18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
postapokaliptycznyadam 2011-01-31, 7:06
ło kurwa jakież było moje zdziwienie, gdy spodziewając się wystawienia przez okno lizaka usłyszałem szczęk przeładowania, ciekawe co jeszcze mnie dzisiaj zaskoczy
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-01-31, 7:11
pewnie pomylili auta
Zgłoś
Avatar
biedronka19920 2011-01-31, 7:34
Moim zdaniem polska policja i tak nie myśli. Gdy grupka suchych napinaczy po paru piwkach toczy się późną porą na ulicy drząc gęby i wyrzucając śmietniki jest pod okiem nocnych społków dzwoniących na policję. Nasza policja zamiast zostawić radiowóz gdzieś dalej od miejsca interwęcji i wkroczyć z nienacka zakakując parówy sprowadzeniem do parteru podjeżdżają pudłem na sygnale dając możliwość ucieczki debilom. Tyle dobrze, że zazwyczaj jeden wpada i sprzedaje reszte kumpli. Co do filmiku brawo za celność, krzyki, i ujecie złodzieja zapewne lizaków.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2011-01-31, 9:00
Czyli jednak najpierw strzelać a potem zadawać pytania
Zgłoś
Avatar
marcin3ck 2011-01-31, 9:39 2
Za samego golfa "trujkę" powinno się ich zamknąć.
Zgłoś
Avatar
mtl 2011-01-31, 9:46 1
Chuje zjechaliby na pobocze, blokują ruch!
Zgłoś
Avatar
Yacob 2011-01-31, 10:39 2
Stój bo będę strzelał z kapiszonów !!!
Zgłoś
Avatar
Fredoo 2011-01-31, 10:50
a aja myslalem ze bedzie kolejny filmik w ktorym nasmiewamy sie z policji a tu prosze nespodzianka!w koncu policjant tez czlowiek a jak niektorym nie pasuje ze policja taka i owaka to niech sie sami tam zatrudnia!
Zgłoś
Avatar
base 2011-01-31, 12:16
teraz można napisać że, słychać strzały.
0:26 i wiadomo że, to u nas
Zgłoś
Avatar
kataqunis 2011-01-31, 12:26 1
co wy kurwa myślicie, że dilerzy, złodzieje itp. jeżdżą zajebistymi mercedesami klasy S ? chyba o to chodzi, żeby poruszać się gdzieś niezauważalnie.. i pozdrawiam tych co naoglądali się amerykańskich filmów co od razu jeden zajebisty wyrzutek społeczny rozpierdala 10 psów i tak spierdala, że omija wszystkie blokady i te inne specyfiki. żyjcie dalej w takiej myśli. Ta akcja jest bardzo dobrze ukazana i wykonana.. Jakieś ćwiczenia, boże.. ryzykować zawał jakiegoś mohera co jedzie samochód z tyłu ? jeszcze by ją wyjebało z tego świata i co by było ...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-01-31, 12:42 1
@up dobrze prawisz
p.s. ten koles byl w MMA i mial VW Tuarega
ps.2 pasek do alternatora w golfie 14zl, mogl zmienic
Zgłoś
Avatar
Kokolino 2011-01-31, 12:45
A jak dojdzie do prawdziwej akcji to bandyta ucieknie, przypadkowa babcia umrze od rykoszetu z policyjnej broni, radiowóz przejedzie kilku krawężników, a TVN48 wyda informacje, że uciekł groźny bandyta w Cinquacento...
Zgłoś
Avatar
Mephic 2011-01-31, 13:45
Uwielbiam czytać komentarze "znawców" tematu, którzy są specjalistami w robieniu takich akcji w serii Rainbow Six albo Swat, siedząc przy komputerze z piwkiem, trzymając je na swoim wielkim bębnie.
Zgłoś
Avatar
maziost 2011-01-31, 14:07
Hahah debile czytam wasze komentarze to mi sie slabo robi... oni sa odemnie z miasta z ostrody lewy ten grubasek zostal zatrzymany za haracze zastraszania i dragi spasniety wieprz wkoncu wjeb*** sie na mine a co do opisu aut to tylko zmylkowy golfik tak to woza sie nowymiu WW i audianami pozdro lamerstwo
Zgłoś
Avatar
guan0 2011-01-31, 14:23
no ja na miejscu tych panów w golfie bym się zesrał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie