18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-27, 7:33
bleblebator1 napisał/a:

Za parę miesięcy juz nas czekają takie atrakcje


Markosia napisał/a:

Patrzcie ,patrzcie już nie długo u nas


Tak, kurwa, od jutra. Już się gówniarze nie możecie doczekać?
Zgłoś
Avatar
Norek_mdc 2023-10-27, 7:56
Chamstwo w Państwie normalnie.. Ciekawe czy na bramkach pikało jak uciekali z towarem
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-10-27, 8:29 1
zaraz jakiś wyborczak/PeOwiec :
Znowu przerabiają interenetowo! ja znam 3 murzynów i każdy z nich jest spoko!

Nie wiem jak bardzo trzeba nanawić Pisu zeby zsyłać na siebie to pydło tylko dlatego bo Pis jest temu przeciw :v
Zgłoś
Avatar
feniks777 2023-10-27, 8:40 3
zipi napisał/a:

zaraz jakiś wyborczak/PeOwiec :
Znowu przerabiają interenetowo! ja znam 3 murzynów i każdy z nich jest spoko!
Nie wiem jak bardzo trzeba nanawić Pisu zeby zsyłać na siebie to pydło tylko dlatego bo Pis jest temu przeciw :v



zadna wina opozycji ze tam sa debile to kazdy wie, partie ktore sobie zmieniaja nazwe jak im zywnie podoba co kilka miesiecy a maja tych samych starych dziadow.
Problemem sa upolitycznione media i nie nie mowie o tvp chociaz oni tez sa upoitycznieni i zawsze beda bo to media rzadowe wiec rzad decyduje o tresci. Bardziej chodzi o rzekomo wolne apolityczne media ktore robily kampanie hejtu. Portal Wp niby polski a jednak przez cala kampanie uderzal rzad i wspieral lewicowa opozycje jak mogl.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-27, 8:50 1
zipi napisał/a:

zaraz jakiś wyborczak/PeOwiec :
Znowu przerabiają interenetowo! ja znam 3 murzynów i każdy z nich jest spoko!
Nie wiem jak bardzo trzeba nanawić Pisu zeby zsyłać na siebie to pydło tylko dlatego bo Pis jest temu przeciw :v


Tusk też jest przeciw. I zdziwisz się jak załatwi to skuteczniej niż pisiacy.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-10-27, 8:53 1
2-3 lata i to samo u nas. Tak sobie wybraliście.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-10-27, 8:57 10
erutlev napisał/a:

Tusk też jest przeciw. I zdziwisz się jak załatwi to skuteczniej niż pisiacy.



No jebałem śmiechem czytając twoje wpisy. Musisz ograniczyć tvn do pięciu godzin na dobę, zanim popadniesz w całkowite szaleństwo.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-10-27, 9:01
Manolito666 napisał/a:

No jebałem śmiechem czytając twoje wpisy. Musisz ograniczyć tvn do pięciu godzin na dobę, zanim popadniesz w całkowite szaleństwo.


To baw się dobrze. Wszak śmiech to zdrowie, czyż nie?
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2023-10-27, 9:55 6
erutlev napisał/a:

Tusk też jest przeciw. I zdziwisz się jak załatwi to skuteczniej niż pisiacy.



Ty tak na serio. Nawet zatwardziali lewacy wiedzą że rudy chciał i chce przyjmować imigrantów.

Manolito666 napisał/a:

No jebałem śmiechem czytając twoje wpisy. Musisz ograniczyć tvn do pięciu godzin na dobę, zanim popadniesz w całkowite szaleństwo.



Jakie 5h? całkowita rezygnacja. Podatny na wciskanie kitu. Do lata tego roku TVN propagował wraz z opozycją konieczność przyjmowania imigrantów. Przekaz się zmienił jak kampania sie rozkręciła i na jej potrzeby platfusy wyparli się tego zamiaru. Chłopak nie nadąża za pierdoleniem medialnym i totalnej opozycji
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-10-27, 9:59 4
erutlev napisał/a:

Tak, kurwa, od jutra. Już się gówniarze nie możecie doczekać?



Ryży już był w berlinie po rozkazy (sorry, brukseli).
Niemiecki śmietnik kipi, a idą wybory do europarlamentu. AFD idzie na drugą siłę, jeszcze trochę lewackiej polityki a może objąć rządy. Więc gdzie niemcy muszą komuś wcisnąć tych inżynierów, lekarzy, prawników. Komu wcisną? Nam kurwa
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-10-27, 10:57
erutlev napisał/a:

Tusk też jest przeciw. I zdziwisz się jak załatwi to skuteczniej niż pisiacy.



nom skuteczniejszy, zburzyć mur, brać nadmiar imigrantów z niemiec, zlikwidować wojsko.

najśmieszniejsze jest to, ze w Polsce Ci imigrancie zapewne bedą trzymali pod kluczem jak w więzieniu, albo na ulice się ich wywiezie i tak zostawi w centrum Warszawy, bo nikt im tu nie da po 500euro na miesiąć za darmo, bo nas budżet to jakies 500 miliardów na minusie XD
Zgłoś
Avatar
rugawt 2023-10-27, 13:03
@mariusz3pl

huehue to się źle zestarzało
Zgłoś
Avatar
iggiamakim 2023-10-27, 13:11 1
NIech dalej ta kurewska, lewacka banda sprowadza nam czarnuchów i beżowe książęta!!!
Jedyne, o co jestem spokojny, to fakt, że te kurwy u nas długo nie zabawią. Rozpiedolą to kibole i cała reszta społeczeństwa!!!
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2023-10-27, 14:16
Tak bez przymierzania?
Zgłoś
Avatar
nestorius 2023-10-27, 23:26
Najwyższy czas ustanowić: Black "Arbeit Macht Frei" Day
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie