18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
ale urwał
bannann1988 • 2010-06-11, 22:49
Zdaję sobie sprawę ze ten tekst jest juz nudny ale proponuje obejrzeć ten minutowy film
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-06-12, 13:00
PinkRose napisał/a:

A teraz na poważnie. Przestań pierdolić i idź z powrotem do szkoły. Nauczyciel od J. Polskiego będzie miał jednego kretyna więcej, żeby go nauczyć podstawowych zasad ortografii i interpunkcji.


A po co? Przecież pracuje w budżetówce.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-06-12, 13:10 6
Prozac napisał/a:

ale mine pedalstwo obskoczylo hahaha cfaniaczki zza komputera:) dzisiaj jakiegos pinglaza albo dlugowlosego szturchne na ulicy moze to bedzie ktos z was cioty?! hahahahahahaha... a tak poza tym dzieciaki nie robcie z siebie doroslych bo kto stara sie byc doroslym za szczyla to na starosc bedzie zgredem!!! ja mam juz prawie 30 lat mam wyjebana robote w budzetowce:) ale zgredem nigdy nie bede a mlode pokolenie zgredow czyli piso-peowcow rosnie:) gratuluje idzcie do ksiedza na kolankach mu siadziecie i poopowiadacie co was boli moze mu komentarze na kartkach napiszcie jaki to zjebany jestem?! hahahahahahahaha smieje sie z kazdego fiutka ktory ma cos do mnie!!!!! w cztery oczy bys nie syknal do mnie na ulicy bo ulica to nie forum i mozna dostac w pale dodam w durna pale!!!! tchorze!!!! hahahaha polska idzie w dobrym kierunku mamy dorosla i elokwenta mloda "zmiane" smieszy ich tylko ynteligientny humor kabaretow halamy albo ani mru mru... hahahahaha



Daj mi adres do matki, rozoram jej dupę za to, że takie ścierwo urodziła.
Zgłoś
Avatar
Ulvraith 2010-06-12, 13:34
Gostek najwyraźniej przedawkował swoje ksywkowe prochy, i stąd
ten odlot w klimaty, w których widzi w lustrze Nastulę z neseserkiem w łapie.
But don't worry, kiedyś zapas mu się wyczerpie, po czym wyrżnie
boleśnie o glebę jak to AWZ P70 (NIE Syrena) z filmiku.
Samodzielnie lub z czyjąś pomocą.
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-06-12, 14:23 4
Jestem zażenowany poziomem postów w tym temacie...
Zgłoś
Avatar
Prozac 2010-06-12, 15:33
pojechala mnie ta "lepsza, kulturalna" czesc spolecznosci sadistica:) ludzie troche spokojniej!!!! napisalem to chamsko to fakt ale to zeby was wkurzyc troche i pokazac wam ze nawet wy kulturalni i intieligientni sa tacy sami a nawet gorsi ode mnie!!! bo wy jestescie kulturalni nie wdajecie sie w rozmowe na tak zenujaco niskim poziomie jaki ja prezentuje.... a jechanie mojej matce to oznaka kultury i wyksztalcenia no i milosci do blizniego:) gdzie wy studiowaliscie? chyba kul-u pytam tylko czesci z tych moich oponentow od dyskusji bo ten od mojej matki co by ja ruchal to napewno ciemniak:) jak mozan stare baby ruchac? i to martwe? to chore!!! ale wiesz mowisz co uwazasz wolny kraj i mow co chcesz!!! pokazaliscie prawdziwa katolicka polska twarz:) dziekuje za wrzuty milosierni polacy:) ale nic nie poradze ze dajecie sie sprowokowac:) amen!!! a tak poza tym bylem wlasnie na dworze i widziale kilka osob w czarnych dlugich spodniach i koszulkach tez czarnych.... robcie co chcecie ale jak zyjecie w spoleczenstwie to starajcie chociaz w taki upal zalozyc cos co nie skupia tak promieni slonecznych!!!! bo naprawde spocone ludzkie cialo smierdzi!!!!! a kultura i zycie w spoleczenstwie to tez higiena osobista!!! i nie moja wina ze przewaznie od starych ludzi i ludzi ubranych na czarno w upal 35 stopni w cieniu smierdzi!!!! no niestety taka jest fizjologia nie oszuka sie tego!!! a ze mam takie a nie inne doswiadczenia to juz nie moja wina... sorry mowie tym ktorych urazilem moim generalizowaniem sprawy!!!! a pocalujcie mnie w moje blade dupsko mowie do tego glownie ktory obrazil moja matke!!!! jestes zerem kolezko ciezko z toba polemizowac bo masz gowno we lbie ale z religi masz napewno 6 bo jak mawia przyslowie "z religi 6 a w glowie pustka"
a do tych co twierdza ze taki lek jak prozac to sie po nim ma odlot to jest ignorantem! nie wiesz nie ale komentujesz:) akurat prozac to po prostu regulacja gospodarki serotoniana co skutkuje nie otepieniem ale dobrym humorem jak juz cos a poza tym prozac to tylko nazwa handlowa a lek nazywa sie calkiem inaczej:) i w polsce nigdy prozacu nie sprzedawano:) hyhyhyhy....
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-06-12, 15:38 1
Napisz to jeszcze raz.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2010-06-12, 15:54 1
Coś mi się wydaje że szanowny Prozac albo skłamał w kwestii swojego wieku i jest gimbusem albo dzieckiem dogłębnie kochanego przez tatę, albo faktycznie ma 28 lat, sprany mózg (prawdopodobnie przez rodziców bądź siebie samego), szuka zaczepki i myśli że jest wyjebanym w pizdu hardkorem, bratem Józka z bagien i jednym z wierzchołków trójkąta, który tworzy ze Żwirkiem i Muchomorkiem.

Nie ogarniam tego, że tyle osób udało mu się sprowokować i zniżyć do swojego poziomu. Chill out
Zgłoś
Avatar
amrashs 2010-06-12, 16:05
@Prozac

i finito
Zgłoś
Avatar
Natureza 2010-06-12, 16:21 2
Prozac, weź sobie juz daruj pisanie, odejdź od klawiatury, pobiegaj, zwal sobie konia, ale przestań już się tak pogrążać

Raz że tego potoku słów bez znaków interpunkcyjnych nie idzie czytać, a dwa że bredzisz jak menel pod monopolowym w jakiejś zabitej dechami dziurze.

Jak słowo daje, takich żenujących wypowiedzi dawno nie czytałem

p.s. w budżetówce to moze i robisz, ale podłogi.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-06-12, 17:09 1
Weźcie lekcję z poniższego obrazka..

Zgłoś
Avatar
qbik 2010-06-12, 18:34
te prozac, wez lyknij se tego prozaca faktycznie i nie spinaj sie tak wiecej
Zgłoś
Avatar
damiosa 2010-06-12, 21:31
Prozac napisał/a:

pojechala mnie ta "lepsza, kulturalna" czesc spolecznosci sadistica:) ludzie troche spokojniej!!!! napisalem to chamsko to fakt ale to zeby was wkurzyc troche i pokazac wam ze nawet wy kulturalni i intieligientni sa tacy sami a nawet gorsi ode mnie!!! bo wy jestescie kulturalni nie wdajecie sie w rozmowe na tak zenujaco niskim poziomie jaki ja prezentuje.... a jechanie mojej matce to oznaka kultury i wyksztalcenia no i milosci do blizniego:) gdzie wy studiowaliscie? chyba kul-u pytam tylko czesci z tych moich oponentow od dyskusji bo ten od mojej matki co by ja ruchal to napewno ciemniak:) jak mozan stare baby ruchac? i to martwe? to chore!!! ale wiesz mowisz co uwazasz wolny kraj i mow co chcesz!!! pokazaliscie prawdziwa katolicka polska twarz:) dziekuje za wrzuty milosierni polacy:) ale nic nie poradze ze dajecie sie sprowokowac:) amen!!! a tak poza tym bylem wlasnie na dworze i widziale kilka osob w czarnych dlugich spodniach i koszulkach tez czarnych.... robcie co chcecie ale jak zyjecie w spoleczenstwie to starajcie chociaz w taki upal zalozyc cos co nie skupia tak promieni slonecznych!!!! bo naprawde spocone ludzkie cialo smierdzi!!!!! a kultura i zycie w spoleczenstwie to tez higiena osobista!!! i nie moja wina ze przewaznie od starych ludzi i ludzi ubranych na czarno w upal 35 stopni w cieniu smierdzi!!!! no niestety taka jest fizjologia nie oszuka sie tego!!! a ze mam takie a nie inne doswiadczenia to juz nie moja wina... sorry mowie tym ktorych urazilem moim generalizowaniem sprawy!!!! a pocalujcie mnie w moje blade dupsko mowie do tego glownie ktory obrazil moja matke!!!! jestes zerem kolezko ciezko z toba polemizowac bo masz gowno we lbie ale z religi masz napewno 6 bo jak mawia przyslowie "z religi 6 a w glowie pustka"
a do tych co twierdza ze taki lek jak prozac to sie po nim ma odlot to jest ignorantem! nie wiesz nie ale komentujesz:) akurat prozac to po prostu regulacja gospodarki serotoniana co skutkuje nie otepieniem ale dobrym humorem jak juz cos a poza tym prozac to tylko nazwa handlowa a lek nazywa sie calkiem inaczej:) i w polsce nigdy prozacu nie sprzedawano:) hyhyhyhy....



Przeczytałem i moge stwierdzić że nie lubisz PIS-u i kaczora, za to głosujesz na Korwina Mikke, spotykasz się z kumplami na ławce , sączycie browce, masz BMW(Corne) a jak nie zgadłem to znaczy że albo nie potrafię zgadywać albo jesteś dziecko a nie 30 letni człek. A tak na przyszłość napisz krótko i na temat, a nie pyrtolisz o kaszcze mannie
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-06-12, 21:35
Każdy następny offtop będzie nagradzany czerwonym krawatem.
Ostrzegam po raz trzeci i ostatni.
Zgłoś
Avatar
bulaldz 2010-06-14, 1:35
pisze przecierz pan autor że, przedstawia nam informacje ze w filmiku są zawarte z treści z orginału ale urwał, jak komuś to zbrzydło to nie wbija -.-.
Wasze życie skróciło sie o 1 kurwa minutke.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-06-14, 21:57
Cytat:

Wasze życie skróciło sie o 1 kurwa minutke.



Ale jak to?
Zgłoś