18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wydział do spraw zabójstw i porwań aresztował dziś w Mauazinho we wschodnim Manaus trzech mężczyzn za zabójstwo 60-letniego Valter Marques da Cruz: aresztowani to18-letni Daniela Ferreira da Conceição, 22-letni Marcelo Rossi Menezes oraz 27-letni Samuel Braga Serrão. Mężczyźni zatłuki 60-latka za podejrzenie gwałtu na 10-latce, dziadkowi jednak nie udowodniono winy. Poniżej materiały z linczu, do którego doszło 5. marca







Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-07-29, 6:31
U nas też tak dziadków okładają wierzbowymi gałązkami na koszt NFZ. A tam proszę, nie dość że za darmo to jeszcze "gałązka" wierzbowa porządna. Ile to NFZ mógłby zaoszczędzić. Mniej chętnych, a jak się skusi to potem ZUS nie musi wypłacać emerytury. Same plusy.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-07-29, 8:19 5
Niby u nich taki ciemnogród, że wystarczy pomówienie o gwałt, żeby kogoś obić. Ale w tym naszym polskim kurwidołku pomówienie (od niedawna) wystarczy, żeby baba cię z własnego domu wyrzuciła na dwa tygodnie bez konieczności udowadniania czegokolwiek, bez udziału sądu, bez możliwości odwołania. Pytanie, gdzie jest większy ciemnogród?
Zgłoś
Avatar
Signore 2022-07-29, 8:36 2
Debile jebane, bekną teraz za zajebanie typa któremu nawet nie udowodniono winy. Dlatego domniemanie niewinności to złota zasada: Jeżeli okazałby się niewinny to zajebali niewinnego człowieka bez powodu, a jak winny to trafił by za kratki gdzie współwięźniowie i tak wymierzyliby sprawiedliwość tylko w znacznie bardziej brutalny sposób
Zgłoś
Avatar
SanEscobar94 2022-07-29, 8:54
kraskras napisał/a:

co nie zmienia faktu że jesteś kutasiarzem i lubisz robić polerke



pytolsky napisał/a:

Niby u nich taki ciemnogród, że wystarczy pomówienie o gwałt, żeby kogoś obić. Ale w tym naszym polskim kurwidołku pomówienie (od niedawna) wystarczy, żeby baba cię z własnego domu wyrzuciła na dwa tygodnie bez konieczności udowadniania czegokolwiek, bez udziału sądu, bez możliwości odwołania. Pytanie, gdzie jest większy ciemnogród?



jeden chuj. Wlasciwie to juz wole deskoterapie, przed tym mozna się bronic.

Kutasiarz napisał/a:

To, że Ty i twoj stary tak lubicie nie znaczy, że każdy tak ma. A po za tym na chuj czlowieku do mnie piszesz jak jesteś tak tępy, że nawet nie wiesz o czym ja piszę



dobrze, czyli nie tylko mnie trigeruja debile

Kutasiarz napisał/a:

To, że Ty i twoj stary tak lubicie nie znaczy, że każdy tak ma. A po za tym na chuj czlowieku do mnie piszesz jak jesteś tak tępy, że nawet nie wiesz o czym ja piszę



no i fajnie, że waidomo, kobiety biednej się nie ukarze
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2022-07-29, 9:13 1
Myślałem ,że tam nie ścigają za takie wykroczenia jak morderstwo ze szczególnym okrucieństwem
Zgłoś
Avatar
SanEscobar94 2022-07-29, 12:41
BarmanInternetu napisał/a:

Skuteczna profilaktyka rodzi czasem małe pomyłki



no to oby profilaktycznie jakaś głupia cipa na ciebie nakłamała ;D
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2022-07-29, 13:04
Pewnie gówniarę wyruchał kuzyn, albo wujek, a dziadka wrobili.
Zgłoś
SanEscobar94 napisał/a:

no to oby profilaktycznie jakaś głupia cipa na ciebie nakłamała ;D



Zanim naklamie to słuch po niej zaginie ☠️
Zgłoś
Avatar
SanEscobar94 2022-07-29, 23:37
BarmanInternetu napisał/a:

Zanim naklamie to słuch po niej zaginie ☠️



no dobra tak może być, ale nie ma co zabijać bo się zasłyszało, a co by nie mówić jakieś 90% facetów to stulejarze, którzy zrobią wszystko żeby przypasować kobietom. Zwłaszcza ostatnio chyba tak jest.. w sensie no wiadomo kiedyś gówniarze się śliniły do każdej dziury, ale teraz widzę 30-40 latków z wypranymi mózgami, którzy zgadzają się ze wszystkim co ich pani powie.
Zgłoś
Avatar
Karaplito 2022-08-01, 21:33
Kurwa jak by mi tak dziadka w samo sąd dali bym im shogana do dupy dał i seria i bym ich gonił oczywiście zaczął w nogi żeby trochę dreszczyk mieli potem przypalanie oczka palnikiem a na koniec obdarcie ze skory ich i ich cała rodzinę
Zgłoś