18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-04-17, 0:29 1
wszyscy ktorzy sa za tym obrazkiem z jebanego kwejka....wielki bolc w dupe! kurwa huj mnie obchodza(i sadystow stad) obchodza araby!
@ranger co ty pierdolisz...huj z tymi cywilami...przeciez to muzlumanie wiec wiesz....gowno sie splukuje w kiblu a nie nad nim placze
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-04-17, 0:42 2
Cytat:

@ranger co ty pierdolisz...huj z tymi cywilami...przeciez to muzlumanie wiec wiesz....gowno sie splukuje w kiblu a nie nad nim placze



Wiesz, taki muzułmanin to chociaż potrafi kebaba zrobić i zruchać kozę. A ty nawet poprawnie po polsku nie potrafisz pisać więc... spływaj
Zgłoś
Avatar
aopia 2013-04-17, 0:47
Ponieważ na Bliskim Wschodzie żyją ekstremiści i jest wojna(walki zbrojne przynajmniej)?
A w US jest pokój?
Zgłoś
Avatar
Draq 2013-04-17, 1:11
Ranger jestes przykladem jak debil moze innych wyzywac od debili myslac ze sam nie jest debilem. Mam nadzieje ze wybuduja ci kiedys meczet pod chata a stara obleja kwasem (zgadnij kto a dla podpowiedzi dodam, że szmatoglowi) nie porównuj kozojebcow do ludzi bo to sa zwykle zwierzeta szturmem starajace sie aby religia, której sami nie rozumieją stala sie dominujaca. Zalewaja Europe swoimi ciapatymi strajkami a takie wycieruchy jak ty jeszcze im wspolczuja. Pomysl o swoich dzieciach jak dostaja wpierdol za kolor skóry od islamskich pomazancow rozjebanych po calym starym kontynencie doprowadzajac go do ruiny przez to ze teraz kiedy jeszcze jest czas nic nie robimy sobie z tego ze w takich Niemczech jest ich tyle co qrwa niemcow no ja jebie heloł. A może ty tez jestes zwykłym szmatoglowym trolem polewajacym swoja stara kwasem bo jak tak to spierdalaj do Azji i zabierz swoich brudnych ziomkow!
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-04-17, 1:34
aopia napisał/a:

Ponieważ na Bliskim Wschodzie żyją ekstremiści i jest wojna(walki zbrojne przynajmniej)?
A w US jest pokój?



USA jest w stanie wojny z terroryzmem, którą zresztą sami wypowiedzieli. Gdyby Al-kaida wysadziła desant na wybrzeżu Stanów Zjednoczonych to byłoby to zgodne z każdym wojennym prawem międzynarodowym.
Stwierdzenie zatem, że w USA panuje pokój jest z leksza lekkomyślne.

@Draq, nie będę tego komentował w myśl zasady ''nigdy nie dyskutuj z debilem[...]''. Masz chujowe pojęcie o temacie i tylko powtarzasz jakieś wyświechtane i po prostu nudne hasła, których nie do końca rozumiesz. No, ale ludzie niepoczytalni tak już mają, więc nie ma się czego czepiać
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-04-17, 2:11
Ja myślę, że ciapatych trzeba zabić !!!
Zgłoś
Avatar
arturkmak 2013-04-17, 13:35
jest roznica jesli ciapaci sie zabijaja nawzajem u siebie a jest roznica jak capaty przebywa tysiace mil zeby zamordowac kilku niwinnych przedstawicieli naszej cywilizacji pajacu!
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-04-17, 13:47
Tam trwa wojna, wiec to normalne ze ludzie walcza i gina. Ci ktorzy niechca brac udzialu w przedstawieniu, dostaja bilet do Europy i chojny socjal. W Bostonie nikt nikogo sie nie pytal, w miejscu gdzie ludzie czuli sie bezpiecznie, gdzie nikt sie nie spodziewal, jebnelo... I dlatego o tym mowia. Jednak zastanawia mnie czy to znow jakas proba wprowadzenia nowego prawa przez USA, czy slabo zaplanowana akcja terrorystow.
Jeden polak chcial sie wyjebac pod bialym domem, w Bostonie wybuchaja bombki na telefon, a kurwa jakos sejm w Polsce nadal stoi nienaruszony...
Zgłoś
Avatar
Adulka 2013-04-17, 18:08
bo ameryka ma monopol na największe tragedie. teraz będa biagać upamiętniające maratony, ku*$#a

Zgłoś