18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kubol 2020-10-16, 10:07 2
Co za chuj. Powinni mu odebrac uprawnienia do kierowania pojazdu.

Oczywiscie mam na mysli tego pedalarza.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2020-10-16, 11:09 3
kubol napisał/a:

Co za chuj. Powinni mu odebrac uprawnienia do kierowania pojazdu.
Oczywiscie mam na mysli tego pedalarza.



Przecież jeździ bez uprawnień, bo kartę rowerową w Polsce potrzebują tylko dzieci.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2020-10-16, 11:16 4
Jebany cwel ma drogę rowerową obok i napierdala po jezdni panicz zajebany.. szkoda że nie trafił na jakąś nierówną studzienkę kanalizacyjną i nie wyjebał sie tym pustym łbem pod koła tego wozu strażackiego.
Zgłoś
Avatar
Adek92 2020-10-16, 11:33 2
Wypierdalaj na drogę dla rowerów chuju
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-10-16, 11:40 25
przypomniał mi się filmik jak gościu jechał samochodem po ścieżce rowerowej i wyzywał pedalarzy jadących po jezdni dla samochodów

Zgłoś
Avatar
Tryper 2020-10-16, 12:53 3
Szacunek do strazaka kierowcy poziom max
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-10-16, 13:10 1
Przy całym braku szacunku do kretynów jeżdżących po drogach obok ścieżki rowerowej - reakcja strażaka stwarzała bezpośrednie zagrożenie na drodze. Równie dobrze kretyn mógł np. spanikować, przewrócić na krawężniku i wpaść pod koła, albo po prostu się przewrócić i połamać. To, że rowerzysta jest idiotą nie jest tutaj usprawiedliwieniem.
Zgłoś
Avatar
Mycroft 2020-10-16, 13:13 2
Wieść metropolitalna niesie, że pan pedalarz to pracownik naukowy Politechniki Łódzkiej.
Naukowy...
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2020-10-16, 13:30 1
Ten pedalarz na swoim kanale na wszystkich filmach łamie prawo prowokuje przez co osmiesza sie niesamowicie /
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-16, 14:21 4
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Też mnie wkurwia, jak pedalarze jadą ulicą, mając ścieżkę... Ale ten kierownik strażak to powinien prawko stracić... No ale EL na blachach wiele tłumaczy...



Justynka99 napisał/a:

Przy całym braku szacunku do kretynów jeżdżących po drogach obok ścieżki rowerowej - reakcja strażaka stwarzała bezpośrednie zagrożenie na drodze. Równie dobrze kretyn mógł np. spanikować, przewrócić na krawężniku i wpaść pod koła, albo po prostu się przewrócić i połamać. To, że rowerzysta jest idiotą nie jest tutaj usprawiedliwieniem.



Nie zesrajcie się dziewczyny.
Szkoda, że tego cwela nie rozjechali.

mygyry napisał/a:

idę o zakład, że nakupił kamerek i codziennie jeździ tam i z powrotem obok ścieżki, żeby nagrywać ludzi, którzy go opierdalają



Bo dokładnie tak jest, ten zjeb już nie raz tu gościł.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-10-16, 14:31
Zgłaszajcie jego kanał i filmy jako np treści erotyczne i może chuja zablokują.
Jak nie bedzie miał gdzie publikować swoich prowokacji to może wyluzuje zgniecione jajca.
Zgłoś
Avatar
devilsplaything 2020-10-16, 15:42
Czy pedalarz wyciągnął wnioski z tej cennej lekcji, czy czeka, aż mu ktoś kulasy poprzetrąca?
Zgłoś
Avatar
blokershk 2020-10-16, 15:57
Bardzo kurwa dobrze była ścieżka rowerowa
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2020-10-16, 16:06
Ciekawe kiedy znów filmik z tym pedalarzem ,tym razem na hardzie
Zgłoś
Avatar
impressa88 2020-10-16, 16:39
Justynka99 napisał/a:

Przy całym braku szacunku do kretynów jeżdżących po drogach obok ścieżki rowerowej - reakcja strażaka stwarzała bezpośrednie zagrożenie na drodze. Równie dobrze kretyn mógł np. spanikować, przewrócić na krawężniku i wpaść pod koła, albo po prostu się przewrócić i połamać. To, że rowerzysta jest idiotą nie jest tutaj usprawiedliwieniem.



No mógł ale tego nie zrobił. Przykro mi ale na hardzie jego dziś nie obejrzysz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie