18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Aftar2 2012-02-14, 9:33
ale niech te spasione nie zapomną, że to wina mcdonalda, a nie "choroby genetycznej"

a i żeby nie było: uważam, że ta z lustra jest jeszcze całkiem spoko. Pierwsze zdanie tyczy się tych, na widok których chcesz krzyknąć: "lej beton"
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-02-14, 9:50 1
korskidegenerat napisał/a:

rozjebało was, takie rzeczy do śniadania? ;/



A myślałeś że zobaczysz kurwa śpiewajace króliczki ?
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-02-14, 10:04
Obejrzyjcie sobie obrazy sprzed stu lat, zobaczcie wesola tworczosc Rubensa, kjobiety dawniej, bywaly tlustawe. Niestety wraz z umasowieniem kultury weszly paskudne trendy, lansowane przez spedalonych kreatorow mody, gdziue kobieta ma przypominac mlodego chlopca. No jak dla mnie top gruba proazka, bo kobieta jest, wtedy kobieta wlasnie, kiedy mezczyzny, czy chlopaka nie przypomina.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-02-14, 10:05 1
Ta w lustrze jest fajna
Zgłoś
Avatar
contracts 2012-02-14, 10:32
Wydaje się jej że jest chuda
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-14, 10:36
contracts napisał/a:

Wydaje się jej że jest chuda



Anorektycy mają na odwrót.
Zgłoś
Avatar
pawelgustlik 2012-02-14, 10:53 1
Beniu_Beniu napisał/a:

Baby są głupie



jak tak twierdzisz, to gdzie sobie palce włożysz? Między drzwi
Zgłoś
Avatar
Wszemir 2012-02-14, 10:58
kurwa... to jest chyba starsze niż internet...
Zgłoś
Avatar
misaki91 2012-02-14, 11:00
Gdzieś mam baby, anoreksje itd. Tu jest muzyka SIGUR ROS'a
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2012-02-14, 12:28 1
radek225 napisał/a:

Właśnie taka przy kości, jak ta z lustra jest bardzo ładna i kobieca. Baby naprawdę są przyjebane chcąc wyglądać, jak modelki z billboardów, które retuszowane są w fotoszopie. Właśnie Marilyn Monroe była taka pełna jak dziewczyna z lustra i w latach 50 i 60 na widok jej tyłka ślinił się cały świat. Facet to nie pies, na kości nie poleci i też lubi mieć co podotykać w łóżku.



już myślałem, że mi się z łbem coś dzieje i ta w lustrze wyglądała ok...ale inni też to potwierdzają, więc jest dobrze
Zgłoś
Avatar
SonGohan 2012-02-14, 12:31
Równie dobrze można przed tym lustrem postawić napakowanego kolesia, który ciągle się przegląda w lustrze i myśli, że jest za chudy i ma nieproporcjonalnie zbudowane ciało. Bigoreksja to typowo męskie schorzenie.
Zgłoś
Avatar
krzaqqq 2012-02-14, 12:44
Mogła nie jeść tyle pączków.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-02-14, 19:53
Zabawne jest to, że kobiety chcą być chude niczym modelki z wybiegów - a te z kolei mają być chude i nieatrakcyjne, by nie odwracać sobą uwagi od towaru, czyli ciuchów

Faceci z kolei są równie dobrze pojebani, bo (opinia skonsultowana dawno temu z wieloma znajomymi) spora część, jak nie większość, ukrywa swój osobisty gust na rzecz gustu "ogółu mężczyzn", bo przecież co powiedzą koledzy... A dla kobiet jest to dodatkowy argument, by się odchudzać. I tak koło się zamyka. Żenujące.
Zgłoś
Avatar
clubbing_b 2012-02-14, 21:46
Ktoś wie, co to za utwór?
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2012-02-14, 21:54
Niеbieski napisał/a:



Zapewne genetyka, co?



Żebyś kurwa wiedział. Sam kiedyś miałem problem, ale rozwiązałem go po prostu siłownią.

Co do tematu, ta babka co stoi w lustrze jakoś specjalnie spasiona nie jest, lecz oczywiście głupie media, którym wierzą tylko idioci, kreują dzisiejsze wizerunki "pięknej" kobiety.
Zgłoś