18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Arbeit macht frei
Lashlo • 2009-12-18, 7:05
Tablica z napisem Arbeit macht frei zginęła w nocy z bramy muzeum Auschwitz-Birkenau - podaje RMF FM.

Jak dowiedziała się dziennikarka RMF FM, takie zgłoszenie oświęcimska policja dostała od straży muzealnej.


Niestety informacje bardzo lakoniczne, ale sam fakt podpierdolenia takiej rzeczy daje do myślenia jacy ludzie są zdolni.

Ź
A teraz przyznawać się, kto podpierdolił tablicę?
Zgłoś
Avatar
sveq 2009-12-18, 15:43
Na złom pewnie podjebali
Zgłoś
Avatar
Bonzdriver 2009-12-18, 15:54 1
najbardziej bawi mnie reakcja zydow. napis ten zostal wykonany rekami polskich wiezniow ktorzy jako pierwsi zostali przywiezieni do obozu, w samym obozie gineli ludzie wielu narodowosci, ale sam termin holocaustu tyczy sie tylko zydow. szacunek moge miec do ludzi ktorzy to przeszli, cierpieli, a jesli ciagle jakas czesc zyje to w zapomnieniu. parchom ktorzy dzis na tym interesie zarabiaja chuj w dupe, tak samo wielki jak i tym co ta tablice ukradli.

a na bank to byla kradziez na zlecenie jakiegos bogatego kolekcjonera
Zgłoś
Avatar
Kopaka 2009-12-18, 19:13
Dajmy to niemcom do pilnowania! Jak oni pilnowali to taki nadzór był że wyjśc nie szło, a teraz weszli, wzięli napis, rozdupili płot i wyszli na lajcie
Zgłoś
Avatar
qqqqqq 2009-12-18, 20:26 2
niemiecki napis nie pasuje do "polskich obozów".
Zgłoś
Avatar
Highlander 2009-12-18, 22:02 1
4chan ma jak zwykle swoją teorię:
Zgłoś
Avatar
Hrimgrimnir 2009-12-19, 4:26
ja powiem tyle: czuje sie pokrzywdzony. od 4 lat zapieralam znaki i tabliczki, mam ich spora kolekcje, w tym takie ktorymi niewiele podobnych mi pojebow moze sie poszczycic. teraz wszelkie granice zostaly przekroczone a moja zajawka udaremniona... nikt nie zapierdoli lepszego fanta..........
Zgłoś
Avatar
piotrek159 2009-12-19, 14:25
Jak nasi zapierdolą to nie ma bata
Zgłoś
Avatar
bitch 2009-12-19, 16:35
Hrimgrimnir, zapraszam do mnie obejrzeć moją kolekcje
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-12-19, 16:42
MIG napisał/a:

Napis zostal z jednej strony odkrecony a z drugiej złamany wiec bardzo mozliwe ze to byla jedna osoba.



Ew ośmiornica.

Spinacie się jak dzieci neo, a dom publiczny za rogiem ma ciekawy szyld..

Hrimgrimnir napisał/a:

ja powiem tyle: czuje sie pokrzywdzony. od 4 lat zapieralam znaki i tabliczki, mam ich spora kolekcje, w tym takie ktorymi niewiele podobnych mi pojebow moze sie poszczycic. teraz wszelkie granice zostaly przekroczone a moja zajawka udaremniona... nikt nie zapierdoli lepszego fanta.........



Został jeszcze napis "Hollywood"
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-12-19, 16:52 1
Zgłoś
Avatar
sensi 2009-12-19, 17:46
ja mam tylko nadzieję, że to zajebali neonaziści a nie jacyś zwykli gówniarze, którzy nie są godni posiadania czegoś tak ważnego.
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2009-12-19, 23:56
27 stycznia 2012 - obchody rocznicowe wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau przez Armię Czerwoną połączone z celebrowaniem szczęsliwego odnalezienie napisu "Arbeit macht frei"
a teraz wystąpi przed Państwem zespół pieśni i tańca Slayer wprost spod samiuskich jezior poznańskich:

Cytat:

Auschwitz, the meaning of pain
The way that I want you to die
Slow death, immense decay
Showers that cleanse you of your life
.....



Zgłoś
Avatar
sveq 2009-12-20, 0:04
Galę odnalezienia napisu poprowadzi Ibisz?
Zgłoś
Avatar
Scarab_Bonku 2009-12-20, 14:40
Rosemary napisał/a:


OMG, neonazisci są godni posiadać taką tablicę
To ja już wolę, żeby to był pan Heniu.



Zdecydowanie neonaziści są w ogóle godni wszystkiego...
Mam nadzieję, że to jednak kolekcjoner.
Zgłoś
Avatar
sensi 2009-12-20, 15:40
oni przynajmniej wiedzą cokolwiek na ten temat, a zwykłe dechy zrobiłyby to dla rozgłosu i żeby pokazać, ze "mają jaja".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie