18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-07-10, 9:54 2
Chyba pierwszy raz w życiu kibicowałem czarnuchowi i jego czyny sprawiły mi satysfakcję.

P.S. Takie obleśne, roszczeniowe i tępe kurwiska, które są zerami, nic w życiu nie osiągnęły, więc wymyśliły sobie, że żeby zaistnieć staną się jeszcze grubsze, ufarbują się jak jakieś dziwolągi (żeby podkreślić, że są "wyzwolone" i "ciałopozytywne"), przysrają się do czegoś zupełnie normalnego i nieszkodliwego (np. jedzenie mięsa, albo noszenie naturalnego futra), będą drzeć mordę na każdego kto się na nie krzywo spojrzy i będą zatruwać życie normalnym, pracującym ludziom, którzy chcą w spokoju zjeść schabowego w przerwie w pracy.
Zgłoś
Avatar
Mycroft 2023-07-10, 10:10 2
"alternatywki" - w moich czasach mówiło się normalnie - pasztety których nikt nie chce...
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2023-07-10, 11:54
Ale ta ruda gruba to slicznie oberwała za te swoje feministyczne, wyzwolone tłuste łapy.
btw: gruba? pijesz ?
Zgłoś
Avatar
Riikko 2023-07-10, 13:31 1
Majles napisał/a:

Nie nazywaj tak swojej matki prawaczku.



Ale tys kreatywny...
Zgłoś
Avatar
Silverface 2023-07-10, 16:03
Co jak co, ale to u czarnych lubię. Jak im kto fika i nie ważne czy to mężczyzna, kobieta...niepełnosprawny...przypierdolą i spokój. Biały człowiek, to musi się powściągać w pewnych momentach, choć ręka świerzbi, by przypierdolić, tym bardziej wiedząc, że słuszność jest po jego stronie.
Zgłoś
Avatar
~Sgs 2023-07-13, 20:03
mmm.... równouprawnienie rosnie w sile
Zgłoś