18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Alone in the Zone - Sam w strefie
B................u • 2012-06-22, 19:29
Jest to trailer Polskiego filmu na temat Czarnobyla i miasta Prypeć.
Warto jednak obejrzeć chociaż trailer, człowieka aż ciągnie by zwiedzić te "zakazane miejsca"



Nie jest to reklama, nie znam ludzi którzy to kręcili. Dziele się klimatem który już czuć w samym trailerze
Zgłoś
Avatar
newguy 2012-06-23, 0:53 1
Akurat wróciłem z filmu ,,Czarnobyl: reaktor strachu", i jestem tak nakręcony na te klimaty, że chyba kupię ten ich film.
Zgłoś
Avatar
badboygamer 2012-06-23, 0:55
znalazł ktoś może pełną wersję filmu? nie ma na żadnych torrentach ;/
Zgłoś
Avatar
Fragless 2012-06-23, 1:01
Podobno promieniowanie tam już tak spadło, że luźno można hasać, a nawet lizać reaktory. Jechać tam to jedno z moich marzeń, ale trzeba kupę papierów pozałatwiać, żeby się tam dostać.

Edit: Znalazłem film do ściągnięcia. Zainteresowani pisać.
Zgłoś
Avatar
Stew 2012-06-23, 1:09
Grubo. Ja planuje w przeciągu najbliższego roku pojechać tam na plener fotograficzny.

Zdjęcia z wyprawy na pewno tutaj wrzucę
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2012-06-23, 1:28
Wam też się niektóre miejsca z COD'em Modern Warfare kojarzyły? np ten domek opuszczony.

Zajebiście klimatyczna miejscówka, muszę tam kiedyś pojechać.
Zgłoś
Avatar
stef12 2012-06-23, 1:31 1
Jak będzie już film, to wrzucajcie na sadola
Zgłoś
Avatar
lukasz207 2012-06-23, 2:35
stef12 napisał/a:

Jak będzie już film, to wrzucajcie na sadola


Ja pierd.. ,dam radę wrzucę dla ciebie ten filmik, zmieszczę 1,5h godzinny film w 30Mb, tylko nie wiem czy jakością nie zrówna się z grą "Tetris"z początku lat 90`
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-23, 2:42 2
Za 30zł bym kupił, ale 60 to trochę za dużo, a 120zł za HD to już jest śmiech na sali.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-23, 2:47 1
Cholernie lubie te klimaty , oglądałem mnóstwo filmików na yt na temat czarnobyla , szkoda ze nie mam możliwości pozwiedzania tamtych rejonów .
Co do filmików to najbardziej podobał mi się urywek jednego , nagrywanego chyba przez dwóch turystów angielsko jezycznych ,gdzie gościu usiadł w przy fortepianie i zaczął grać na taki zniszczonym rozstrojonym fortepianie , wokół ten cały nieład i ta rozstrojona muzyka , coś niesamowitego

/watch?v=yDB3MtWsSKw
Zgłoś
Avatar
Fragless 2012-06-23, 2:55
Właśnie obejrzałem i muszę powiedzieć, że filmiki na youtube się chowają. Każdy obiekt ładnie opisany, każde pomieszczenie + Wzmianki historyczne. Musze przyznać, że ciary przechodzą nawet mnie, a zazwyczaj nabijam się z horrorów i materiałów na hardzie. Na prawde polecam fanom takich klimatów.
Zgłoś
Avatar
Plastikowy__Pan__Jezus 2012-06-23, 3:31
must have, w lipcu kupuję ten film, aby mieć dostęp do II części
Zgłoś
Avatar
lith 2012-06-23, 5:29
Film pewnie mega ;D Co nie zmienia faktu, że ta cała zona to nie takie zakazane miejsce jakby się wydawało. Znalezienie wycieczki, żeby tam wejść to nie problem- czy to z pl czy na miejscu już. W programie wszystko łącznie z szamą w jakiejś tam ichniej prypeciowej stołówce. Więc jak ktoś chce to bez problemu pozwiedzać może
Zgłoś
Avatar
inoceny 2012-06-23, 8:32
Według badań, poza sarkofagiem i "czerwonym lasem" promieniowanie jest tam mniejsze, niż przed Salą Kongresową w Warszawie.
Zgłoś
Avatar
aus88 2012-06-23, 10:11 1
zapraszam do obejrzenia moich zdjęć z Prypeci

adamzajaczkowski.pl/2012/04/26-rocznica-wybuchu-reaktora-atomowego-w-czarnobylu/
Zgłoś
Avatar
grzała 82 2012-06-23, 10:52
Byłem w Prypiat 2 razy w 2004 i w 2010 pierwsza wycieczka to była papierkowa męka jak niektórzy piszą ale następna to już każdy debil by zamówił normalnie w biurze podróży w Kijowie jest też drugie biuro co organizuje wycieczki we Lwowie ale nie polecam (drogo i prawdopodobnie nie mają uprawnień) Pod sam reaktor można podejść jest tam pomnik na cześć ludzi co oczyszczali i próbowali zapobiec tragedii. Polecam wszystkim miejsce niesamowite, a jeśli chcecie je zobaczyć radzę się pospieszyć bo za niedługo ruszą prace zakrywające stary sarkofag :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie