18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Barnea 2013-05-06, 19:25
Fajne fajne Lepszy efekt jak by tam czarni byli
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2013-05-06, 19:35
FryzjerZG
Współczuje tym z drużyny, którzy nie są entuzjastami robienia z siebie idioty, a mimo wszystko muszą brać w tym udział.

Gdybyś chłopcze chociaż raz poczuł smak takiej sportowej otoczki na własnej skórze to byś wiedział co to znaczy SPORT ... a nie wpierdalanie lays'ów i picie 6l coli dziennie.. Nie wiem w ogóle skąd wysunąłeś tak durny wniosek o robieniu z siebie idioty w taki sposób jak Ci rugbyści :| Mam dla ciebie jedną podstawową radę - weź sie wreszcie kurwa do roboty i ułóż swoje marne życie !

i teraz prośba do adminów - wprowadźcie możliwość natychmiastowego odebrania piwa ! bo przez przypadek dałem temu ''FANATYKOWI'' ten cenny złoty napój
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-05-06, 19:35
My też mamy swoje rytuały.
Zgłoś
Avatar
oksi89 2013-05-06, 19:42 2
FryzjerZG napisał/a:

Współczuje tym z drużyny, którzy nie są entuzjastami robienia z siebie idioty, a mimo wszystko muszą brać w tym udział.



Sądzę, że są z tego zajebiście dumni. Haka to ich znak rozpoznawczy i nie jest wytworem jakiejś pop-kultury, ale drużyny z NZ (i nie tylko stamtąd) tańczą ją od przeszło stu lat.
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2013-05-06, 19:51
kurde myslalem, ze na koniec obie druzyny zaczna sie napierdalac
Zgłoś
Avatar
JAAAH 2013-05-06, 19:59 1
Niby Rugbyści, a mają lepszy synchron niż niejeden zespół w You Can Dance...
Zgłoś
Avatar
jamajki 2013-05-06, 20:13 2
Za All Blacks zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
dareqq 2013-05-06, 20:23 14

Na pogrzebach też nakurwiają
Zgłoś
Avatar
Zet. 2013-05-06, 20:23 3
W sumie bardzo ciekawa tradycja. Nie tylko w sportowym wydaniu.
Zgłoś
Avatar
b................n 2013-05-06, 21:08
W sumie nauczyć małpy tańca, nie lada wyzwanie
Zgłoś
Avatar
Lavax303 2013-05-06, 21:26
FryzjerZG napisał/a:

Współczuje tym z drużyny, którzy nie są entuzjastami robienia z siebie idioty, a mimo wszystko muszą brać w tym udział.



Jak widać ty akurat jesteś entuzjastą robienia z siebie idioty.
Zgłoś
Avatar
fatherland 2013-05-06, 21:43
co za syf ...
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2013-05-06, 23:18
brunobuszmen napisał/a:

W sumie nauczyć małpy tańca, nie lada wyzwanie


idź się leczyć dzieciaczku i poczytaj sobie o Nowej Zelandii bo chyba pomyliłeś ten kraj z Afryką. Na razie dostajesz karnego kutasa z geografii
Zgłoś
Avatar
ayameayame 2013-05-06, 23:20
Nie wazne jaka Haka, zawsze przechodza mi ciary ;d. Leci piwko.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2013-05-07, 0:18
Hassos napisał/a:



Że niby co? To tak jakbyś powiedział podczas śpiewania naszego hymnu narodowego, że współczujesz tym którzy muszą brać w tym udział.

Haka jest nauczana w szkołach w Nowej Zelandii i wykonywana przez nowozelandzkich żołnierzy, a rugbyści All Blacks wykonują ją od 1905r. (wiki)



Ta cała śmieszna haka jest jednym z niewielu przykładów na świecie kiedy silnijeszy (biali ludzie) przejmuje kulturę podbitej mniejszości (te tańczące małpy).
Nie wiem z czym to nawet porównać. To tak jakby wyrżnąć cała wioskę cyhańską na Słowacji a poźniej samemu tam zamieszkać, kraść, jeść psy, nie pracować...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie