18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
SadystycznyRoman 2013-02-10, 19:50
Chujowe, ja wole kupować na ebayu.
Zgłoś
Avatar
piotrekp25 2013-02-10, 19:52
murzynów sie łapie kolego a nie kupuje
Zgłoś
Avatar
Gandzioholik 2013-02-10, 19:55
Fatygowałeś się żeby go znaleźć ? Japierdole.
Zgłoś
Avatar
pondito 2013-02-13, 15:42 1

Także tego...
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-02-18, 10:05 1
Może mam jakieś inne poczucie humoru, ale przyznaję. Aukcja mnie rozśmieszyła niesamowicie. Więc dzielę się nią z Wami






GOLF DWA FULL BAJERA PO PROFI TUNINGU

Witam

nadszedł ten czas kiedy z bólem serca i zaciśniętymi pośladkami muszę sprzedać moje oczko w głowie. samochód ten może nie powala z nóg przechodniów ale na pewno zwraca na siebię uwagę zwłaszcza kedy przed nami ani za nami nie jedzie inny samóchód. podjeżdzając pod bazę Gimbazy (czyt. Gimazjum) wszystkie gimnzjalistki zaczynają się szczerze i głośno uśmiechać



wracjąc do tematu auta, samochód został zakupiony w kraju (przynajmniej przezemnie kto i gdzie kupił go przedemną mnie nie interesowało) krążą plotki że został wykradziony ze stajni hitlera.



samochód ten dzięki obniżonemu zawieszeniu pewnie trzyma się drogi.... .... zwłaszcza gdy stoi zaparkowany na parkingu. rdza na masce jest czystym przypadkiem, znajomy Maciek (blacharz) chciał mi przepolerować maskę... niestety pomylił gąbkę z papierem ściernym... i rdza następnego dnia wyszła jak gówno spod śniegu


fotografia przedstawia mechanika Maćka

samochódem tym startowałem w kilku imrezach motorowych...



ogólnie samochód oceniam... na 6 z plusem i słoneczkiem. Sprawdzone nawet w kilku poważnych trasach między innymi tym samochodem odwożono Króla Juliana z ZOO w central Parku na Madagaskar.


krążą plotki że Tony Halik objechał tym samochodem całą kulę ziemską dookoła w 48h wypalając przy tym pół tony marihuany kto wie może w tym samochodzie pod foteleami za boczkami lub pod podłogą znajziesz jeszcze trochę zielonego, ja osobiście nie sprawdzałem ponieważ nie posiadam śróbokręta krzyżaka (zreszą płaskiego też nie)

znajomi na pewno pozazdroszczą Ci tego auta... zwłaszcza Ci którzy muszą stać na przystakach, jeździć MPK lub PKP, i nie mają zniżki studenckiej na bilet.

zapraszam do licytacji jedynym minusem auta jest jakaś awaria w układzie chłodzenia (po 20min jazdy spokojnie można zalać sobie herbatę gorącą wodą) najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą jest tego przyczyną.

samochód posiada z tyłu koła każde z innej parafii ale w tym samym rozmiarze.

Jest to idealny samochód dla kogoś kto ma znajomości u lakiernika, blacharza, elektryka, w kościele i u Hydraulika

P.S napiszę kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania...

"czy samochód był bity?"

- nie! nie stosuję przemocy na samochodzie!

"czy odsprzeda mi go Pan za 150zł"

- umrzyj

"które miejsce zajmowałeś w rajdzie powiesz?"

-NIE, tajemnica ale zawsze byłem za Toyotą Prius

"czy auto jest garażowane?"

- tak zreguły 2h tygodniowo jak robię zakupy w galerii z zadaszonym parkingiem

"czy autem z tym silnikiem da wyprzedzić się ciężarówkę na autostradzie?"

- kocham swoję życie więc niegdy nie próbowłem

"ile kosztuje przejechanie 100km? "

- to zależy czy będziesz jeździł na oleju napędowym (ON) czy roślinnym

"czy do auta dorzuca Pan komplet opon zimowych/letnich?"

- nie ale w ramach gratisu mogę dać zniżkę do EMPIKU ważną do wczoraj oraz całą kolekcje POKEMON tazo

"co jest z tym układme chłodzenia"

- grzeje się teraz wiesz tyle co ja

UWAGA nie wysyłam za POBRANIEM!!!

koszt zwykłej przesyłki kurierskiej wynosi 150zł (sami podsyłacie kuriera)


cena jaka mnie interesuje to...

... hmm ...

... yyy ...

... JE**Ć BIEDĘ licytacja od 1zł...

Dodano 2013-02-17 14:26
Oczywiście z tą dostawą w busie to żart, chyba ze chcesz sam i na własny koszt.
Zapomniałem dodać: Auto do obejrzenia we Wrocławiu



źródło allegro.pl/golf-ii-dfujka-rad-stajl-tjuning-d-i3035360725.html
Zgłoś
Avatar
FreeM 2013-03-07, 2:05 1
znalezione na otomoto, pełne ogłoszenie
Cytat:


Meine Damne und Herren

Mam na sprzedaż niemiecki Panzer kampwagen Astra z niezawodnym silnikiem diesla o przebiegu 195 tys kilometrów co jest porównywalne do trasy jaką pokonały wojska wermachtu podczas kampanii w ZSRR.
Jest to wytwór niemieckiej technologii co przekłada się na niezawodność oraz niezniszczalność.

Jest to Opel lub jak twierdzą niemieccy Inżynierowie DAS AUTO czyli szukanie finezji , stylu oraz polotu w tym aucie jest porównywalne z szukaniem prawiczka w seminarium.
Ale nie o to tu chodzi to auto ma jeździć i to właśnie czyni i prędzej umrzecie w nim z nudów niż się zepsuje.

na wyposażenie tego wozu bojowego składają się:
-ABS (...)

został on przygotowany do kampanii zimowej w następujący sposób:
- wymienione :
Klocki (...)

Cena jaką sobie życzę za to cudo to 7800 polish złoty
ps:
proszę nie dzwonić jeśli:
- macie do przekazania prognozę załamania rynku paliw w Polsce i mówienie mi ,że ropa się kończy
- że to Opel i za 4000 pójdzie , może i tak ale astra classic z tirem w bagażniku
- z propozycjami wymiany za motorówkę , żonę , nie daj boże teściową a tym bardziej za golfa(dres mi się znosił więc golf się nie nada)
- nie nie dowiozę auta na Ukrainę
Aaaaa i nie wymienię się na Zbyszka 3cytryny (chytra baba z Radomia też dzwoniła)

AUTO STOI W TRZEBNICY ale mogę dojechać do Wrocławia

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-07, 4:33
Hue hue hue - 2001 i 195 tysięcy taa, opel w dieslu i bezawaryjne, taaa...
Zgłoś
Avatar
CockSparrer 2013-03-12, 22:46 5
Sprawa wygląda tak: pewien alelgrowicz psotanowił pójść na łatwiznę wystawiając na sprzedaż aparat fotograficzny, kradnąc przy tym z czyjegoś serwera fotografie przedmiotu. Gdy właściciel zdjęć się o tym dowiedział, postanowił odegrać się za kradzież. Efekty poniżej.

P.S. Musiałem trochę przyciąć zdjęcie, bo uploader pozwala jedynie na 1MB.



link do aukcji: allegro.pl/canon-eos-6d-obiektyw-24-105-l-is-usm-nowy-raty-i3087747927.html

Edit: Sorry za długi post, ani pod ani nad zdjeciem nie ma niepotrzebnych 'enterów'. Po prostu grafika się nie dojebała.
Zgłoś
Avatar
M................h 2013-03-12, 22:50
Bardzo często spotykana sytuacja, są techniczne możliwości śledzenia swoich fotek (oraz bezprawnego i bezczelnego ich wykorzystywania przez niedojebów)
Zgłoś
Avatar
Stew 2013-03-12, 23:11
I dobrze. Czas zabrać się za wszystkich jebanych frajerów co kradną fotki. Sam jestem autorem zdjęć, które zostały bezczelnie podpierdolone, zmienione i podpisane jako nie ja . Do tego w celach komercyjnych.
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2013-03-12, 23:12
Tutaj klasyk gatunku:

Zgłoś
Avatar
d................7 2013-03-16, 21:50 1
taką aukcje dzisiaj znalazłem na allegro
allegro.pl/show_item.php?item=3108040855

screen
Zgłoś
Avatar
tomny93 2013-03-16, 21:52
grunt to kreatywność
Zgłoś
Avatar
troxet 2013-03-16, 21:54
Naj zajebistsza aukcja jaką widziałem
Zgłoś
Avatar
x500 2013-04-14, 17:02 1
Mysle ze ten obrazek idealnie podsumowwywuwuóje zmiany nt. nowej szaty graficznej allegro.



chui tam że słaby skill photoshopa w paincie. zerżnięte z jebzdzidy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie