18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Aryjscy Chuligani
Zembowy Wruzek • 2011-01-18, 13:18
Zdjęcie zrobiłem gdy byłem w delegacji w Opolu i czekałem na pociąg.

Czyli jak to z większością faszystów, nic o tym nie wiedzą ale nimi są i huj. Jakby ktoś się pytał to chodzi o sfastykę, jakby ktoś nie wiedział to co narysowali to Tybetański symbol powodzenia
Zgłoś
Avatar
r................o 2011-01-22, 22:07

tępe chuje
Zgłoś
Avatar
Gandzialf 2011-01-22, 22:44
Coraz bardziej hujowe/chujowe ( bo się ktoś przypierdoli) te komentarze się robią. Kiedyś potrafiły być lepsze od materiału teraz widzę tu bandę napinaczy wyzywających się od gimbusów. Co się dzieje to przez ferie czy niesprzyjającą aurę pogodowa na zewnątrz ?
Zgłoś
Avatar
bula1946 2011-01-22, 23:07
Zgłoś
Avatar
MerowingQ 2011-01-22, 23:16
@up wiele to wniosło do rozmowy!

Biali bracia, przestańcie się kłócić jak żydzi na targu
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-01-23, 0:41


Tutaj macie przykłady.

Po co miałbym prowokować innych malując coś takiego

Po prostu się pomylili, ja to sfotografowałem no i o co cię kłócić?
Zgłoś
Avatar
kidi1 2011-01-23, 2:15
Swastyka Hitlerowska jest czarna , w białym kole, na czerwonym tle i jest pochylona tak, że kąt jest u góry nieuki pierdolone.
Koniec tematu pseudofaszyści jebani.
Łoj diridi uha!
Zgłoś
Avatar
Jarzabbtm 2011-01-23, 10:23
Wkurwia mnie to że wszyscy kojarzą znak wirującego słońca tylko z Hitlerem i II wojną światową , ten znak ma dobre kilka tysięcy lat i jest rozpowszechniony po całym świecie. A większość ludzi którzy go malują nie wiedzą co znaczy. Pozdro dla Rodzimowierców
Zgłoś
Avatar
Komediant1 2011-01-23, 12:55
Opole przeprasza za debili.
Zgłoś
Avatar
Podgor 2011-01-23, 13:53 1
Dr.Ness napisał/a:

A czy kurwa jesteś na tyle "WYŁUCZONY" żeby wiedzieć że pochodzenie słowa huj czy chuj nie jest do końca znane?
[...]
Daj mi przykład do czego odnosi się słowo "HUJ", bo ludzie kierują się słowem "chujec" ale równie dobrze było używane słowo "huj" wśród Germanów.



Jesteśmy narodem słowiańskim, nie germańskim, w języku funkcjonuje chuj, nie okrzyk germańskich ludów.

I do wszystkich: CHUJ i HUJ to nie kwestia pisowni a dwie różne rzeczy, poprawnie jest "Kobieta z chujem" a nie "Kobieta z hujem".

I spierdalać.
Zgłoś
Avatar
qra1992 2011-01-23, 16:28
Po pierwsze "swastyka" a po 2 Hitler używał tej samej swastyki, która używana jest jako "Tybetański symbol powodzenia" Więc jeśli nie znasz się na rzeczy, to nie dodawaj głupich artykułów
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-01-23, 18:18
qra1992 napisał/a:

Po pierwsze "swastyka" a po 2 Hitler używał tej samej swastyki, która używana jest jako "Tybetański symbol powodzenia" Więc jeśli nie znasz się na rzeczy, to nie dodawaj głupich artykułów



Nie dodawaj głupich komentarzy -_-

nie używał tej samej X_X
Zgłoś