18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
KraQs1983 2024-03-13, 20:53
No i co? Kogoś zabił? Postrzelił? Trafił chociaż do tarczy? Pojebanym ten film w chuj.
Zgłoś
Avatar
homorek 2024-03-13, 21:20
syn_plebana napisał/a:

Właśnie, po chuj nam chaubice i pancerfałsty.?



No o ile Armatohaubice są w pytę to fakt na chuj nam panzerfausty.... Druga WŚ się skończyła. Teraz są lepsze sprzęty: Ukraińskie głośnik lub FGM-148 Javelin produkcji USA.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-03-13, 22:12
syn_plebana napisał/a:

Właśnie, po chuj nam chaubice i pancerfałsty.?



I onuce.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-03-13, 23:34
Muszę to mieć! Muszę to kupić gdzieś.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-14, 1:59
Veni_Vidi napisał/a:

Wali ogniem z każdej strony. Bardzo użyteczna, widać z kilometra że ktoś strzela, bo świeci jak choinka...



Taka broń to na ogół wsparcie ogniowe dla drużyny/oddziału. W czasie prowadzenia ognia osłonowego chodzi o przygwożdżenie przeciwnika by uniemożliwić mu ostrzał twoich ziomków więc efekt zaskoczenia albo pozostania niewykrytym ma znaczenie drugorzędne.

Jeśli to jakaś przeróbka to ciekawi mnie bardziej ile strzałów wytrzymają elementy tej broni zanim coś się zaspawa i wypali strzelającemu w ryj
MG42 miał lufę wymienianą co 150-200 strzałów ogniem ciągłym ciekawe ile to wytrzyma
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-03-14, 3:28
sorra18 napisał/a:

A my mamy papierowe torby zeby ratowac planete.



A śmieszne jest to że jak pójdziesz do Walmartu czy Targetu i kupisz osiem rzeczy rzeczy to Ci je zapakują w dziewięć toreb plastikowych. Jedna więcej bo kupisz dużą sodę i włożą osobno w dwie żeby Ci się na porawała. I chuj bierze oszczędzanie w Europie. I tak trafi do morza.

Żeby nie było. Nie mówię że powinniśmy być śmieciarzami jak oni. Tylko taki przykład jak nasze oszczędzanie nie działa jak nie przydusi się jakoś innych żeby też to robili.
Zgłoś
Avatar
willoo 2024-03-15, 2:57
A myślałem że w USA jest zakazane posiadanie broni automatycznej ?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-03-15, 17:28
willoo napisał/a:

A myślałem że w USA jest zakazane posiadanie broni automatycznej ?


Zależy jaki stan. Oni trochę jak oddzielne państwa funkcjonują.
Zgłoś