18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Antynaristowski bohater
phrontch • 2020-07-29, 18:49
Jak widać, walka z rasizmem trwa :plzdie:




2020-07-30, 09:33
obczajcie ze to tylko jeden taki przypadek to chyba tak zle to tam jeszcze nie jest

2020-07-30, 10:05
DzidaZawodnik napisał/a:

Tak żydzi podjudzają do konfliktów


Oczywiście że tak. Wystarczy spojrzeć na podział w USA i Polsce.
1 strona - chce lgbt, murzynów, islamiskich uchodzców, nienawidzi patriotów
2 strona - nie chce lgbt, murzynów, islamiskich uchodzców, popiera patriotów
Ale jakoś tak się składa że 1 i 2-ga strona włazi żydom w dupę. Kto więc jedyny na konflikcie nie traci? I właśnie dla tego Soros i podobni sponsorują tak BLM, jak i antife, lgbtq, i islamizacje. Dziel i rządź.

2020-07-30, 10:24
janlew napisał/a:

rona - chce lgbt, murzynów, islamiskich uchodzców, nienawidzi patriotów
2 strona - nie chce lgbt, murzynów, islamiskich uchodzców, popiera patriot



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ale trzeba mieć naj***ne we łbie, żeby pie**olić takie farmazony. Wszystko k***a żydzi... nie że kiepska edukacja, nie że sam rząd stwarza podziały, nie że ludzie to leniwe tłumoki, nie że zarobki niskie... wszystko k***a żydzi. Typowa wymówka przegrywów, znaleźć kogoś kto jest winny mojego nieróbstwa i narzekać, pie**olić jakieś wyimaginowane pierdoły, wszystko tylko k***a nie wziąć się do roboty i nauki.
Dlatego tak wam się pis podoba bo oni przygłupów wsadzają na stanowiska, tylko że nie wychodzi to nikomu na dobre
:lol:

druga sprawa typ już został wyjaśniony, lud go znalazł i ukarał. Stara sprawa, janlew możesz skończyć się masturbować pod stołem.

2020-07-30, 11:02
janlew napisał/a:


1 strona - chce lgbt, murzynów, islamiskich uchodzców, popiera patriotów (prawdziwych, nie nazistów)
2 strona - nie chce lgbt, murzynów, islamiskich uchodzców, popiera pedofilów i nazistów.



Poprawione. Teraz przynajmniej prawdziwe.

SirMajkel napisał/a:

ale trzeba mieć naj***ne we łbie, żeby pie**olić takie farmazony. Wszystko k***a żydzi... nie że kiepska edukacja, nie że sam rząd stwarza podziały, nie że ludzie to leniwe tłumoki, nie że zarobki niskie... wszystko k***a żydzi. Typowa wymówka przegrywów, znaleźć kogoś kto jest winny mojego nieróbstwa i narzekać, pie**olić jakieś wyimaginowane pierdoły, wszystko tylko k***a nie wziąć się do roboty i nauki.
Dlatego tak wam się pis podoba bo oni przygłupów wsadzają na stanowiska, tylko że nie wychodzi to nikomu na dobre

druga sprawa typ już został wyjaśniony, lud go znalazł i ukarał. Stara sprawa, janlew możesz skończyć się masturbować pod stołem.



Wyborcom PiS-u tego nie wytłumaczysz. Od 8 lat mają obsadzone swoimi ludźmi wszystkie instytucje, sejm i prezydenta, a mimo to Morawiecki mówił kilka dni temu, że brak realizacji obietnic wyborczych to wina Tuska... którego od prawie 10 lat nie ma w Polsce. Jakim trzeba być inteligentem, żeby w to uwierzyć?

2020-07-30, 11:10
Ach ci Żydzi :lol:

2020-07-30, 12:46
Przecież to Shia Labeouf. Ty chory sukinsynie!


2020-07-30, 13:34
Został aresztowany chyba już tydzień temu.

2020-07-30, 14:59
mogę oglądać takie zdjęcia godzinami

2020-07-30, 20:55
Dla zainteresowanych gosciu to Isaiah Jackson.

Po...........ia
2020-07-30, 21:45
Ktoś dzisiaj por*cha

2020-07-30, 22:20
PolicyjnaPatologia napisał/a:

Ktoś dzisiaj por*cha



Twoja stara?

2020-08-01, 02:38
BrunerOvned napisał/a:

Zaprosiłbym sk***ysynów do swojego gabinetu na zabieg...
Mogę oglądać różne gówna, fekalia, wypadki i nawet tranzystory, ale za krzywdzone dzieci rąbałbym siekierą



Czy tylko ja przeczytałem to tak? - "ale skrzywdzone dzieci rąbałbym siekierą"

to...........10
2021-08-01, 18:15
BrunerOvned napisał/a:

Zaprosiłbym sk***ysynów do swojego gabinetu na zabieg...
Mogę oglądać różne gówna, fekalia, wypadki i nawet tranzystory, ale za krzywdzone dzieci rąbałbym siekierą



Czy wobec księży-pedofilów jesteś równie stanowczy?