18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Avatar
Modliszka 2010-01-07, 21:04
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2010-01-07, 22:57 1
Jako że wysyłałem już film ukazujący kunszt kierowcy rajdowego Ari Vatanena, to teraz chciałbym pokazać... Hum - kunszt całej załogi, ale jednak z naciskiem na pierońsko twarde jaja pilota - Łukasza Wrońskiego



PS. Nie wiem czy to czarny film czy nie, ale na pewno by nim był gdyby zabrakło metra czy dwóch...
Zgłoś
Avatar
Skoczek 2010-02-28, 0:33 11
Rajdy w dawnych latach. Kiedyś to kierowcy musieli mieć mocne nerwy, paparazzi też nie gorzej... Wypadków było pełno, ale były tego warte Szczególnie podoba mi się się 1:53 - 2:18 i sama końcówka
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2010-02-28, 1:14
Dasz wiarę, że mechanicy na strefie serwisowej niejednokrotnie wyciągali z zakamarków samochodu powyrywane palce? Pokusa dotknięcia B grupy nawet wtedy gdy one królowały była tak olbrzymia...

Piękne czasy. Walter Rohl powiedział, że nie ma sensu budowanie szybszych aut, bo człowiek nie nadąża za tym co się dzieje... Poza tym... Któryś z Wielkich tamtych czasów opowiadał, że utworzyli sobie dla treningu szutrową trasę w skali 1:1 taką jak któryś tor F1 i... kręcili lepsze czasy...

Czapki z głów!
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-02-28, 10:13
Sport fajny tylko jakby kibice mieli trochę oleju w głowie. Potem zdarzają się wypadki i z ryjem do organizatorów lub kierowców że kogoś przejechał z oglądających....
Zgłoś
Avatar
kamilza 2010-02-28, 16:45
Ramsey007 napisał/a:



Piękne czasy. Walter Rohl powiedział, że nie ma sensu budowanie szybszych aut, bo człowiek nie nadąża za tym co się dzieje... Poza tym... Któryś z Wielkich tamtych czasów opowiadał, że utworzyli sobie dla treningu szutrową trasę w skali 1:1 taką jak któryś tor F1 i... kręcili lepsze czasy...

Czapki z głów!



O ile dobrze pamiętam to był tor obok toru testowego F1, szutrowy o tej samej długości i B grupowe potwory były 10 wolniejsze od F1.

A tak wogóle to nie wydaje mi się żeby przy takim tempie zwracało się uwagę na kibiców.
Zgłoś
Avatar
mordrag 2010-02-28, 17:48
Marzenie dzieciństwa chociaż raz przejechać sie Audi quattro sport ;]
Zgłoś
Avatar
slawek7s 2010-02-28, 18:09
Ja PIERDOLE i dzisiaj przeżywają normy bezpieczeństwa na O.S-ach. ADRENALINA w najlepszej postaci
Zgłoś