18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Arab
Narkotyzier • 2013-01-27, 23:25
Od niedawna istnieje talent show o nazwie "ŻywyRap" wystąpił tam koleś o lekko przymrużonych oczach, i w stanie takim a nie innym przeszedł do następnego etapu:

Jak widać koleś bardzo pozytywny.

Nie jestem autorem , ani właścicielem filmu, wszystkie prawa posiada DillGangTV.
Zgłoś
Avatar
guru90 2013-04-04, 16:54
Ale ma kluka krzywego
Zgłoś
Avatar
Skid17 2013-04-04, 17:04
słyszałem, że ten Arab to jakaś wschodząca gwiazda typu Tede
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-04, 17:13
larelijux a skad sie wziol w polsce rap jak nie z blokowisk a i tak uwazam ze w tej chwili ta kultura ma wiecej wspolnego z viva i mtv niz brudnym kryminalnym rapem
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-04-04, 18:55
skid07 napisał/a:

słyszałem, że ten Arab to jakaś wschodząca gwiazda typu Tede



O tak! To to na pewno, jest tak samo wygadany jak tamta tępa szmat. Już więcej szacunku mam dla Araba niż dla pedka.
Zgłoś
Avatar
Mii 2013-04-04, 19:06 1
Nie ma to tamto ale on wygrał.
Grał już jako support przed HG i ma nagrać płytę z Bilonem
A co do wypowiedzi to przynajmniej prawdę mówi nie to co POsłowie
Zgłoś
Avatar
simos921 2013-04-04, 19:24 1
Jak na zjaranego to i tak dobrze odpowiadał...
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-04-04, 20:08 1
@Szron, dostałeś ode mnie piwo ale niechcący mi się kliknęło. IMHO pierdolisz głupoty. /A co do samego tematu. Rap i HH w Polsce jest, jest dobry i na temat tylko trzeba go szukać poza mediami. Tak samo jak prawdy nie dowiecie się z TVN-u tak samo dobrego HH nie znajdziecie na Vivie.
Co do samej tematyki tego nurtu muzycznego, on taki jest. Muzyka RAP wzięła się od czarnych podróżujących statkami w stronę Ameryki, gdzie ich przeznaczeniem było niewolnictwo. Hip Hop jest natomiast miejską "wariacją" wcześniej wspomnianego gatunku więc jeśli ktoś myśli, że będzie to muzyka o ptaszkach i słoneczku to się myli. Tutaj nawija się właśnie o tym, jak jest ciężko. Więc teraz zapraszam wszystkich na małego bucha i niech muza łączy a nie dzieli
Zgłoś
Avatar
normalnynick 2013-04-04, 20:30 1
Cytat:

Teraz to nie jest hip-hop tylko cip-chiop. To muzyka albo o paleniu albo o jęczeniu o biedzie. Zostawcie tą biedę nie idźcie ta drogą. Wszystko w tej "muzyce" jest wtórne. Słowa, tematy i bity. Hip-hop skończył się w latach 90. Teraz tylko tylko odgrzewanie już dawno martwego kotleta.



Tak, tak, jaraj się pfk i chuj wie czym jeszcze - skakaniu jak kangur itd. sry, ale jak sluchasz wspolczesnych "rap idoli" (rap czy hip, chuj w to) to sie nie dziwie, ale zauwaz np. HG, ktore juz sporo czasu sie trzyma, a jaki mieli progres z blokowisk do roskmin życiowych

btw.tak wiem, hg zostalo rozwiazane, ale dla mnie dalej sie trzyma
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2013-04-04, 20:31
na pewno lepiej sie wypowiada niż wasz idol Żyła
Zgłoś
Avatar
Tryton 2013-04-04, 20:35 3
Cytat:

rap w polsce w tych czasach jest dla frajerow bananow z bluzami jp prosto za 350 zl za sztuke rap z blokowisk juz umarl zostala pseudo raperska popluczyna





+ np. Hans Solo albo Tadek "Niewygodna prawda" płyta z 2012 roku.

Posłuchaj sobie tego co wypisałem i nie pierdol głupot.
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-04-04, 20:37 3
-Arab od czego zaczynasz w lany poniedziałek?
-Od wiadra.
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2013-04-04, 20:38 2
ojejku, spina pseudo moralizatorów, którym mamusia zabrania przychodzić po 10. łączy ludzi trawa, dzieli ludzi siano. pis jo
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-04, 20:40
@up

Tobie też piss.
Zgłoś
Avatar
dawidek_rze 2013-04-04, 20:42
Ale jesteście BARANY ! Arab tak mówi od urodzenia taki ma styl ... coraz więcej baranów na tym sadisticu
Zgłoś
Avatar
Stajgerski 2013-04-04, 20:43 2
Żyła tak bez trawy gada.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie