18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
Idę sobie wczoraj centrum Pragi (tej Krecikowej) a tu maszeruje takie ładne dziewcze.
Od czasu do czasu zatrzymuje się, siada przy stolikach z turystami
Przed nią w sporej odległości idzie fotograf robiąc z ukrycia zdjęcia.
Czy ktoś kojarzy tą nimfę?









Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-08-18, 22:58 3
Geraldinio napisał/a:

Ja już nawet takich debilnych wpisów nastolatków nie komentuję, bo jak podam oficjalny PKB per capita to w odpowiedzi otrzymam, że Czesi mają mniej kapliczek matki boskiej w przeliczeniu na wieś



Matki Boskiej piszemy wielką literą...😁
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-08-18, 23:02 2
flejtuch napisał/a:

Czechy dostali lepszych imigrantów bo Polska za 8 lat rządów PiSu to za karę murzyna srającego do stawu...



Oczywiście, zobaczył, że jedna banda idiotów zmieniła się na kolejną, taką samą, to zesrał się ze szczęścia, że rudy już przyjmuje jego ziomków
W końcu teraz to już nawet niemiecka psiarnia się nie patyczkuje, tylko wywozi do Polski i zostawia na przystankach.
Zgłoś
Avatar
lilkitten 2024-08-18, 23:24 2
dżonyłojlker napisał/a:

Od pasa w górę super, ale to sflaczałe dupsko i opęczniałe nogi to mogła czymś zakryć



Rozumiem, że kolega jeszcze nie widział kobiety, tylko małe dziewczynki albo chłopców, co kto woli 😏
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2024-08-18, 23:34
Taka średnia powiem
Zgłoś
Avatar
Speakerninja 2024-08-18, 23:37 1
Regun napisał/a:

Ma tatuaże -> zjebana we łbie.



Bo ma tatuaże? I kto tu ma najebane pod czapą?
Zgłoś
Avatar
Jolo6969 2024-08-18, 23:40 5
AlbertoNihilo napisał/a:

Powinna być zwinięta na dołek i tyle i jakąś karę finansową dostać. Są jakieś normy społeczne i kulturowe do qurwy nędzy. Gdyby tak szedł sobie nagi facet, to od razu by go zawinęli.



Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-08-18, 23:42 2
Kurestwo to jest na pierwszym zdjęciu ten bazgroł na ścianie kamienicy. Za takie niszczenie elewacji powinno się ucinać ręce.

A ta goła cipcia, niech się wypałuje.
Zgłoś
Avatar
Exyou 2024-08-19, 0:01 1
Geraldinio napisał/a:

Nie wiem jak to Czesi robią, ale w każdym aspekcie są lepsi od nas. PKB, rządy, poziom życia, fanatycy religijni na marginesie, a ostatnio nawet nie możemy mieć beki, że nie mają dostępu do morza, bo Królewiec przejęli...



Co Ty pierdolisz czlowieku, ostatnio czytałem że Polacy zarabiają więcej od Czechów a średnia krajowa jest wyższa.
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2024-08-19, 0:11 2
x.com/Nuriamillan__/status/1824855644572180550
Nie ma za co.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-08-19, 0:11 3
Heee, pepicki



Może panienka się tak zwyczajnie reklamuje. Cygan miał "dykty ciężkie", ona po chuj ma dźwigać
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 2024-08-19, 0:17 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

To jedź tam im pałę ojebać (PL ~700mld USD vs CZ ~290mld ekonomisto)



To źle jak na 10,5 mln ludności w porównaniu do 38,5 mln Polaków ? Ekonomisto...
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-19, 0:17 2
Wszystkie Grażyny obrażone i tylko ich Janusze się cieszą.
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 2024-08-19, 0:20
Geraldinio napisał/a:

Ja już nawet takich debilnych wpisów nastolatków nie komentuję, bo jak podam oficjalny PKB per capita to w odpowiedzi otrzymam, że Czesi mają mniej kapliczek matki boskiej w przeliczeniu na wieś



No to podaj ten GDB per capita. Różnicy dużej nie ma.
Zgłoś
Avatar
zielu75 2024-08-19, 0:23
AlbertoNihilo napisał/a:

Powinna być zwinięta na dołek i tyle i jakąś karę finansową dostać. Są jakieś normy społeczne i kulturowe do qurwy nędzy. Gdyby tak szedł sobie nagi facet, to od razu by go zawinęli.



Dokładnie tak. Ale co się faceci napatrzyli to ich.
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-08-19, 0:30
Należy ją skierować do właściwych organów. Po pierwsze anatomicznych (preferencyjnie moich), po drugie administracyjnych (to już na szczęście wykracza poza moje kompetencje).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie