18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
BezrobotynJan 2013-07-20, 11:40
sadistic.pl/bomba-i-kierowca-vt216153.htm2345056
Zgłoś
Avatar
mleko118 2013-07-20, 12:06
Oglądałem i to i ten film i mi nie pierdol ze nie jestem Polakiem.
Film taka żenada.
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-07-20, 12:58
RockyWood napisał/a:

jeśli chodzi o tą scenę samochodu to chyba nie ma na świecie Polaka który po obejrzeniu tego filmu by nie skojarzył


Oj mylisz się. Właśnie ostatnio "Drogówkę" z kumplami oglądaliśmy. Mi się morda cieszyła z tej sceny, a tamci w ogóle nie jarzyli...

htr83 napisał/a:

A widzieliście Job?
Zlepek wszystkich żenujących gagów pozbieranych z kabaretów, książeczek z dowcipami lub zasłyszanych u Strasburgera...
jak dla mnie polska kinematografia skończyła się w latach 90-tych



Job to straszne gówno. Może ze 2 sceny miał, przy których się uśmiechnąłem. Reszta to żenada dla gimbazy.

Ale Drogówka jest niezła. No i nie jest komedią. No chyba, że dla gimbazy, dla której Dzień Świra to też komedia.
Zgłoś
Avatar
morinho 2013-07-20, 13:50
bigosamigos77 napisał/a:

Eh kreatywność Polskiego kina/seriali/programów rozrywkowych. Wszystko zjebane bezczelnie z zachodu, zero własnego pomysłu. Mogę się założyć że film drogówka (którego może na szczęście nie widziałem) jest kopią jakiejś amerykańskiej komedii o policjantach


Typowy cebulak. Filmu nie widział, a już ma wyrobione zdanie. Zabij się.
Zgłoś
Avatar
army 2013-07-20, 21:00
Co jak co, ale Dziędziel zawsze mnie przekonywał jako aktor. Świetnie gra.
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2013-07-20, 21:32
morinho napisał/a:


Typowy cebulak. Filmu nie widział, a już ma wyrobione zdanie. Zabij się.



Nie muszę oglądać, wystarczy że widziałem filmik zamieszczony w tym temacie, który pokazuje że jedna ze scen została zerżnięta z popularnego w internecie filmiku. Wystarczy to żebym wyrobił sobie zdanie o tym filmie, zapewne jak większość Polskich filmów dla cebulaków robiony. No ale jeśli komuś to odpowiada to jego problem
Zgłoś
Avatar
czaknoris 2013-07-21, 1:15
htr83 napisał/a:

A widzieliście Job?
Zlepek wszystkich żenujących gagów pozbieranych z kabaretów, książeczek z dowcipami lub zasłyszanych u Strasburgera...
jak dla mnie polska kinematografia skończyła się w latach 90-tych

nie kur** w szkole byłem
Zgłoś
Avatar
siriah_pl 2013-07-21, 21:13 3
bigosamigos77 napisał/a:



Nie muszę oglądać, wystarczy że widziałem filmik zamieszczony w tym temacie, który pokazuje że jedna ze scen została zerżnięta z popularnego w internecie filmiku. Wystarczy to żebym wyrobił sobie zdanie o tym filmie, zapewne jak większość Polskich filmów dla cebulaków robiony. No ale jeśli komuś to odpowiada to jego problem



Posługując się Twoją logiką, po przeczytaniu jednej Twojej wypowiedzi mogę spokojnie stwierdzić, że jesteś tępakiem, nieukiem i idiotą. Skąd takie wnioski? Przecież wszyscy wiedzą, że przymiotniki piszemy małą literą.
Chłopie! Zobaczyłeś jedną scenkę i już spinasz poślady. To, że komuś się film podoba nie jest problemem danej osoby. Za to takie idiotyczne podejście jak Twoje: "Nie, kurwa, nie, bo nie i chuj" już na problem wygląda.
Jak już przejdziesz mutację i Ci włosy na jajkach wyrosną - polecam Drogówkę, bo jest bardzo porządne kino. A takich w polskiej kinematografii ostatnio bardzo mało.
Zgłoś