybym go skurwiela spotkał w ciemnej uliczce to nie ręczę za swe czyny. Za brak szacunku do kobiet, za sianie nienawiści, za durne zakazy, za publicznie głoszone kłamstwa i fałszywą indoktrynację. Tak... zajebałbym Ryżego Chuja, gdyby nadarzyła się okazja.

Tych ciapatych zresztą też.
Zgłoś
Avatar
dexterl 2013-05-15, 21:23
zsakuł napisał/a:

@up może nie dałeś opisu? albo chujowo otagowałeś jakieś chuj;dupa;cycki;szmatanaglowiexd ?



Nic obraźliwego nie pisałem ani w tagach ani w całym temacie. Zatem nie wiem na podstawie jakich kryteriów administrator czy moderator publikuje tematy jednych osób a usuwa drugich nie podając powodu? Zwykłe widzimisię.
Chrzanić to!
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-05-15, 21:50


Nikt nie kasuje tematów od tak. Do każdego skasowanego tematu wysyłana jest informacja z powodem jego usunięcia - wszyscy dostają a ty akurat NIE. Jaki byłby cel w kasowaniu tematów "wg widzimisię'
Podaj tytuł twojego tematu a może uda się ustalić powód jego usunięcia jeżeli jak twierdzisz nic nie dostałeś (prawy górny róg koperta z PW)

Ten temat: Ahmed przywódca i jego drużyna. (ID: 198240) [Dzisiaj 11:27] ?
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-05-15, 21:55
Dick napisał/a:

Kurwa tam to są zajebiste przedszkola Im dają kałachy, a my musieliśmy nosić kurwa kapcie w worku i leżakować chuj wie ile.


Ta a później uczysz się tylko koranu i do końca życia jesteś debilem a kałacha dali im dla picu żeby fajnie wyglądali.... jak tak ci się podoba do zmień wiarę i wypierdalaj do allahów
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2013-05-15, 22:02
Pewnie beda sie bawic w strzelanego
Zgłoś
Avatar
turboszmata 2013-05-15, 22:06
Atomówka, niestety innej opcji nie ma...
Zgłoś
Avatar
CezaryS 2013-05-15, 22:55
@Dick pierdolnij ty sie w łeb. połowa z nich nie dożyje nawet 20 roku życia,
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-05-15, 23:58
Przeciez to w angli nagrywane i to do tego w przedszkolu, dzieci wystawialy przedstawienie o swoim pochodzeniu i pogladach pt. Dlaczego Muzulmanie nie sa zli.
Zgłoś
Avatar
Sin_69 2013-05-24, 8:36
mustafo napisał/a:

Zgłoś