18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Alanik kocha najbardziej
eLzar • 2022-07-13, 20:03
Jak to mówią Łobuz kocha najbardziej..

Na FB , aż głośno na temat typa który najebał swojej partnerce która ma z nim 3-mczne dziecko.

Dziewczyna udostępniła post w którym pisze m.in. by kobiety nie obawiały się zgłaszać przemocy domowej i nie ukrywać tego.

W komentarzach piszą , że typ trenuje MMA / BOX oraz jest kibicem jednej z dużych drużyn piłkarskich gdzie czasami jeździł na ustawki..

Akcja dzieje się w Anglii miejscowość Birmingham okazuje się również , że typ jest ścigany listem gończym w Polsce za doprowadzenie człowieka do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

POSZUKIWANI



Znalezione na FB: facebook.com/lus.ka.9

Zgłoś
Avatar
łechtaczka 2022-07-14, 0:09 2
wygląda jakby raczej dostała jednego strzała, pewnie takie samo dresiarskie ścierwo jak on i go wkurwiła do wyjebania zaworu
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-07-14, 0:20 2
Lileniaa napisał/a:

wielka szkoda, że nie jesteś na jej miejscu



pierdolisz widziały gały co brały... Znam chyba tylko 1 związek osób z takiego środowiska, który się jakoś obronił od totalnej patologii i przemocy. Reszta na moich oczach odwalali takle akcję, że kino patryczka vegety to wymuskany gniot a nie tylko gniot. Wierz lub nie, ale to? to kiedyś było norma i nic nadzwyczajnego, a badz na stadionie nawet jako kobieta kiedy sie prali i "mogli" latac po wszystkich trybunach. Wracałaś z obitą mordą do domu. Także, nie dziw sie jak komus nie jest jej zal... Alan na bank ja kocha

PS. Śląska policja tak? Obstawiam Śląsk Wrocław
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2022-07-14, 1:00
A chuj mnie to kurwa obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Redfalkon 2022-07-14, 1:18 3
r061071 napisał/a:

dobrze tak głupiej kurwie -myślała że z pseudo -gangusem bajkowe życie sobie ułoży ,tępa dzida



Ile takich kurwi szonow na tym świecie
Zgłoś
Avatar
darejos 2022-07-14, 2:04 1
chuj mnie to obchodzi, ale ruchałby ją
Zgłoś
Avatar
vortexture 2022-07-14, 3:22 1
Łobuz kocha najmocniej.
Zgłoś
Avatar
chorym 2022-07-14, 4:11
Dobrze wiedziała z kim jest
Zgłoś
Avatar
lyolik 2022-07-14, 6:46 1
Bo to zła kobieta była...
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-07-14, 7:21 2
Dziwne... Na takiego miłego chłopaka wygląda.. xd
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2022-07-14, 8:01 3
teraz to i tak juz chuj lipa, bo się rozmnożyli patusy
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-07-14, 9:15 1
PIs napisał/a:

Z jej profilu na FB wynika że to fajna dupeczka, nawet wykształcona
A Wy drodzy sadole piszące że to Karyna itp.. . Cóż, Wam w życiu chuja wyszło, więc tylko możecie tutaj wyładować swoją frustrację.



I co z tego jak ładna i wykształcona skoro głupia. I do tego jeszcze się tym chwali na portalach i ba pewnie ma bloga i tik tok cały już świszczy. Ma gościa co chodzi się bić po meczach... To już szmacie powinno dać do myślenia a jak lubi takich to niech znajdzie SE sportowca. A nie huligana co w grupie cwany.
Zgłoś
Avatar
mauser 2022-07-14, 9:19 1
takiego se księźnicxka wzięła takiego ma . imponowało jej bycie pociskadłem patola to o co ta gadka. policja ma ważniejsze sprawy na głowie . Pewnej starszej pani kot się zgubił. Starsa psni nie prosiła o to przykre zdarzenie . a ta cipa jak najbardziej kusiła los .
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-07-14, 9:49 2
Z ryja taki typowy polski troglos z iq szympansa z zespołem downa. Przegrał by z małpa w trzy kubki.
A pani czego się spodziewała? Dała dupy małomiasteczkowemu rzezimieszkowi poszukiwanemu przez policje i zdziwiona ze jej lico przerobił.
Zgłoś
Avatar
Zpider 2022-07-14, 10:13 1
Co to jest 3-mczne dziecko?
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2022-07-14, 10:15 1
Spokojnie, pani sie obmyje z krwii, naklei plasterek na rozciecie a wieczorem i tak opierdoli kielbase " swojemu misiowi" i nadstawi dupska w ramach przeprosin ze go zdenerwowala
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie