18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sobut16 2013-10-13, 10:57 1
no i to kurwa jest aresztowanie a nie za przeproszeniem pierdole***e
Zgłoś
Avatar
maddog77 2013-10-13, 11:09
Duża część ruskiej policji to ex-żołnierze z doświadczeniem bojowym co to dla nich jakiś naprany nowy ruski.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-10-13, 11:15 1
Jakie przekroczenie uprawnień kto wymyślił tak debilne stwierdzenie. Jest patol ,który się rzuca, wyzywa, tłucze ludzi to pałujemy gnoja mimo ,że później będzie płacz i lament. Na prawdę z całego serca chciałbym aby polska policja dalej miała prawo pałować jak ZOMO, OMON czy chociaż trochę przyzwolenia jak w USA. Nie wiem dlaczego przyszło mi żyć w tak chorych czasach ,że policjantowi nic nie wolno a napastnik ma większe prawa niż funkcjonariusz. Liczę na duże zmiany w przepisach. Patologia nie ma już za grosz szacunku do instytucji.
Zgłoś
Avatar
wormarder 2013-10-13, 12:05
pierdolicie, jakby nasi policjanci chodzili do roboty po flaszce to też by wyjebywali okna gołą ręką robili z ludźmi co chcieli
Zgłoś
Avatar
T................t 2013-10-13, 12:10
w temacie: napastnika i okupanta z duzej litery ? co z wami
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-10-13, 14:07
nie co to nasze z Bytowa
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-10-14, 0:19
Ojciec_Stiffmeistera napisał/a:

Jakie przekroczenie uprawnień kto wymyślił tak debilne stwierdzenie. Jest patol ,który się rzuca, wyzywa, tłucze ludzi to pałujemy gnoja mimo ,że później będzie płacz i lament. Na prawdę z całego serca chciałbym aby polska policja dalej miała prawo pałować jak ZOMO, OMON czy chociaż trochę przyzwolenia jak w USA. Nie wiem dlaczego przyszło mi żyć w tak chorych czasach ,że policjantowi nic nie wolno a napastnik ma większe prawa niż funkcjonariusz. Liczę na duże zmiany w przepisach. Patologia nie ma już za grosz szacunku do instytucji.


popieram kolege.... w Polsce wszyscy oczekujemy, zeby policja broniła prawa i obywateli skutecznie, ale jak ma to działać u nas w kraju, jeżeli boi sie uzyć siły wobec drecha, ktory stawia opór, robi szum, gdzie nagle zbierają sie tlmuy gapiów wyciagaja telefony zeby nagrac sytuacje, nie wiedząc jak sie zaczelo i strasza mundurowych zaskarzeniem o naduzycie ich praw, co działa w drugą strone, bo taki przykladowy drech czuje sie bezkarny, bo wie, ze nie uzyja wobec niego siły, bo moga wyleciec za to.... dla porównania, jest to podobna sytuacja np do takiej ... "idzie sobie czlowiek ulica, nagle podchodzi drech i cchccee go okrasc, ale sytuacja ku zaskoczeniu drecha potoczyla sie, tak ze zamiast portfela i telefonu, dostal wpierdol, ale stał sie ofiarą i moze oskrazyc normalnego obywatela".... Nie jestem z policji, nie mam nikgo w rodzinie, wiec ich nie bronie, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, bo mialem stycznosc z nimi w roznych sytuacjach i jednego jestem pewny, ze obywatel, który nie ma nic na sumieniu, nie bedzie stawiał oporu, bo wie, ze nic mu nie grozi, jak sytuacja sie wyjasni. Obywatel, ktory ma cos na sumieniu i ma ta swiadomosc i do tego stawia opór, zachowuje sie tak poniewaz Policja jest dla niego instytucja, ktora przeszkadza mu w tym co robi, czyli w łamaniu prawa i w takich sytuacjach jestem jak najbardziej za tym, zeby bez pierdolenia uzyli czy to gazu pieprzowego, badz inncych srodkow aby obezwładnic takiego gościa i kazdy by mial do nich wiekszy szacunek, a na pewno przemyslal by dwa razy sobie, gdyby przyszlo mu do glowy stawiac opór..... to też sa ludzie i gdyby postawic sie w ich sytuacji, to chyba kazdego by wkurwilo to, ze takie marginesy spoleczne jak tym filmie np, swoim zachowaniem pokazuja czym dla nich jest władza... wiadomo, sa jednostki, ze trafi sie na wyjatkowych skurwysynow, bo sa debilami i bezpowodu przyjebia sie i beda chcieli pokazac na siłe, to ze oni stawiaja warunki, bo maja zly dzien, ale tacy debile znajda sie w kazdym zawodzie i na to nie mozna miec juz wplywu, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, tak jak pisalem wczesniej, ze mialem z nimi doczynienia w roznych sytuacjach, wniosek nasuwa mi sie taki, ze jezeli chcemy, zeby w naszym kraju bylo normalnie, to musimy szanowac policje i jak policjant wydaje nam polecenie, to nalezy go posluchac i wykonac polecenia,a gwarantuje, ze policjant kotry widzi, ze sie nie cwaniakuje do niego, nie stawia oporu, to po pierwsze zobaczy, ze nie ma doczynienia z tępakiem, ktory propaguje JP,a po drugie to tez czlowiek i tu moge dac przyklad ze swojego zycia, ze gdyby nie takie podejscie do policji, ze oni wydaja polecenia, a ja bez zbednego pierdolenia oporu, po prostu je wykonuje, to teraz pewnie moje zycie wygaldalo by inaczej, poniewaz sytuacja miala miejsce w KRakowie, mieście, w ktorym mieszkam i policji tajniackiej, czyli kryminalnej, narkotykowej jest chyba najwiecej w calej polsce, co zreszta ma uzasadnienie sytuacjami o ktorych sie slyszy dosc duzo w ostatnich latach np o nożownikach... z tymi panami mialem bliskie spotkanie w nocy kiedy bylem gotowy odpalic jointa z kolegami, czego nie udalo mi sie dokonac, bo mielismy niespodziewanych gosci.... sytuacja wygladala na tyle powaznie, ze juz sie zastnawialem nad tym, co z moim zyciem dalej, poniewaz znalezli palenie, wezwali drugi radjowoz zeby dokladniej przeszukac, ale nie stawialem oporu i sluchalem ich polecen. po przeszukaniu policjant wzial mnie na slowo, pytal skad mam, lepiej dla mnie zebym sie przyznal odrazu i ze bede mial ogolnie lipe... nie cchce mi sie wchodzic w szczegoly, ale szczerze powiedzialem mu wtedy, ze zalatwil mi to kolega i bardzo dobrze sobie zdaje sprawe z tego, ze bede mial duze problemy i jak wplynie to na moje zycie, na prace, gdzie nie dostane zaswiadczenia o niekaralnosci, co pomysli sobie rodzina jak sie dowie itp i powiedzialem mu wprost, ze wyobrazam sobie to wszystko, sprawy w sadzie i jak to sie bedzie toczyc za mna i poprosilem zeby mi tego nie robili, bo moze zlamalem prawo, ale nie zrobiłem tym krzywdy drugiemu czlowiekowi i mysle, ze to mnie uratowalo, a jeszcze dodalem, ze chybba widza po nas, ze wygladamy z kolegami na normalnych ludzi tzn" nie nosimy bialej czapeczki nike, butów do biegania adidas, podkoszulki pumy i krotkich spodenek reeboka" i ku naszemu zdziwieniu kazali nam wsziadac do samochodu i jechac, ale jak sie spotkamy drugi raz w takich okolicznosciach to inaczej to sie skonczy, a co najlepsze, oddali nam jaranie ;] ...
Zgłoś
Avatar
OCB 2013-10-22, 18:59
Jebana policyjna kurwa
Zgłoś