18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kapsiu 2021-03-30, 16:33 2
DzidaZawodnik napisał/a:

Szkoda, ze mu nie zajebał tą pałą, bo jebany śmieć mógł kogoś zabić tym swoim blokowaniem kiedy chciał go wyprzewdzić. Słychać po głosie, ze jakaś beta, więc nie dziwne, że po wejściu do samochodu jajka mu się nagle wykluwają i kozaczy bezpieczny w swojej zbroi.



Zabić? Ty tak serio?podwójnej ciągłej to baran nie widział ? Mógł sobie przyspieszać bo chuja go ktoś mógł wyprzedzac. Trzeba było się nie pchać .
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2021-03-30, 16:37
Dodam, że bucem jest nagrywający przyspieszający (0:42) podczas kiedy Kia chciała go wyprzedzić.

ale sam nagrywający w opisie filmu się przyznaje ze przyśpieszył, tłumacząc to tym.......... jest napisane w opisie.
Zgłoś
Avatar
cenzi 2021-03-30, 16:41 1
DzidaZawodnik napisał/a:

Szkoda, ze mu nie zajebał tą pałą, bo jebany śmieć mógł kogoś zabić tym swoim blokowaniem kiedy chciał go wyprzewdzić. Słychać po głosie, ze jakaś beta, więc nie dziwne, że po wejściu do samochodu jajka mu się nagle wykluwają i kozaczy bezpieczny w swojej zbroi.



No i chuj no i się zesrałeś...
Zgłoś
Avatar
Lew 2021-03-30, 16:58
nwonigers napisał/a:

filmik na policje i dojechac psychola. zeby za takie rzeczy wychodzic z pala z auta to trzeba miec na prawde cos z glowa. w usa sa paragrafy za takie rzeczy jak chuj.



Aż żałuje że w Polsce nie ma łatwego dostępu do broni, było by co oglądać, samopostrzały itp ;P
Zgłoś
Avatar
michal257 2021-03-30, 17:07
nwonigers napisał/a:

filmik na policje i dojechac psychola. zeby za takie rzeczy wychodzic z pala z auta to trzeba miec na prawde cos z glowa. w usa sa paragrafy za takie rzeczy jak chuj.



Wszystko się zgadza, ale jak wracał na swój pas to trafił na ciągłą, a u nas to lepiej komuś narobić bigosu jak złamać przepisy
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-03-30, 17:32 1
NiemiecWaszPan napisał/a:

Jakaś zwykła pała młodociana. Ja zawsze wychodzę spokojnie z samochodu i udaję, że chcę porozmawiać, a jak pała podejdzie, to ją gazuję i jeszcze kopa na odchodnego dostaje ode mnie. Ja spokojnie odjeżdżam, a dęta pała stoi i czeka 2 godziny, aż jej przejdzie łzawienie i rzyganie.



Wstawaj. Zesrałeś się.
Zgłoś
Avatar
qplam 2021-03-30, 18:20
No nagrywający ewidentnie się zachował nie odpowiedzialnie z tym przyśpieszeniem ale widzę w tej sytuacji 2 rozwiązania albo kierujący z przodu rozmawiał przez telefon i dlatego jechał z takim tempem przed nagrywającym ale nagrywający robi to samo, a nie wiadomo czy ten drugi też nie ma zestawu głośnomówiącego ale zachowuje ostrożność. A z drugiej zaś strony jeśli jedzie z taką prędkością a ktoś przyśpieszył i go minął bo mu się nie śpieszyło to po co potem tak bardzo mu się zaczyna śpieszyć. Ale my możemy tylko gdybać bo niewiele wynika z tej sytuacji tylko to że kierujący który był nagrywany się troszkę wkurzył.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-03-30, 19:14
Noside napisał/a:

To samo 0:42 gdzie się przewija podwójna ciągła w mieszance dziwnie dużej ilości wyjazdów z posesji i skrzyżowań?



A co to za różnica? Od szeryfowania jest milicja a nie samozwańczy nauczyciele. Jeden buc trafił na drugiego. Obie kurwy siebie warte.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-03-30, 20:42
JebacToGowno napisał/a:

A co to za różnica? Od szeryfowania jest milicja a nie samozwańczy nauczyciele. Jeden buc trafił na drugiego. Obie kurwy siebie warte.



Czego nie rozumiesz? Kamerzysta minął przejście dla pieszych, na którym zachował szczególną ostrożność i przyśpieszył. A ta pała bierze się wtedy za wyprzedzanie, na podwójnej ciągłej. Niech sobie w dupę wsadzi tą pałę i grzecznie jedzie do miejsca, gdzie może bezpiecznie wyprzedzić.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2021-03-30, 21:22 1
Ja bym wyszedł, działam w obronie własnej i koniec. Kurwa darmowa rozrywka w tych czasach to rzadkość.
Zgłoś
Avatar
Ustanack 2021-03-30, 21:51
Obsraniec nagrał sie za dużo w GTA , trafi kiedyś na typa który wsadzi mu tego batona w dupe
Zgłoś
Avatar
Kokosz88 2021-03-30, 21:58
To był jego pierwszy napad z bronią w ręku, zjadł go stres
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-03-30, 22:03
PietiaGoras napisał/a:

Świat się kończy, młode pedały w rajtuzach próbują zgrywać ważniaków



Ale muszą mieć małe siusiaczki skoro wyprzedzenie ich tak bardzo boli. Pewnie dlatego noszą pałki, żeby mieć coś większego w ręce.
Zgłoś
Avatar
focusek 2021-03-30, 22:09 1
nwonigers napisał/a:

filmik na policje i dojechac psychola. zeby za takie rzeczy wychodzic z pala z auta to trzeba miec na prawde cos z glowa. w usa sa paragrafy za takie rzeczy jak chuj.



jakie wy pizdy jestescie, tylko na psy dzwonicie konfidenty jebane... rurki w dupke wchodza? samemu nic nie potraficie zatawic cioty, TFU
Zgłoś
Avatar
C................a 2021-03-31, 4:18
nwonigers napisał/a:

filmik na policje i dojechac psychola. zeby za takie rzeczy wychodzic z pala z auta to trzeba miec na prawde cos z glowa. w usa sa paragrafy za takie rzeczy jak chuj.



Kurwa Jakbyś nie zauważył to jest Polska a nie USA więc chuj mnie to obchodzi co w Ameryce sobie robią
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie