18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
lakusjo 2010-06-27, 21:27
Do wexors : Nie napisalem : jebac REPREZENTACJE niemiec w piłkę nożna, tylko jebać niemców . ELO
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-06-27, 21:52
lakusjo napisał/a:

Do wexors : Nie napisalem : jebac REPREZENTACJE niemiec w piłkę nożna, tylko jebać niemców . ELO


kolejny niedorozwój co potrafi tylko oczerniać tamten naród. Widać że nigdy nie byłeś tam czy w innym kraju zachodnim. Ja tam byłem i o wiele lepiej się tam żyje niż w naszym zasranym kraju zwanym Polską.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-06-27, 21:56
Mileczeć, żadnych tutaj, jasne?
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-06-27, 21:59 1
SQT napisał/a:

Widać że nigdy nie byłeś tam czy w innym kraju zachodnim. Ja tam byłem i o wiele lepiej się tam żyje niż w naszym zasranym kraju zwanym Polską.



Ja byłem za granicą i niemców nienawidzę
Zgłoś
Avatar
sonar 2010-06-27, 22:46
teraz to sie wszyscy czepiają bo jebac niemców mozna teraz podciągnać pod rasizm, albo antysemityzm, albo jakies ruchy anty polskie ...
Zgłoś
Avatar
xoludus 2010-06-27, 23:01
Antylewak_1920 lubie lubie teorie spiskowe ale tego to bym po zajebistym ojcu nie wymyslil. Po nicku sadze, ze uwazasz iz Zydzi rzadza swiatem i Kaczynski chce tylko dobra dla Polski?
Zgłoś
Avatar
brumb 2010-06-27, 23:30 3
SQT no to co jeszcze robisz w tym "zasranym kraju'? Wypad z powrotem do tej twojej krainy mlekiem i miodem płynącej. Znajdź sobie robote przy zmienianiu pieluszek jakiegoś 90cio letniego niemca wspominającego dobre czasy w Wehrmachcie i co miesiąc całuj po rękach urzędników z opieki społecznej dających ci 1300 euro na życie i mieszkanie w szregowcu. A po ciężkim dniu pracy z pampersami wchodź na polskie fora i wychwalaj pod niebiosa dobrodziejstwa życia na zachodzie... Żygać mi się chce na widok takich jak ty i tej waszej pseudo poprawności politycznej.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-06-27, 23:34
Trzeci raz o spokój prosił nie będę.
Koniec offtopowania.
Zgłoś
Avatar
qbann 2010-06-28, 0:22
na tym mundialu było wiele pomyłek sędziów ale teraz przeszli samych siebie kurwa... :/ a tak chciałem Anglików w ćwierćfinale ehh
Zgłoś
Avatar
C................n 2010-06-28, 10:47
I takim oto sposobem FIFA będzie rozpatrywać faul Davida Villi, a nie rażące pomyłki sędziów. Pięknie, kurwa, pięknie.
Zgłoś
Avatar
Isentor 2010-06-28, 12:57
Tak to jest jak się bierze sędziów z łapanki po zuluskich wioskach.
Zgłoś