18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kochamcie 2012-08-26, 18:34 3
Parametry laptopów Apple masz takie same, nawet czasami gorsze od laptopów Samsung, Asus, Toshiba czy Twoja Stara z biedronki. Dopłacasz do technologii (ekran Retina, genialne matryce IPS), designu, który jak dla mnie jest najlepszy na rynku- minimalizm, piękno i prostota, jakości (obudowa z jednego kawałka aluminium, nic nie trzeszczy, skrzypi ani sie nie połamie), dopłacasz też za kilka szczegółów, które bardzo ułatwiają i umilają pracę z komputerem- gesty multitouch, podświetlana klawiatura, pełna synchronizacja z telefonem i tabletem, i oczywiście częściowo dopłacasz też do tego świecącego się loga na klapie laptopa. to samo jest z samochodami- lepsza marka, mimo że ma takie samo wyposażenie kosztuje więcej. apple wyznacza pewne trendy i tworzy technologie, które potem wykorzystują inne firmy (chociażby wprowadzili myszki w świat komputerów, albo ekrany multitouch w telefonach) nikt wam nie każe korzystać z produktów Apple. Nie stać cie? Nie lubisz? nie kupuj kurwa a nie hejtujesz wszystko mimo że nie miałeś styczności albo nie umiesz się tym posługiwać.

a co do kawału- leci piwko.
dla tych co nie wiedzą, chodzi w skrócie o to kurwa że apple ma miliard patentów i wszystkich pozywa za ich naruszenie aby mieć jakiś zysk od sprzedaży urządzenia lub hajs po procesie sądowym.
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-08-26, 18:46
A tam pierdolicie,Ja mam Ipoda i jestem z niego zadowolony...
Zgłoś
Avatar
Nexla 2012-08-26, 20:00
Jakie Apple? Jakbyś napisał Orange (wcześniej TP S.A.) to rozumiem ;]
Zgłoś
Avatar
Direx 2012-08-26, 21:40
up up up up up up up
Apple - jakość
samsung - gówniana jakość

Miałem kilka noki, kilka samsungów, 3 htc , 2 iphony
Płaci się za jakość baranie z pod bloku który pierdoli wszystko co lepsze nawet co czego w rękach nie miałeś.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-26, 21:51
kochamcie napisał/a:

Parametry laptopów Apple masz takie same, nawet czasami gorsze od laptopów Samsung, Asus, Toshiba czy Twoja Stara z biedronki. Dopłacasz do technologii (ekran Retina, genialne matryce IPS), designu, który jak dla mnie jest najlepszy na rynku- minimalizm, piękno i prostota, jakości (obudowa z jednego kawałka aluminium, nic nie trzeszczy, skrzypi ani sie nie połamie), dopłacasz też za kilka szczegółów, które bardzo ułatwiają i umilają pracę z komputerem- gesty multitouch, podświetlana klawiatura, pełna synchronizacja z telefonem i tabletem, i oczywiście częściowo dopłacasz też do tego świecącego się loga na klapie laptopa. to samo jest z samochodami- lepsza marka, mimo że ma takie samo wyposażenie kosztuje więcej. apple wyznacza pewne trendy i tworzy technologie, które potem wykorzystują inne firmy (chociażby wprowadzili myszki w świat komputerów, albo ekrany multitouch w telefonach) nikt wam nie każe korzystać z produktów Apple. Nie stać cie? Nie lubisz? nie kupuj kurwa a nie hejtujesz wszystko mimo że nie miałeś styczności albo nie umiesz się tym posługiwać.

a co do kawału- leci piwko.
dla tych co nie wiedzą, chodzi w skrócie o to kurwa że apple ma miliard patentów i wszystkich pozywa za ich naruszenie aby mieć jakiś zysk od sprzedaży urządzenia lub hajs po procesie sądowym.



Tak, parametry mają takie same lub gorsze. Technologie - spoko, Apple głównie ma swoje własne opatentowane (chyba, że się mylę?) co nie oznacza, że są najlepsze. Design - jeden lubi jedno, drugi inne. Są urządzenia innych firm solidnie wykonane, z 1 kawałka aluminium itp, a tyle nie kosztują (Np. HTC 7 Mozart i obudowa z aluminium anodowanego, design wyśmienity moim zdaniem). Co do ułatwień gesty multitouch, podświetlana klawiatura itp też są w innych urządzeniach, za to są też pewne utrudnienia. Np. w markecie chciałem przetestować na stoisku z podłączonymi tabletami produkty różnych marek, o ile Asus i inne działały, to Apple nie, bo nie było połączenia z iTunes, są też inne wady, kto używał, ten wie.
Zgłoś
Avatar
makasa20 2012-08-26, 23:15
@UP Breivik
DLA TEGO ?! takiej polskiej odmiany tego słowa nie znałem.
Zgłoś
Avatar
werther 2012-08-27, 14:05
Anders Breivik napisał/a:

Nie śmieszy mnie to, nigdy nie miałem żadnego urządzenia Apple w ręku, dla tego ...



Słownika ortograficznego również w ręku nie miałeś.
Zgłoś
Avatar
german199216 2012-08-27, 18:46
@up Direx
Baranie ,,z salonów", na prawdę wszystkich pierdoli jakie i ile miałeś telefonów i jakie twoje jabłko jest zajebiste, jak tak cie to jara to idz sie tym strzepac a nie pierdolic te smuty.

a kawał niezły, może nie sadystyczny, ale zly nie jest. Piwo.
Zgłoś