18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Alkoholowy karambol
cveljan • 2013-04-11, 10:33
Rano na drodze E18 w okolicach Liertoppen w Norwegii doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba, a kilka zostało ciężko rannych. Według pierwszych ustaleń norweskiej policji sprawcą jest polski kierowca.

Z porozbijanego polskiego samochodu wysypały się dziesiątki puszek z piwem oraz butelki z alkoholem, co widać na opublikowanych przez norweskie portale filmach. „Na miejscu czuć silny zapach alkoholu” – napisał portal dziennika „VG”
Tuż po wypadku miejscowa policja poinformowała za pomocą Twittera, że poszukuje osoby, która uciekła z miejsca zdarzenia – pisze „Aftenposten”. W akcję zaangażowano psy tropiące oraz helikopter. Wkrótce w okolicach centrum handlowego aresztowano mężczyznę. Prawdopodobnie chodzi o polskiego kierowcę bordowego renault.

Widać że ziomek wiózł żubry dla kumpli
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-04-11, 17:36
@eustahy88
A jak nazwać Polaka, który zamiast napędzać swoją gospodarkę, napędza jakiemuś Niemcowi czy Norwegowi? Jak nasz kraj ma wyjść z kryzysu, skoro ludzie z doświadczeniem spierdalają do innych krajów, a potem jeszcze tam robią oborę? To jakiś akt odwagi jest uciec z kraju? Jakaś okupacja do cholery jest czy co?
Zgłoś
Avatar
olosz 2013-04-11, 18:04 2
@Loaloa

Nie wiem skąd jesteś ale jedź do Krakowa i zobacz jak "cywilizowani" są angielscy turyści. Jeszcze jedno, zjedz snickersa bo strasznie pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
kamiljot 2013-04-11, 18:42 1
@Loaloa, współczuję, musisz mieć przejebane w domu.
Zgłoś
Avatar
Grusiasiusia 2013-04-11, 19:15
Rock_Star napisał/a:

@sqnk
mam małe pytanko poza tematem, jakim cudem napisałeś już na sadisticu prawie 17 milionów postów?
Obrazek


trolololo

Cytat:

miejscowa policja poinformowała za pomocą Twittera


Zgłoś
Avatar
blazejudo 2013-04-11, 19:30 3
Rock_Star napisał/a:

@sqnk
mam małe pytanko poza tematem, jakim cudem napisałeś już na sadisticu prawie 17 milionów postów?
Obrazek



Bo jest lewakiem, czyli kimś kto lubi ubijanie gówna kutasem w swojej dupie, nierobem i z braku konstruktywnych działań pierdoli swoje niedojebane, antypolskie teorie.
Dziękuję.

Do niedojebów:
Piszecie "polaczki cebulaczki" i się wstydzicie swojego pochodzenia. Mam radę. Jedź mi kurwa stąd na spedalony zachód i tam opierdalaj bele ciapasom, zdrajco jebany.
Zgłoś
Avatar
fireman.uns 2013-04-11, 19:40
wiózł ok. 1000 l piwa i 130 l wódki.
zabił jedną osobę, a sześć ranił.
warto było ??
Zgłoś
Avatar
eustahy88 2013-04-11, 20:21
Hurtownia.

Widzisz nasi kochani politycy tak rzadza Krajem ze szukamy warunkow do godnego zycia za granicami naszego Panstwa .

Z reszta nie o tym mowa, chodzi mi szacunek do rodakow i do swojego pochodzenia ,ja mieszkam w norwegii juz siodmy rok i ciagle jakos nie zapomnialem z kad pochodze kim jestem i kim bede . Prawda jest taka ze walimy buraki ale nie jestesmy gorsi od nikogo bo takie numery robia wszyscy , norwedzy tez szmugluja , tak jak i niemcy i kazdy kto na tym moze zarobic.

Tak samo z buraczeniem wszedzie sie znajdzie przedstawicieli o zachowaniu choloty.

wracajac do uzdrawiania naszej gospodarki moze czas sie zebrac tak jak Naród powinien i zrobic porzadek na wiejskiej bo to ze wroce pracowac za 1500 zlotych zabierajac przy okazji komus prace nikomu nie pomoze!!!!!
Zgłoś
Avatar
koobek 2013-04-11, 22:35
trudno się nie połapać, że Polacy, jak puszki z żubrem na jezdni.
Zgłoś
Avatar
Renegate17 2013-04-11, 23:23 2
Po co hejtować rodaków, każdy chce zarobić w legalny bądź mniej legalny sposób. Nie rozumiem jak można tak ubliżać, jaki wstyd? Każdy musi z czegoś żyć. PS. Moi znajomi z Norwegii mowią ze najlepszym piwem tam jest własnie Żubr
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-04-12, 10:49
straatveger napisał/a:

Dziwię się, że polaczków wpuszczają jeszcze do jakichś krajów.
Powinnie Polskę odgrodzić drutem kolczastym i zrobić takie ogólnoeuropejskie getto.
Pewnie gość 30 lat kopał tunel do Norwegii - miasta PANÓW !!!

polski wstyd



jak pojawi się ogrodzenie wzdłuż granic Polski tzn że to nie nas ogrodzono a to my ogrodziliśmy cały świat murem.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-04-12, 22:24
Mimo, że jestem jeszcze młody, to mogę się pochwalić tym, że już 3 razy byłem w Norwegii zarabiać pieniądze (pracą uczciwą, a nie przemytem). Szmuglowanie alkoholu to normalna rzecz wśród Polaków. Zarówno tych niemal nałogowo pijących, jak i okazyjnie (jak ja z rodzicami). Alkohole wcale tam nie są aż takie złe, da się trafić na dobre piwka (smakowo oczywiście, bo niektórym zależy na smaku, a nie na tym żeby napierdalać 10-%owe browary) jak i inne alkohole. No ale ja ich poniekąd rozumiem, bo wiem jak wygląda praca tam. Siedzisz długo, czasami rok bez krótkiego powrotu do domu. Całymi dniami zapierdzielasz, po pracy płacisz fortunę za spożywcze zakupy, to co masz zrobić ze sobą? Chlejesz i palisz peta za petem. Sytuacja opisana w tym temacie to oczywiście już spora przesada ze strony tego Polaka, ale tak będzie zawsze. Wcale mu się nie dziwię że spierdolił z miejsca wypadku, skoro za byle przekroczenie prędkości dojebią Ci tak mandat że się traci przytomność..

I chociaż jest coraz więcej kontroli na drogach, na granicy SWE-NOR, nawet jak się z promu w Szwecji zjeżdżało na przełomie sierpnia/września, to celnicy pytali "any contrabanda?", to i tak to będą Polacy robić. Z biedy i oszczędności, proste!

Także współczuję chłopakom, którzy stracą na tym wypadku i rodzinie zmarłego.
Zgłoś