18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
s................d 2020-08-26, 18:49 2
Niedawno Jan Łoś tak zakończył swój żywot pijacki ... tutego że asz asz na dzień dzisiejszy nie powiem że nie .
Zgłoś
Avatar
embeno 2020-08-26, 19:08
Przekręcił się.
Zgłoś
Avatar
Tunechi 2020-08-26, 19:25
Wygina smiało ciało
Zgłoś
Avatar
Optimex 2020-08-26, 19:43 1
ra0mir napisał/a:

Bo pić to trza umić!
A po co? Bohater filmiku wynajdzie lekarstwo na Covid? Może PKB państwa zwiększy? Czego dokona, że mamy go ratować?
Nie szanuje siebie i ma swoje zdrowie w dupie, dlaczego ktoś inny ma się tym przejmować za niego???



A masz kolego 100% pewności co do swojego stwierdzenia? Może akurat twi starzy nie jebną kity z powodu odkrycia który ten jegomość dokona w zaciszu czterech ścian swojej meliny
Biorąc pod uwagę pojebaną sytuację od początku 2020 roku śmiało można stwierdzić że Twoja poranna pobudka z hujem w dupie jest tak samo prawdopodobna jak wynalezienie szczepionko na Covid 19 przej tego Pana


I z wyprzedzeniem przepraszam za pisownię, słownik w telefonie też się zaczyna spinać
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-08-26, 20:11 4
ra0mir napisał/a:

Bo pić to trza umić!
A po co? Bohater filmiku wynajdzie lekarstwo na Covid? Może PKB państwa zwiększy? Czego dokona, że mamy go ratować?
Nie szanuje siebie i ma swoje zdrowie w dupie, dlaczego ktoś inny ma się tym przejmować za niego???



No mam nadzieję, że jak kurwiu jeden będziesz potrzebował pomocy albo ktoś z twojej rodziny to nikt z nią nie przyjdzie jebana amebo.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2020-08-26, 20:24 1
Optimex napisał/a:

A masz kolego 100% pewności co do swojego stwierdzenia? Może akurat twi starzy nie jebną kity z powodu odkrycia który ten jegomość dokona w zaciszu czterech ścian swojej meliny
Biorąc pod uwagę pojebaną sytuację od początku 2020 roku śmiało można stwierdzić że Twoja poranna pobudka z hujem w dupie jest tak samo prawdopodobna jak wynalezienie szczepionko na Covid 19 przej tego Pana

I z wyprzedzeniem przepraszam za pisownię, słownik w telefonie też się zaczyna spinać



Spoko wybaczam
Ostatnio jak chleję to w trupa, więc wszystko się może zdarzyć

PhantomMask napisał/a:

No mam nadzieję, że jak kurwiu jeden będziesz potrzebował pomocy albo ktoś z twojej rodziny to nikt z nią nie przyjdzie jebana amebo.



A ja mam nadzieję, że jak taki prawdziwy dynksiarz jebnie przy tobie to pokażesz klasę i zrobisz mu resuscytację
I grzeczniej tam śmieciu
Zgłoś
Avatar
Jagang 2020-08-26, 20:34 3
ra0mir napisał/a:

Bo pić to trza umić!
A po co? Bohater filmiku wynajdzie lekarstwo na Covid? Może PKB państwa zwiększy? Czego dokona, że mamy go ratować?
Nie szanuje siebie i ma swoje zdrowie w dupie, dlaczego ktoś inny ma się tym przejmować za niego???



Czego ty dokonasz hipokryto? Kim jesteś? Zwykłym robolem? Czyli chuja wart jesteś dla społeczeństwa, malutką odrobinkę więcej wart od żula, bo płacisz podatki (kurewsko małe w porównaniu do budżetu państwa).
Ciekawe czy ty szanujesz swoje zdrowie? Nie pijesz nic, nie palisz, mięso jesz w małych ilościach i w ogóle dietę ułożył ci profesjonalny dietetyk, regularnie ćwiczysz fizycznie (ale nie za dużo) oraz często robisz badania medyczne? Zakładam, że nie, więc życzę ci abyś został opluty na chodniku, gdy dostaniesz zawału, który sam na siebie sprowadzisz, choćby tłustym żarciem i browarkami po pracy. Czy społeczeństwo coś straci wtedy? Nie, bo nic nie będziesz warty. Dlaczego ktoś miałby cię ratować?
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2020-08-26, 20:39 1
Jagang napisał/a:

Czego ty dokonasz hipokryto? Kim jesteś? Zwykłym robolem? Czyli chuja wart jesteś dla społeczeństwa, malutką odrobinkę więcej wart od żula, bo płacisz podatki (kurewsko małe w porównaniu do budżetu państwa).
Ciekawe czy ty szanujesz swoje zdrowie? Nie pijesz nic, nie palisz, mięso jesz w małych ilościach i w ogóle dietę ułożył ci profesjonalny dietetyk, regularnie ćwiczysz fizycznie (ale nie za dużo) oraz często robisz badania medyczne? Zakładam, że nie, więc życzę ci abyś został opluty na chodniku, gdy dostaniesz zawału, który sam na siebie sprowadzisz, choćby tłustym żarciem i browarkami po pracy. Czy społeczeństwo coś straci wtedy? Nie, bo nic nie będziesz warty. Dlaczego ktoś miałby cię ratować?



Jak podrośniesz, założysz swoją rodzinę, firmę etc. to zrozumiesz. Wierzę w ciebie!
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2020-08-27, 5:45
Pierdolcie o śpiączce wątrobowej jak to widać, że to padaczka.
Zgłoś
Avatar
jakuzapk 2020-08-27, 7:58 4
dennissliwa napisał/a:

Babka co niedziele w kościele ale zeby pomóc to ma wyjebane...



to kazdego lumpa ktory 'tanczy' mam przykryc kolderka i dac browarka?
Jak ktos nie dba o siebie i jebie dykte albo ćpa to na chuj mu pomagać?
niech taki ktoś zejdzie sobie pod jakimś autem po nocy i społeczność lokalna od razu bedzie miala jednego zula mniej na glowie...
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-08-27, 10:18
ra0mir napisał/a:

Spoko wybaczam
Ostatnio jak chleję to w trupa, więc wszystko się może zdarzyć
A ja mam nadzieję, że jak taki prawdziwy dynksiarz jebnie przy tobie to pokażesz klasę i zrobisz mu resuscytację
I grzeczniej tam śmieciu



Ale wiesz, że nie rozmawiasz z ojcem ? Chociaż patrząc na twoją matkę...któż tam wie, wszystkie dzieci nasze są....
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-08-27, 10:52 2
dennissliwa napisał/a:

Babka co niedziele w kościele ale zeby pomóc to ma wyjebane...



Ja nie chodzę do kościoła i też miałbym wyjebane
Pijaki i ćpuny to ludzkie śmieci
Zgłoś
Avatar
eenocosTy 2020-08-27, 11:03 2
dennissliwa napisał/a:

Babka co niedziele w kościele ale zeby pomóc to ma wyjebane...



po co ma sobie śmieciem ręce brudzić. Ty gówno z ziemi podnosisz jak widzisz?
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2020-08-27, 11:04
PhantomMask napisał/a:

Ale wiesz, że nie rozmawiasz z ojcem ? Chociaż patrząc na twoją matkę...któż tam wie, wszystkie dzieci nasze są....



Masz 33 lata i jedziesz mi po matce i ojcu?

To na mnie nie działa. Kiedy ostatnio wylazłeś ze swojej piwnicy?
Życie spierdala ci między palcami, tym się zajmij a nie empatią do żuli
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2020-08-27, 12:33
prędzej był to udar
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie