18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
kamilnorbert 2013-06-05, 6:56
W teorii to my też żyjemy w wolnym kraju z niskimi podatkami tyle że w praktyce państwo niemal że policyjne gdzie władza robi co chce a pracując legalnie płacimy niemalże wszystkie zarobione pieniądze na podatki
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-06-05, 7:43
kaktuz napisał/a:

gówno prawda przed modlitwą ledwo skroplą sie wodą i to jest to mycie brudas to brudas na chuj drążyć temat szanuje pana wojciecha ale nie wszystko co mówi jest prawdą



Gówno prawda. Przed modlitwą ledwo skroplą się wodą i to jest to mycie. Brudas to brudas. Na chuj drążyć temat? Szanuje Pana Wojciecha, ale nie wszystko, co mówi jest prawdą.

niezamaco
Zgłoś
Avatar
bartek6166 2013-06-05, 7:43
Panie Wojciechu, a czy muzułmanie myją się po ruchaniu kozy czy tylko przed?
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2013-06-05, 8:10
cejrowski nie rozumie słowa brudas.nie chodzi tu o kto jest brudny czy śmierdzący ale o to jaki jest naprawdę.
Arabusy jebią kozy jak im tam napisał w koranie pojeb mahomo i jeszcze bardziej jebnięty allah czy jak to sie pisze.Jednym słowem brudas pasuje jak ulał ale można też mówić na nich turbany albo arabusy lub pospolite określenie z sadistika ciapciaci.
Zgłoś
Avatar
absens137 2013-06-05, 8:20
Te głupie huje nawet wode maja brudną!!!
Zgłoś
Avatar
albert124 2013-06-05, 9:06
Widać, że jest niedouczony i nie wie o tym, że w Europie powszechne były łaźnie publiczne dostępne dla każdego. Fakt, po epidemii dżumy stopniowo zanikały, ale mówienie o arabach jako pionierach w dziedzinie higieny jest niepoważne.
Zgłoś
Avatar
antek025 2013-06-05, 9:15
To jest sprzed ponad 10 lat, już teraz pn Wojtek brzydzi się brudnymi kozojebcami...
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-06-05, 9:43
Polać osraną dupę wodą, to nie mysie.
Zgłoś
Avatar
pehapx 2013-06-05, 10:00
Wszystko przez to, że ktoś się zabawił kosztem Cejrowskiego i wstawił jego tekst na temat Chińczyków do tego filmiku (cała środkowa część, tam gdzie przewijają się obrazki zamiast video), nie wiem gdzie można znaleźć ten odcinek ale polecam sprawdzić.
Zgłoś
Avatar
badgoodman 2013-06-05, 10:05
kaktuz napisał/a:

gówno prawda przed modlitwą ledwo skroplą sie wodą i to jest to mycie brudas to brudas na chuj drążyć temat szanuje pana wojciecha ale nie wszystko co mówi jest prawdą



No przecież znasz tylu Muzułmanów! Akurat tak się składa, że pracowałem z kilkunastoma islamistami, a w całej firmie było ich kilkudziesięciu i to, co mówi w tym filmie Cejrowski jest 100% prawdą. Za to w pokoju mieszkał ze mną Polak, który po 12 godzinach ciężkiej, fizycznej roboty ściągał gumowce i wskakiwał od razu do wyra.

albert124 napisał/a:

Widać, że jest niedouczony i nie wie o tym, że w Europie powszechne były łaźnie publiczne dostępne dla każdego. Fakt, po epidemii dżumy stopniowo zanikały, ale mówienie o arabach jako pionierach w dziedzinie higieny jest niepoważne.



Poza tym w Wersalu srali na podłogi i mieli specjalne młotki do zabijania robali, które po nich łaziły, ale to jest nieistotny szczegół, który nie pasuje do twojej teorii czystości Europejczyków.
Zgłoś
Avatar
a ja wiem??? 2013-06-05, 10:16
no i coś się domyć nie mogą do dziś
Zgłoś
Avatar
bravo77 2013-06-05, 10:21
będąc w Turcji widziałem tą ich "higienę", chociaż są bardziej rozwiniętymi ciapakami niż Syryjczycy nie rozwinęli swojej higieny. mieszkając u jednego z muslimów, po wejściu do łazienki troszkę się skarciłem- połamana wanna(chyba dość długo skoro była pełna pajęczyn), na ścianie grzyb. podczas wycieczki mogłem się umyć w hammam i hotelu. następny był przyjazd ciapaków do Polski. rezultat- żaden z nich nie wykąpał się przez calutki tydzień, od każdego tak jebało, że wchodząc do czyjegoś domu chodzili w butach, bo jak sami stwierdzali- śmierdzą im stopy; to co, że mieliśmy wiele zajęć fizycznych, męczących? po co by się mieli kąpać?
Zgłoś
Avatar
HariDee 2013-06-05, 10:26
kaktuz napisał/a:

gówno prawda przed modlitwą ledwo skroplą sie wodą i to jest to mycie brudas to brudas na chuj drążyć temat szanuje pana wojciecha ale nie wszystko co mówi jest prawdą



To co mowi Pan Cejrowski jest prawda, a ty cieciu spod bloku miej troche szacunku i napisz co trzeba duza litera.
Pan Cejrowski mowi prawde, ale ze szmatloglowym myciem jest tak jak u nas z czystoscia przed malzenska, niby powinna byc - ale nie ma, a jak komus innej religi by sie to tlumaczylo to napewno by sie powiedzialo ze czystosc przed malzenska jest.. Tak samo muslimy powiedzialy Panu Cejrowskiemu.
A wy wielcy znawcy sadistica, mozecie co najwyzej sie tu pospierac, bo nikt nie mialby odwagi powiedziec Cejrowskiemu tego prosto w twarz, i nie dlatego ze dostalby po mordzie, ale dlatego ze zapewne zostalby zrownany z ziemia i osmieszony za takie odzywki
Zgłoś
Avatar
PENISylina 2013-06-05, 10:46
Pierdoli jak potłuczony, oni myją obsrane dupsko ręką bo nie używają srajtaśmy(jeszcze nie odkryli że można podcierać dupsko papierem, tak samo jak z prezerwatywami, jeszcze nie wyciągnęli jelita z kozy). Lewą ręką dotykają gówna, dlatego brusady sobie nie podają lewej ręki, tylko 'niewiernym'. Skurwysyny niedomyte.

P.S. WC obciąga kozojebcom na tym filmiku aż miło, a taki katolik niby, nie wspominając o tym jak obrażał buddystów i jakie ma podejście do ateistów.
Tak nie trawie Cejrowskiego, też mi kurwa patriota który zrzekł się obywatelstwa.
Zgłoś
Avatar
_arci 2013-06-05, 10:48 1
platini1 napisał/a:

Nie chcę się przypierdalać czy coś, ale drugi fragment filmiku nie dotyczy arabusów, tylko chińczyków, czy japońców, bynajmniej skośnookich, pamiętam ten odcinek "Boso Przez Świat" nawet, tak więc stwierdzenie wyjebane z kontekstu.
A co do samych ciapatych, mogą dla mnie nawet pachnąć fiołkami, ja ich i tak tolerować nie będę.



Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej. W której części Polski tak mawiają? Czy to zwykłe niedouczenie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie