18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Znany z wieczorynek bałwan Arktos stał się złośliwym,chamskim trolem i postanowił strollować swojego największego wroga - Tabalugę.

Czy Arktos w końcu zwycięży? Zobaczcie sami...
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-09-14, 21:40 3
Żeby tradycji stało się zadość.

Zgłoś
Avatar
lansnaskary 2012-09-14, 21:44
kurwa jakie te bajki są popierdolone, zapomina wszystkich i wszystko ale jebany składnie się wypowiada
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-09-14, 22:27 4
Kurwa, kiedyś to były bajki... Wilk i zając, tabaluga, krecik itp...
I siostrzeniec na ludzi wyszedł, no jest w trakcie.
A jak patrze co teraz synek ogląda...
Ehhh....
A najgorsze że takie samo gówno na każdym kanale i nie ma nawet z czego wybierać....
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2012-09-14, 22:54
ten głos... ten sam debil co kulfona stara sie parodiować
Zgłoś
Avatar
U................m 2012-09-14, 23:18 2
chyba bardziej pedalsko-narysowanego smoka niema w zadnej innej bajce
Zgłoś
Avatar
hardbot 2012-09-14, 23:58
Teraz w TV sam wielki syf puszczają.
Jak widzę coś bardzo pojebanego to mam czasem chęć wziąć TV i wypierdolić za okno, kiedyś by to przeszło ale teraz są drogie czasy i szkoda wyrzucić coś za okno.
Teraz to nawet porządnej bajki / kreskówki w TV nie ma!
Wielkie jebane gówno. Piorą ludziom dzieciom mózg przez takie badziewie, a po kilku latach już są efekty. Ten tamtego zajebał, ta temu wyjebała i tak się to kręci przez takie gówno.

Ostatnio przez przypadek na TVN24 usłyszałem informacje o tym jak to gry wpływają źle na ludzi, że sobie ktoś pograł i kogoś zajebał to już od razu na cały świat trzeba przepierdalać coś takiego, że gry są jakieś złe. Owszem są ale jeśli ktoś ma dobrze po układane pod kopułą to za chuja nic złego w swoim i innym otoczeniu nie zrobi.

Tylko chorzy, empatyczni ludzie robią to co widzą.
Zgłoś
Avatar
robalsko 2012-09-15, 10:23
'' Jakubie? Zrób mi loda''
Zgłoś
Avatar
Mirai 2012-09-15, 11:15
@Brüste

Powiedz mi bo jakoś nie bardzo rozumie, co ma ilość tematów które umieściłem na sadisticu do mojego posta.Nie wiem może chciałeś się dowartościować, że masz więcej tematów po prostu nic mi do głowy nie przychodzi w jakim celu to umieściłeś.Byłbym wdzięczny gdybyś mi to wytłumaczył, dzięki czemu w nocy bym lepiej spał.
Zgłoś
Avatar
Meri 2012-09-15, 11:21
Ja mam 27 i tabaluge pamietam tylko na tyle zeby wiedziec ze byla dla mnie juz zbyt infantylna i nigdy mi sie nie spodobala. Moze dlatego jej nie kojarzy? Bo byl juz za stary i mu sie nie podobalo, wiec nie ogladal.

Mirai napisał/a:

Masz 24 lata i nie pamiętasz tabaluge?, ktoś tu oszukał z wiekiem.

Zgłoś
Avatar
maadafaka 2012-09-15, 13:45
Nie lubię przeróbek bajek które oglądałam jak byłam mała...dziś ten świat jest już tak denny że nawet bajke musi przerabiać w którym są same przekleństwa i dopiero ludzie się z tego śmieją? Litości błagam...
Zgłoś
Avatar
FCB_ThC 2012-09-15, 14:54
dla ciebie troll arktos kurwo ! hahahahaha
Zgłoś
Avatar
TheRudeBoy 2012-09-15, 23:06
Dochodzę do wniosku, że jestem za stary na ten portal
Zgłoś
Avatar
Artos 2012-09-16, 23:07
Kurwa mać. Jedna literka i brakowałoby bym został trollem.
Zgłoś
Avatar
Novik 2012-09-28, 18:34
kurwa dobra bajka stara jeszcze pamiętam wieczorynki na tvp1
Zgłoś