18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Avatar
Sigonek 2014-01-08, 18:00 13
Stary komuch z obciętym przyrodzeiem - idealnie pasuje do cyrku przy ul. Wiejkiej. Jako osoba jest uosobieniem wszelkich antywartosci naszej cywilizacji i tradycji tego kraju. To dzięki takim, jak ono Polska, jaką znali nasi przodkowie przestaj istnieć, a na jej miejsce wchodzi wewnętrznie skłócona kolonia europejska z dostatkiem taniej siły roboczej.
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-08, 18:01 7
"Anna Grodzka jest osobą transseksualną. Po urodzeniu jej płeć została określona jako męska, nosiła imiona Krzysztof Bogdan i nazwisko Bęgowski. W 2007 dowiedziała się, że w dzieciństwie została adoptowana przez Józefa i Kazimierę.

ja pierdolę
co będzie kurwa za 10 lat...po urodzeniu płeć jako męska no kurwa...pedały i zboczeńcy pierdoleni
kurwa 2 tysiące lat ludzkość szła do przodu rozwijała się itp żeby kurwa teraz cofać się w tył przez pedałów, zboczeńców kurwy i złodziei no ja pierdolę
dajmi mi czopki bo mnie hemoroidy aż wyszły !!!!
Zgłoś
Avatar
zylasty 2014-01-08, 18:07 10
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2014-01-08, 18:14 1
Czy nafaszerowanie się hormonami i zmiana danych personalnych wystarczy do wymazania przeszłości? Jak dla mnie to ten sam podstarzały komuch, który wynalazł osobliwy sposób na dorwanie się do koryta. Z tego co wiadomo nawet przyrodzenia mu nie obcięli. Tylko hormony i korekta plastyczna. Swoją drogą ciekawe jak zwraca się do niego jego dorosły syn, z którym podobno utrzymuje przyjazne relacje.
Zgłoś
Avatar
15243 2014-01-08, 18:16
Każdy z nas był kiedyś kobietą w brzuszku mamy, będziecie mieć o czym gadać w krzysiem
Zgłoś
Avatar
petru23 2014-01-08, 18:16 2
podobno nie przeszła zadnej operacji. Nigdy ani nikt tego nie dowiódł a ludzie z jej bajbliższego otoczenia twierdzą, ze ona wciąz ma pindola.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-01-08, 18:34
Przecież to fakt. Czerwony psychol zostawił se kutasa i jądra na wypadek, gdyby chciał mieć dzieci.
Zgłoś
Avatar
o................e 2014-01-08, 18:53
petru23 napisał/a:

podobno nie przeszła zadnej operacji. Nigdy ani nikt tego nie dowiódł a ludzie z jej bajbliższego otoczenia twierdzą, ze ona wciąz ma pindola.


dosłownie chuj go wie...ale wątpię żeby komuch se jaja obcioł i kutasa...w życiu różnie bywa
Zgłoś
Avatar
wieniu 2014-01-09, 13:35
@up więc jak widać co komuchy są zdolne zrobić by się wbić na salony...
Zgłoś