18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
amerykański kozak...
wubepe • 2010-08-10, 13:29
... co mysli, że może rozpierdalać auta na ulicy.
Szkoda, ze bez zblizeń, ale dźwięki wymowne

Zgłoś
Avatar
LOADING... 2010-08-10, 23:59
miszapachaza napisał/a:

We łbach wam się pojebało kudłate ciotki jednemu z typków korbę zerwało a reszta nie mogła go ogarnąć ... a co do typka z gabarytem to takie rzeczy tylko w stanach , w Polsce moment by był pozamiatany. Dobranoc



Mówisz chyba o sobie
Zgłoś
Avatar
ziomx123 2010-08-11, 0:15
ja pierdole jaka szkoda że mu ten weapon wypadł z ręki mógł tez tego zjeba na wstecznym potrącić gdy odjeżdżał kawałek dalej na początku filmiku:D
Zgłoś
Avatar
Adixxx 2010-08-11, 0:17
Gościu miał kurwa jaja żeby do nich wyjść. Szok normalnie, rozjebał wszystkich.
Zgłoś
Avatar
rotttt 2010-08-11, 1:11
Rysh napisał/a:

ladnie im przypierdolil tym prętem czy chuj wie co to bylo ;d



to był kij bejzbolowy... sam kupiłem 4 takie jak byłem w stanach, wersja junior czy chuj wie... do auta dobre
Zgłoś
Avatar
K................a 2010-08-11, 15:51
tomsson napisał/a:

@ Kazuja

Chuja byś zrobil, trzeba być nieźle popierdolonym zeby chciec kogos autem rozjechac. Byś miał wtedy Ty przejebane, a nie oni i bys miał kurwa interes zycia bezmózgu...



daj se "bezmózgu" na wstrzymanie i pomysl przez chwilę .. po pierwsze robisz to wtedy w obronie własnej i zawsze mozna to wytlumaczyć panika i jedyną rozsądną próbą ucieczki - to po 1 .. a po 2 to by przezyli (może z drobnymi uszkodzeniami ciała ), a racja i tak by była po twojej stronie, bo świadków na takich frajerów myślę by się trochę znalazło mimo wszystko ..

PS: miałem w rodzinie podobna sytuacje, sprawa skonczyla sie w sadzie .. sprawa wygrana przez nas, agresor ma zapłacić odszkodowanie - więc jak się chce to można
Zgłoś
Avatar
Apiro 2010-08-11, 19:06
ale trzeba przyznać, że trzeba być kozakiem, żeby wyjść z samochodu na pięć osób...
Zgłoś
Avatar
boocheno 2010-08-12, 16:20
pewnie mówią znajomi teraz na niego Relax
Zgłoś
Avatar
malin71 2010-08-14, 15:34
ja polecam gaz lzawiacy do auta + palka teleskopowa. bezkonkurencyjny zestaw,naprawde:)
Zgłoś
Avatar
stefooo 2010-08-14, 20:17
prawidłowo kurwa szkoda, że ich tam dwóch nie było !
Zgłoś