18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Dzisiaj w robocie. Jeden Angol chciał coś wyrzucić do śmietnika, a widocznie nie chciało mu się iść, więc rzucił tym przez całe pomieszczenie. Nie trafił.
- Shit, I missed!
Na to drugi:
- Like Polish national team.
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2013-10-19, 11:05
'Shit, I've missed!'
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-10-19, 11:34
O jaki ból dupy - a to normalne że się nacje z siebie nawzajem napierdalają.
To co was wkurwia, to fakt że mają rację i nawet jakbyście chcieli gościa uciszyć - to nie macie jak
No chyba, że dacie mu po mordzie, ale to prawie jak ulubione przez Polaków zwycięstwo moralne
Zgłoś
Avatar
Student_z_Tomaszowa 2013-10-19, 12:28
Fake. Nie ma w jezyku angielskim czegos takiego jak "national team". Jest tylko "football team". Ciekawe że takie błędy są nawet na polskiej wikipedii.
Zgłoś
Avatar
Sajz 2013-10-19, 14:20
@ MocnyFull no to ja tu nowa jestem i wiem, że BongMan wyleciał nam z kraju jakiś czas temu...
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-10-19, 14:23
Pierdolicie pany, byłem w Anglii i wiem, że nasza drużyna narodowa budzi w nich taki strach i szacunek, co reprezentacja Armenii, Iranu czy Libanu. Mówię zupełnie serio. Pytanie zatem, na chuj w to kase pompować ?
Zgłoś
Avatar
Wurt 2013-10-19, 15:46
Ja jak to jest że bongman nadal ma konto na sadisticu ? za te suchary to powinien już dawno kozy doić w afganistanie przynajmniej znalazłby sobie wybrankę życia i skończył z tymi sucharami
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-10-19, 15:49
Sajz, Nigdzie nie pojechał, wali w chuja .
Zgłoś
Avatar
Sajz 2013-10-19, 16:18 1
@up a to hultaj.
Zgłoś
Avatar
P................a 2013-10-19, 19:29
up
Nic nie mam do pana kawalarza, ale te historie z nim w roli głównej jako podróżnik są bardzo nie prawdopodobne a zatem wkurwiające.
PS: Jeśli jest trollem to niech go ogień piekielny pochłonie. Kurwa Amen
Zgłoś