18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Mors_Nigra 2017-03-16, 7:10
Brawo ty...
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-03-16, 7:17
Twój towar zadaje chyba jednak inne obrażenia
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-03-16, 7:48 2
Jessuarro69 napisał/a:



Jakie mecyje, jaka afera ? Dziecko puknij się w głowę, wyskoczyło mi coś takiego, uznałem, że to zabawne więc to tutaj zamieściłem. Lepsza taka sytuacja tutaj niż jakieś gówno z kwejka.

Jak ci stara mówi, że na obiad schabowe to też się tak unosisz ? " NO KURWA WIELKIE MI CO JA PIERDOLE ..."


Zieeef.
20 letni gówniarz mówi mi per dziecko. Ha. Dobre.
I nie, nie unoszę się do schabowych bo schabowe w domu ja smażę.
Boom baby!
Zgłoś
Avatar
55TIGER39 2017-03-16, 9:14 4
Velture napisał/a:


Zieeef.
20 letni gówniarz mówi mi per dziecko. Ha. Dobre.
I nie, nie unoszę się do schabowych bo schabowe w domu ja smażę.
Boom baby!



Oho...

21 letni gówniarz zbółdupczył ze 20 letni gówniarz nazwał go gówniarzem
Zgłoś
Avatar
X................J 2017-03-16, 11:04 1
@Velture Zachowujesz się jak dziecko to tak jesteś nazywany i traktowany.
Zgłoś
Avatar
voo_doo 2017-03-16, 12:23 1
Jeżeli jeszcze mieszkasz z laską to chyba ostatni sygnał dla Ciebie żebyś się nią w końcu zajął. No chyba że nóż kupujesz w tym samym celu?
Zgłoś
Avatar
zbijok 2017-03-16, 21:37 1
Algoryt wyszukiwania na allegro od około pół roku jest tak popierdolony, że praktycznie nieużywalny.
Często gęsto po wpisaniu konkretnej nazwy, wyszkuje 3k przedmiotów z danej kategorii, wtedy trzeba walczyć żeby dostać konkretną odpowiedź. Nie wiem kurwa czy on jest zrobiony dla niedojebanych umysłowo ludzi czy co, wpisuję daną frazę- albo jest albo nie ma, a nie jak szukam np. opaski metalowej 50mm to pokazuje 2k trytytek, gumek i pasów transportowych do chuja miłego pana
Zgłoś
Avatar
Jessuarro69 2017-03-17, 1:39
brauza napisał/a:

Zasugerowali się wcześniejszymi Twoimi poszukiwaniami?



Tak, a o co chodzi ?
Zgłoś
Avatar
qw34rt 2017-03-17, 4:47
Spojrzcie na kategorie... Gosc szukal czegos w erotyce, pozniej specjalnie zmienil w szukajce na ten noz, ale kategoria zostala i gotowe. Inna opcja to, ze po szukaniu zabawek wpisal ten noz i zmienil kategorie po prawej, w tej wyszukiwarce, a tam hujowo dziala zmiana kat.
Zgłoś
Avatar
Jessuarro69 2017-03-17, 14:41
qw34rt napisał/a:

Spojrzcie na kategorie... Gosc szukal czegos w erotyce, pozniej specjalnie zmienil w szukajce na ten noz, ale kategoria zostala i gotowe. Inna opcja to, ze po szukaniu zabawek wpisal ten noz i zmienil kategorie po prawej, w tej wyszukiwarce, a tam hujowo dziala zmiana kat.



Wejdz na główną strone allegro, wpisz "nóż balistyczny" i się sam przekonasz. Łatwiejsze to i szybsze niż pierdolenie głupot bez sensu
Zgłoś