18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TytanowyRosomak 2024-01-13, 19:23 1
Eldryzif napisał/a:

Przecież to butelka z cukru, tzw. szkło teatralne...



Głos itp na to wskazują, nie raz widziałem nokaut cisowianką czy innym harnasiem. Butla jest jak bejzbol.
Zgłoś
Avatar
Pietruchm 2024-01-13, 19:39 1
O chyba popularna ta gra... W zeszłą niedzielę, godzinka 12 przed obiadkiem skoczyłem do osiedlowego. A tam ziomek przede mną: Proszę 2 cztero paki, 2 x 0,5L, przepojka i wszystkie plastry jakie Pani ma w sklepie hahaha
Zgłoś
Avatar
Maculata 2024-01-13, 19:46
Tym, że u nast to patologia, a nie codzienność.
Zgłoś
Avatar
1234dupa 2024-01-13, 20:07 1
Hahah zawsze mnie będziecie bawić. Nie dziwi mnie ze ciągle wybieracie te same mordy do sejmu skoro butelki na głowie rozbijacie.
Zgłoś
Avatar
oceloto 2024-01-13, 22:35
"I ciach bajera"
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2024-01-14, 2:09
Ci co dali piwko są tak samo pojeba.... jak łukasz
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2024-01-14, 4:47
KtM napisał/a:

I czym się różnimy od kacapów ?



Odsetkiem idiotów.

To jest zawsze ten sam zjebany argument.
"W Polsce też gwałcą" "Polacy też kradną"

W każdym kraju są zjeby. Sztuką jest by utrzymywać ich na jak najniższym poziomie
Zgłoś
Avatar
H................y 2024-01-14, 4:57 1
Przestańcie, wy tępe, smarkate, kurwie syny, wrzucać jakieś patostreamy. Nosz kurwa mać! Ile wy, gołowąsy z obsranym pampersem na żopie macie lat i co sobie dumacie, tam w tych waszych pustych główkach? Nie niszczcie polskiego Internetu i nie srajcie na Sadistic, propagując takie gówno. ..

Nie, no szczerze: co wami kieruje, że takie filmy wrzucacie? Musicie je obejrzeć, uznać, że by tutaj pasowały, ściągnąć na swój dysk, przyciąć, a następnie wgrać na serwery Sadola. Tyle roboty i straconego czasu, by propragować guano, patologiczny wysryw dla intelektualnych impotentów...
Zgłoś
Avatar
gorol77 2024-01-14, 7:15
Ej Łukasz Łukasz cicho bo stara jest w piwnicy
Zgłoś