18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
antyfaszyści jako żywa tarcza
w300i • 2010-08-24, 20:30




Kod:
Niedaleko Sankt Petersburga, najbardziej nacjonalistycznego obok Moskwy miasta Rosji grał FC Karelia, którym kibicują antyfaszyści. Spotkanie, rozegrane 14 sierpnia w Puszkinie było finałem Pucharu amatorów. Umilić meczyk postanowił lewactwu Zenit. Wpadli i zrobili z nich żywe tarcze, napierając krzesełkami i nie tylko. Nie bardzo rozumiem dlaczego w pewnym momencie zamiast krzesełek nie użyli rąk, ale co kraj to obyczaj. I tak wygląda to efektownie, a zatem zapraszam na seans. O wydarzeniu poinformowała na swojej stronie m.in. rosyjska antifa, pisząc, że antyfaszystowscy kibice zostali zaatakowani przez Zenit. Info pochodzi ze strony drogalegionisty.fuckpc.com


Tak wyglądał piknik przed zadymą :

Zgłoś
Avatar
SDY 2010-11-12, 0:46 2
Jakoś tak mi się skojarzyło

Zgłoś
Avatar
rrdzony 2010-11-12, 2:05 6
Magik2501 napisał/a:

Tak to się kończy jak lewusy chcą się pokazać poza internetem.


nie. tak się kończą:




a tam, nie chce mi się z wami kłócić. są ważniejsze sprawy, niż jacyś głupi naziole na stadionach. neoliberalizm doprowadza miliony polaków do nędzy, kolejne ekipy rządzące okradają nas z owoców naszej pracy, setki tysięcy młodych ludzi nie stać na samodzielne mieszkanie, na rynku pracy jest tragicznie. i to są problemy, którymi należy się zajmować.

bez obrazy, ale wy, narodowcy, jesteście nikim na politycznej mapie polski i nie zapowiada się, aby to mogło się zmienić.

to martwa idea, która w xxi wieku nie ma racji bytu, ponieważ jest w samym założeniu fałszywa.
Zgłoś
Avatar
xkxkxkxkxk 2010-11-12, 3:10
Te pierdolone krzesełka są tam poprzyklejane na taśmę dwustronną?
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-11-12, 3:49 2
nakurwiać lewactwo
PS: nie jestem onr'owcem, ale gówna w kraju nie toleruje
Zgłoś
Avatar
moomin 2010-11-12, 8:40 1
Najbardziej irytuje mnie jak narodowcy nazywają się patriotami... Patriotyzm nie polega na tłuczeniu rodaków z powodu innych poglądów/ dla zabawy itp oraz wykrzykiwaniu głupawych haseł na debilnych nic nie wnoszących manifestacjach...
Zamiast określić się jasno jako zadymiarze rasiści itp srają na Polskę i naród polski bezczeszczą flagę malując na niej swoje głupawe symbole i nosząc na rękawach podczas napierdalanek a na koniec pierdolą, że są patriotami
Antify także nie trawię gdyż jej obecność niejako determinuję obecność neofaszystów i odwrotnie, jedni nie istnieją bez drugich.
Zgłoś
Avatar
y................c 2010-11-12, 9:00
Ahh jaki miły widok o poranku , odrazu dzień zrobił się lepszy.
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2010-11-12, 14:12 1
W Polsce na meczu byłyby hasła 'jazda z kurwami' czy coś i szybki wjazd w tamto towarzystwo ściśnięte jak kupa.
Zgłoś
Avatar
Mariano Mexicano 2010-11-12, 14:56
jak by u nas doszło do takiego kontaktu na trybunach, to po jednych nie było by co zbierać.
Zgłoś
Avatar
ivans 2010-12-09, 15:16
U nas do tego nie dojdzie, bo wszyscy kibice są po prawej stronie. I nie wiem, jak można do jednego worka wrzucac faszyzm-nazizm-nacjonalizm. Juz nie mówiąc ze faszyzm nie był rasistowski, przez wpływy Hitlera we Włoszech, faszyzm stał się rasistowski. w Polsce, nigdy ale to nigdy, nie było Faszyzmu, tak samo jak we Niemczech. Juz pomijając to ze ogranizacje NS działały w Polsce, przed objęciem przez Hitlera władzy w Niemczech.
Zgłoś
Avatar
gryguak 2011-01-08, 20:38
@rrdzony nie popłacz się z tego tragizmu.

I narodowcy i antifa oraz jej pochodne znaczą najwięcej dla siebie nawzajem, jak to tu ktoś napisał, wręcz nie mogłyby bez siebie istnieć. Tak jak kluby piłkarskie - najważniejsze by był taki z którym będzie kosa i dawaj się po mordach prać.
Zgłoś